Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2016 » Rugpjūčio » 2

„Geros savijautos biblija“ Ar mes viską žinome apie vėžį?

Jūsų dėmesiui siūloma ištrauka iš leidyklos „Tyto alba“ išleistos daktaro Mosarafo Ali knygos „Geros savijautos biblija“ (Iš anglų kalbos vertė Rūta Tumėnaitė). Daktaras Mosarafas Ali, Londone atidaręs pirmąjį Europoje Integruotos medicinos centrą, savo praktiką grindžia ne tik oficialiosios, arba Vakarų, medicinos žiniomis, bet ir Rytų kultūrų tradicijomis bei tūkstantmete patirtimi.

Vėžys

Vėžys yra multifaktorinė liga, nes iki šiol neatrasta jokio vienintelio, bendrojo priežastinio šios ligos veiksnio. Kai kurios medžiagos turi kancerogeninių savybių, bet reikia ypatingų situacijų, pavyzdžiui, ilgalaikio streso, kad imuninė sistema pašlytų. Ne vieną dešimtmetį mokslininkai stengėsi rasti tinkamą atsakymą į klausimą, kas sukelia vėžį, bet jiems nepavyko. Tai, kas galioja vienam asmeniui, kitam gali visiškai netikti. Nors stresas yra bendras, sunkinantis veiksnys, tiesioginio priežastinio jo poveikio neįmanoma nustatyti. Žmonės skirtingai reaguoja į stresą – vieniems pakyla kraujo spaudimas, kiti suserga žvyneline, treti – psichikos ligomis, o kai kurie vėžiu.

Vėžio ląstelės

Aš laikausi tokio požiūrio: jei nežinoma, kas sukelia negalavimą, geriausia prižiūrėti kūną ir protą ir palaikyti jų pusiausvyrą. <...> Jei sudaromos tinkamos sąlygos, organizmas pats palaiko pusiausvyrą ir susigrąžina sveikatą.

Susirgus vėžiu griežta režimo terapija ir bekompromisis mitybos bei streso valdymas gali sulėtinti vėžį sunkinančius procesus. Ypač svarbu ilsėtis ir medituoti. Su kvalifikuotu mokytoju pasimokykite paprastos meditacijos ir reguliariai medituokite. Jei nerandate mokytojo, praktikuokite jogos šavasaną, tai puikus atsipalaidavimo pratimas. Šie metodai nuramins nervų sistemą ir sulėtins organizmą. Ir greičiausiai padės jam sulėtinti netvarkingą vėžio ląstelių dalijimąsi.

Gydymas. Chemoterapija ir spindulinė terapija

Nėra abejonės, kad chemoterapija nuslopina vėžio ląstelių dauginimąsi, bet už tai tenka brangiai sumokėti. Chemoterapinių vaistų šalutinis poveikis didžiulis. Jie pažeidžia kepenis, inkstus, kitus audinius, jų poveikis imuninei sistemai triuškinantis. Jei nekiltų tokių šalutinių poveikių, gal chemoterapija ir galėtų būti geriausias pasirinkimas. Mokslininkai kuria vaistus, kurie veiktų tik vėžio ląsteles ir sukeltų minimalų šalutinį poveikį. Tokie preparatai nepaprastai padėtų organizmui.

Spindulinė terapija ir chirurginė operacija nukreipiamos tiesiai į vėžinius navikus, jei jie gana dideli. Nors skenavimo technika galima kai kuriuos iš jų aptikti, tačiau kiti yra per maži, kad juos būtų galima identifikuoti. Be to, vėžio ląstelės gali nukeliauti į kitas organizmo vietas, ten imti dalytis ir pradėti naują naviką. Jis vadinamas antriniu vėžiu, arba metastazėmis. Taigi, tiek spindulinė terapija, tiek operacija visiškai sunaikinti vėžio negali.

Komplementarusis gydymas

„Geros savijautos biblija“ Naujieji vėžio gydymo būdai apima ir tradicines priemones, ir aukštąsias medicinos technologijas. Įmanomas įvairus gydymas – badavimas, kavos klizmos, natūropatija, bioenergetinis gydymas, joga, meditacija, vitaminų ir mineralinių medžiagų infuzijos, abrikoso sėklų ekstraktas, kinų vaistažolių preparatai, įvairūs žoliniai preparatai, lyg ir turintys savybių vėžiui naikinti, magnetinė terapija ir ozono / deguonies terapija. Tai, kas draudžiama JAV, įmanoma klinikose Meksikoje. Tokios klinikos suteikė vilties daugeliui ligonių, nes nemažai pacientų pasiekė remisiją. Meksikoje ne taip svarbu, kas lėmė remisiją, jei tik vaistai nekelia šalutinio poveikio ir yra naudingi pacientams. Žmonės turi teisę gyventi ir spręsti, kaip gyventi, nepažeisdami bendrųjų įstatymo nuostatų.

Integruotos medicinos požiūris

Integruotos medicinos centre mes ranka rankon dirbame kartu su oficialiosios medicinos gydytojais palaikydami kuo glaudesnį ryšį. Kartais mūsų pacientai pasirenka onkologus, labiau prijaučiančius komplementariajai ir tradicinei medicinai. Tai palengvina mūsų uždavinį – jei tik kiti gydymo būdai kartu sukelia geresnį poveikį, tuomet nebereikia tokios didelės chemoterapinių vaistų dozės ir sutrumpėja farmacininkų rekomenduojamo gydymo trukmė. Pavyzdžiui, jei mažesnę chemoterapinių vaistų dozę paremia mityba, atsipalaidavimo metodai, masažai, vitamino C, magnio, kalcio, seleno infuzijos ir joga, tada yra tikimybė, jog šalutinis poveikis bus mažesnis. Mūsų patirtis rodo, kad tokie pacientai iš viso nepatiria šalutinio chemoterapijos poveikio ir visą jos kursą nejaučia nuovargio, nepraranda apetito, nepatiria pykinimo ir panašiai.

Visus toksinus iš organizmo šalina baltymai. Visi fermentai yra baltymai, todėl baltymai ir turėtų būti pagrindinė dietos dalis.

Tarp chemoterapijos kursų siūlome pacientams porą dienų laikytis vaisių ir daržovių dietos, o tada pereiti prie maistingos dietos <...>. Tai padeda greičiau pašalinti nuodingas chemines medžiagas.

Baigęs chemoterapiją, pacientas kartkartėmis pasninkauja, o paskui laikosi griežtos dietos. Tikslas – detoksikuoti ir sustiprinti organizmą. Manau, nėra prasmės marinti organizmą badu laikantis vien vaisių sulčių dietos. Po chemoterapijos organizmą vargina didžiulis stresas ir jis iš paskutiniųjų stengiasi susitvarkyti. Alinti jį badavimu, ypač kai ir taip nėra apetito, neprotinga. Organizmui reikia fermentų ir baltymų biocheminiams procesams. Apnuodytos kepenys keletą dienų nepajėgia apdoroti maisto, todėl tada geriausia pasninkauti arba gerti vien sultis. Vos tik kepenys pašalina toksinus, reikėtų iš karto pradėti valgyti.

Griežtai vegetarinė dieta irgi nėra geriausias sprendimas. Visus toksinus iš organizmo šalina baltymai. Visi fermentai yra baltymai, todėl baltymai ir turėtų būti pagrindinė dietos dalis. Organizmo marinimas badu, kol visiškai išsenka, ilgainiui nuo vėžio negelbsti, nors pirmosiomis stadijomis gali padėti. Principas „alkink kūną, alkink vėžį“ nėra labai protingas. Iš tikrųjų viskas vyksta ne taip. Reikia teisingai maitinti kūną, kad sanogeninės galios imtų funkcionuoti.

Prognozė

Pastaraisiais metais vėžio prognozė pagerėjo. Daugėja pranešimų apie pasveikusius nuo vėžio žmones ir ilgalaikę remisiją pasiekusius pacientus. Dirbdamas Indijoje, gydžiau daugiau kaip šimtą vėžiu sergančių asmenų, kurie išgyveno ilgiau, negu tikėtasi, kai kurie net daug metų. Integruotos medicinos centre turime daugiau kaip porą dešimčių pacientų, kurie jau seniai pasiekė remisiją ir jiems gerai sekasi. Kai kuriems jau daugiau kaip penkerius metus nebepasireiškė simptomų, todėl jie laikomi išgiję, ir mes nuoširdžiai tikimės, kad liga nebesuaktyvės. Tokie pavieniai sėkmės atvejai daugiau negali būti vertinami kaip atsitiktiniai, bet skeptiškasis oficialiosios medicinos mokslas ir institucijos gali laikytis priešingo požiūrio.

Reguliariai tikrinant sveikatą, vėžį galima aptikti anksti. Kuo greičiau jis pradedamas gydyti, tuo geresni rezultatai.

Žmonės vis daugiau sužino apie vėžį ir jo komplikacijas. Reguliariai tikrinant sveikatą, vėžį galima aptikti anksti. Kuo greičiau jis pradedamas gydyti, tuo geresni rezultatai. Tai vienas iš veiksnių, prisidėjusių prie vėžio gydymo sėkmės. Kitas svarbus veiksnys yra tai, kad žmonės po sukrečiančios žinios apie vėžį keičia savo gyvenseną. Tokia paties pasiskirta gyvensenos programa yra savotiška režimo terapija.

Vėžį gydyti brangu. Skausminga, jei tenka mokėti iš savo kišenės. Chemoterapija itin brangi, bet jei jums tektų išmėginti jau minėtas tradicines terapijas, tai irgi nebūtų pigu. Todėl geriausia, jei žmonės rinktųsi ne tokią brangią režimo terapiją, nes ji pagrįsta pagalba sau.

Dauguma gydytojų žino, kad chemoterapija ne visai padeda išgydyti vėžį. Ji didele paciento sveikatos kaina taikoma tik laimėti laiko. Po pirmo chemoterapijos kurso gali būti pagerėjimo laikotarpis, žmonėms suteikiantis netikros vilties. Paprastai liga grįžta dar piktesnė, ypač jei nebuvo stengiamasi keisti gyvenimo būdo. Antrą kartą liga dažniausiai plinta labai sparčiai, ir net chemoterapija veikia mažai arba ir visai tampa neveiksminga.

Yra du režimo terapijos būdai. Jeigu ji pasirenkama kaip alternatyva, pasiekiamą ligos atoslūgį galima prilyginti oficialiosios medicinos pasiekiamai remisijai. O jei ji renkamasi kaip papildanti chemoterapiją, tai padeda iš esmės pagerinti gyvenimo kokybę ir apskritai tikriausiai suteikia geriausią ilgesnės remisijos perspektyvą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.06.2019 laikas 07:28 Receptai Kvapnūs varškėčiai su apelsino žievele
Gaminame. Varškėčiai su apelsino žievele Varškę dedame į dubenį. Įmušame kiaušinį. Beriame miltus, cukrų, druską ir apelsino žievelę. Visus ingredientus išmaišome, išminkome. Tešlą padalijame nedideliais gabalėliais ir apibarstome...

Skaityti daugiau

15.11.2019 laikas 19:24 Receptai Niekas nesuvokia, kas tai per pyragas be tešlos! Varškės – bananų saldėsis prie arbatos

Išbandęs šį kepinį, niekas nesuvokia, kad jis yra be tešlos! Tai skanus varškės – bananų vyniotinis prie arbatos!

Skaityti daugiau

10.12.2019 laikas 10:42 Receptai Įdaryti Kiaušiniai: Chorizo Ir Sūrio Įdaras
Kiaušinius dedame į šaltą vandenį ir kai užvirs verdame ant silpnos ugnies 10 minučių. Virtus kiaušinius paliekame atvėsti šaltame vandenyje. Nulupame chorizo dešros odelę, supjaustome ją smulkiau ir truputį pakepiname keptuvėje ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 21:54 Kodėl CŽV manė, kad Bormanas buvo sovietų šnipas, o SSRS - amerikiečių šnipas, ir kur dingo Hitlerio «rudasis kardinolas»
Martinas Bormanas, per visą Trečiojo reicho egzistavimo laikotarpį, tapo neatsiejamu Adolfui Hitleriui, tačiau jo paslaptingas dingimas paskutinėmis karo dienomis sužadino daugybę spekuliacijų. Kaip šis „pilkasis kardinolas“ įgijo tokį stiprų poveikį...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau