Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 25

Prašome, perskaityti tai, prieš ištrinant šią informaciją! Gerklės infekcijos gydymas yra jūsų rankose

Gydymas namuose!

sveikatos patarimai, gerklės gydymas, tonzilitas, skausmas, gerklė

Skausminga gerklė ir tonzilitas neleidžia normaliai pavalgyti, jūs negalite mėgautis savo mėgstamu maistu, o tai pernelyg vargina. Lašai ir sirupai žada greitą palengvėjimą, bet be rezultatų!

Nuo šiol norėtume galvoti apie perėjimą prie natūralių priemonių, šiandiena mes pateiksime dar vieną liaudies receptą, kuris jums labai tiks.

Tai senas ir tradicinis receptas, kuris nuims gerklės skausmą per 4 valandas. Visada rekomenduojame, šią priemonę turėti namuose, ypač žiemos metu.

Norėtume jums pasiūlyti šią populiarią ir labai veiksmingą vaistą nuo tonzilito ir gerklės skausmo, kuris garantuoja labai greitą pagijimą.

Namų receptas gerklės skausmo gydymui

Ingredientai:

  • 1 didelis burokas;
  • 9% baltojo acto.

Paruošimo būdas:

Pirmas dalykas, ką jums reikia padaryti, susmulkinti burokėlį šakute arba, jei norite, panaudokite virtuvinį kombainą.

Įpilkite 1 šaukštą baltojo acto už kiekvieną 250 gramą burokėlių, santykis 1/250, jei naudosite 2/500 ir t.t., gerai sumaišykite, mišinys paliekamas 20 minučių, tada perkoškite panaudodami sietą, kad pasiliktu burokėlių likučiai.

Naudojimo būdas:

Šiuo paruoštu mišinių skalaukite gerklę, kas 2-3 valandas. Norėdami pasiekti geresnių rezultatų, turite šiek tiek nuryti skysčio, tokiu atveju gydome ir kvėpavimo takų uždegimą.

Visi simptomai išnyksta po 4 valandų. Mes tikrai tikime, kad jums patiko šis straipsnis, ačiū už skaitymą ir nepamirškite pasidalinti šia informacija su draugais ir šeima.

Namų receptas gerklės skausmo gydymui

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 18:17 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Epideminė Grėsmė 1 Dalis

Labai įdomu pažvelgti, kokios priemonės naudojamas, prieš koronavirusą ir iš kur jis iš viso atsirado, ir dėl ko visa tai buvo daroma. Jūs turite savo versija, o aš papasakosiu kitą versiją. Taigi...

Skaityti daugiau