Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (5.2K) Komentarų: (0) (02.03.2017 - 20:07)

Atsikratykite anginos vos per 4 valandas! Geriausias receptas iš 2 ingredientų!

Yra daug priežasčių, kad jaučiate skausmą gerklėje - virusinės infekcijos, bakterinės infekcijos ar tam tikros sveikatos problemos.

Infekcija mūsų kvėpavimo takų sistemos pasireiškia per gerklės kišenes, kurios gali atsirasti peršalimo rezultate, gripo ar mononukleozės. Tai nėra rimta problema mūsų sveikatai, ankstyvojoje stadijoje, bet gali turėti rimtų pasekmių, jeigu jų negydysime. Žinome, kad angina stipriai paveikia širdį!

Yra daug vaistų, kuriais gydome gerklės skausmą, bet jie taip pat turi ir tam tikrą šalutinį poveikį. Štai kodėl geriausias būdas gydyti infekcijas, natūraliu būdu ir be šalutinio poveikio.

Geriausias vaistas gydant anginą ir gerklės skausmą!

Štai vienas receptas. Daugelis žmonių mano, kad jis geriausias!

Recepto sudėtis:

  • 1 didelis burokėlis;
  • 9% balto acto.

Paruošimas:

Nuplaukite ir nuvalykite burokėlį, tada susmulkinkite ir įpilkite 1 šaukštą baltojo šaukštą, kiekvienam 250 gramų burokėliui.

Dabar, viską gerai išmaišykite ir mišinį palikite 20 minučių. Perkoškite ir pašalinkite burokėlius iš filtro.
Skalaukite burną kas dvi valandas, kelias minutes ir nurykite kažkiek skysčio, kad sumažintumėte gerklės uždegimą.

Jeigu šis straipsnis jums patiko pasidalinkite su draugais, šeimos nariais kurie kenčia nuo kaulų skausmo, jie padėkos jums už tai. O jeigu kas šį metodą išbandys, pasidalinkite su paranormal.lt skaitytojais. Mes gi turime žinoti, kas tiesa, kas melas, kas nuodas, kas vaistas.

Būkite visada sveiki su paranormal.lt. Prisijunkite prie paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Taip pat skaitykite:

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar