- 19.11.2016
- 0.0 Reitingas
- 21745 Peržiūros
- Komentarai
Kedro riešutų tinktūra nuo gimdos miomos ir cistos!
Gimdos mioma (taip pat fibroma, lejomioma). Gerybinių gimdos lygiųjų raumenų auglių nustatoma 1 iš 5 moterų. Tai viena iš labiausiai paplitusių moterų ligų, jos pasiekiamumo norma 12, nuo 25% visų ginekologinių ligų. Dažniausiai jie būna dauginiai. Po menopauzės sumažėjus estrogenų, nuo kurių priklauso auglių raida, miomų pasitaiko rečiau (paranormal.lt). Miomos rūšis:
- mioma ant kojytės gimdos ertmėje;
- intramuralinė mioma (miomos mazgas auga raumeniniame sluoksnyje);
- gimdos kaklelio mioma;
- submukozinė mioma (miomos mazgas įauga į gimdos ertmę, yra gimdos pogleiviniame audinyje arba ant kojytės gimdos ertmėje);
- subserozinė mioma (miomos mazgas auga po seroziniu gimdos dangalu ir išgaubia jį į pilvo ertmę);
- intraligamentinės miomos (mazgas formuojasi iš ektopinių gimdos raumeninio audinio užuomazgų tarp gimdos raiščių lapelių).
Požymiai:
- Menoragija būdingiausia submukozinei miomai.
- Skausmą sukelia miomos apsisukimas (būdinga miomoms ant kojytės), degeneracija. Raudonosios miomos degeneracija gali įvykti nėštumo metu, tada pacientė skųsis skausmu, karščiavimu, padidėjusiu pilvo jautrumu.
Negalavimai praeina pasibaigus degeneracijai.
- Spaudimo dubens srityje pojūtis, diskomfortas ir/ar nugaros skausmas.
- Miomai spaudžiant šlapimo pūslę, dažniau šlapinamasi, atsiranda nevisiško pūslės išsituštinimo pojūtis arba sunku pasišlapinti.
- Nevaisingumas – mioma tampa tarsi vidine kontracepcijos priemone.
- Galima nenormali vaisiaus padėtis ir pirmeiga, padidėja pogimdyminės hemoragijos rizika, tačiau persileidimas negresia.
Kiaušidės cista – tai naujai atsiradęs patologinis darinys kiaušidėje, kai natūralioje kiaušidės ertmėje susikaupia sekretas. Cistos panašios į įvairaus dydžio „balionėlį”, apsuptą lygiu plonu dangalu ir užpildytą įvairios spalvos, skaidrumo, tirštumo, konsistencijos ir sudėties skysčiu. Cistos gali būti tiek vienoje kiaušidėje, tiek abiejose kiaušidėse vienu metu, pavienės arba daugybinės.
Simptomai:
- Dažnas šlapinimasis po truputį;
- Vidurių užkietėjimas;
- Maudžiantis skausmas pilvo apačioje;
- Maudžiantis skausmas šone;
- Sunkumas pilvo apačioje;
- Nereguliarios mėnesinės;
- Skausmingos mėnesinės;
- Vidurių pūtimas;
- Dažnas tuštinimasis po truputį;
- Pilvo apimties padidėjimas.
Sibiro kedro riešutų tinktūra gydo gimdos miomos ir kiaušidės cistą.
Sudėtis ir paruošimas:
Paimkite vieną puodelį kedro riešutų su žievele (apvalkalu) ir branduoliais, užpilkite 0,5 litro degtinės (arba spirito), tegul tinktūrą nusistovi 2 savaites, tamsioje vietoje. Jūs turėtumėte reguliariai suplakti.
Tinktūros vartojimas:
Šią tinktūra reikia vartoti po vieną šaukštą, tris kartus per dieną, 30 minučių prieš valgant.
Gydymas trunka 3-6 mėn.
Jei turite rimtų sveikatos problemų ar jaučiate stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.
Sužinokite iš kur atsiranda cista! Naudinga pažiūrėti visoms merginoms ir moterims!
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau