Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.9K) Komentarų: (0) (14.04.2017 - 16:27)

Gaubtinės žarnos vėžio ir prostatos vėžio gydymas ir profilaktika, vartojant vieną kartą per dieną!

Stebuklinga uoga!

Labai dažnai iš daugelį žmonių galima išgirsti turint problemų, susijusias su vidurių užkietėjimu, blogu virškinimu, storosios žarnos vėžiu ar prostata.

Kiekvieną dieną tūkstančiai žmonių eina pas gydytoją, norint surasti sprendimo būdą nuo šių ligų.

Kai kurie, laimei, randa sprendimą, bet kai kurie ne. Kartais, didžiausia pasveikimo kliūtis, tampa pats žmogus ir jo gyvenimo įpročiai. Valgymas nesveiko maisto, dėl kurio pasireiškia vidurių užkietėjimas ir maisto ne virškinimas. Be to, vyrų atveju, jie turi nuolat stebėti prostatą.

Peruvinė dumplūnė "Physalis peruviana" ( Golden Berries) privalumai

Treat And Prevent Colon Cancer Liver And Prostate Cancer Consuming This Once A Day!

Šių visų ligų sprendimas yra sveika gyvensena, sveika ir subalansuota mityba, mankšta, gera nuotaika, gerti daug vandens.

Gydyti ir apsaugoti nuo gaubtinės žarnos vėžio ir prostatos vėžio.

Šis variantas yra skirtas būtent šioms problemoms, susijusių su vidurių užkietėjimu, skrandžiu, gaubtinės žarnos vėžiu ir prostatos vėžio gydymu. Konkretus sprendimas dėl visų šių problemų ir ligų yra susijęs su virškinimo trakto ir vyrų reprodukcine sistema, per vaisių vartojimą, kuris vadinamas Peruvinė dumplūnė.

Ši uoga yra žinoma nuo Kolumbijos laikų; Inkų kultūroje manoma kad, tai šventa uoga ir naudojama medicinos tikslais. Jos vaisius – švelnaus skonio uoga, panaši į miniatiūrinį rutulinį geltoną pomidorą. Išėmus iš taurės formos taurelės, ji yra maždaug stiklo rutuliuko dydžio, 1–2 cm skersmens. JAV Žemės ūkio departamento atlikta analizė rodo, kad 100 g peruvinių dumplūnių yra mažai kalorijų ir gana daug vitamino A, vitamino C, vitamino B1 ir vitamino B3, taip pat kitų maistingųjų medžiagų. Vaisiaus tekstūra panaši į kieto pomidoro; unikalus skonis primena ananasą ir turi gaivinančio vaisių rūgštumo, panašaus į žemuogių. Uogas galima valgyti vos nuskynus arba naudoti salotose, desertuose, uogienėse ir džemuose. Jos puikiai tinka su mėsa ir kitais aštriais patiekalais, jas galima džiovinti ir valgyti kaip figas, abrikosus ar razinas. Jei norite ypatingo skonio, pabandykite pamirkyti karštame šokolade!

Peruvinė dumplūnė "Physalis peruviana" (angl. Golden Berries) privalumai:

  • atneša energijos ir gyvybingumo;
  • natūralus šaltinis vitamino A, B ir C;
  • valo kraują;
  • kovoja su vidurių užkietėjimo;
  • gerina virškinimą;
  • gydo gerklės infekcijas ir burnos ertmę;
  • natūralus diuretikas;
  • padeda gydyti prostatos padidėjus prostatai ir apsaugo nuo vėžio.

Pritaikykite šį nuostabų vaisių į savo mityba ir jūs neturėsite didelių problemų su prostata, vidurių užkietėjimu ir gaubtinės žarnos vėžio rizika.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar