Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.7K) Komentarų: (0) (25.04.2018 - 16:22)

Prašome, perskaityti tai, prieš ištrinant šią informaciją! Gerklės infekcijos gydymas yra jūsų rankose

Gydymas namuose!

sveikatos patarimai, gerklės gydymas, tonzilitas, skausmas, gerklė

Skausminga gerklė ir tonzilitas neleidžia normaliai pavalgyti, jūs negalite mėgautis savo mėgstamu maistu, o tai pernelyg vargina. Lašai ir sirupai žada greitą palengvėjimą, bet be rezultatų!

Nuo šiol norėtume galvoti apie perėjimą prie natūralių priemonių, šiandiena mes pateiksime dar vieną liaudies receptą, kuris jums labai tiks.

Tai senas ir tradicinis receptas, kuris nuims gerklės skausmą per 4 valandas. Visada rekomenduojame, šią priemonę turėti namuose, ypač žiemos metu.

Norėtume jums pasiūlyti šią populiarią ir labai veiksmingą vaistą nuo tonzilito ir gerklės skausmo, kuris garantuoja labai greitą pagijimą.

Namų receptas gerklės skausmo gydymui

Ingredientai:

  • 1 didelis burokas;
  • 9% baltojo acto.

Paruošimo būdas:

Pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti, susmulkinti burokėlį šakute arba, jei norite, panaudokite virtuvinį kombainą.

Įpilkite 1 šaukštą baltojo acto už kiekvieną 250 gramą burokėlių, santykis 1/250, jei naudosite 2/500 ir t.t., gerai sumaišykite, mišinys paliekamas 20 minučių, tada perkoškite panaudodami sietą, kad pasiliktu burokėlių likučiai.

Naudojimo būdas:

Šiuo paruoštu mišinių skalaukite gerklę, kas 2-3 valandas. Norėdami pasiekti geresnių rezultatų, turite šiek tiek nuryti skysčio, tokiu atveju gydome ir kvėpavimo takų uždegimą.

Visi simptomai išnyksta po 4 valandų. Mes tikrai tikime, kad jums patiko šis straipsnis, ačiū už skaitymą ir nepamirškite pasidalinti šia informacija su draugais ir šeima.

Namų receptas gerklės skausmo gydymui

Paranormal.lt naujienos

Patogiausias būdas SUŽINOTI DAUGIAU – sekti naujienas mūsų „Facebook“ „Twitter“ paskyroje!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar