Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Hipotezės

07.12.2018, 20:07
Hipotezės

Šiaurės Afrikoje esanti Libijos dykuma yra dalimi Sacharos dykumos ir atrodo kaip niekuo neišsiskirianti dykuma: smėlis, retos oazės, ir vėl smėlis, smėlis, smėlis. Tačiau būtent šioje dykumoje, tarp keliautojus varginančių smėlio kopų galima aptikti labai keistos medžiagos, kuria mokslininkai vadina Libijos stiklu.

Sužinok daugiau ...
04.12.2018, 20:59
Hipotezės

Jeigu jums teks apsilankyti senovinėje tvirtovėje ar pilyje, atkreipkite dėmesį į tai, kad vartai jose nėra paprasčiausia anga sienoje. Jie yra kampu, todėl norint pro juos praeiti, teks dešinį petį laikyti prie sienos. Taip yra dėl to, kad šie statiniai buvo statomi ne ateities turistams, o skirtis apsiginti nuo priešo, kuris dešinėje rankoje laikė ietį ar kalaviją, o kairėje - skydą. Tokiu būdu šturmo metu likdavo nepridengta būtent dešinioji pusė, o kaip tik geriausia ant jos pilti verdančią smalą.

Sužinok daugiau ...
30.11.2018, 11:43
Hipotezės
Progresas, kaip žinia, nestovi vietoje, o juda į priekį. Tačiau kažkodėl per pastaruosius 100 metų neatsirado alternatyvos benzinui, nebuvo sukurti vaistai nuo vėžio, nebuvo surastas būdas pamaitinti planetos gyventojus. O gal visa tai jau atrasta? Bet juk jeigu atrastų. Tai būtinai pritaikytų ir visi mes gyventume laimingai, argi ne taip?
Sužinok daugiau ...
13.11.2018, 21:02
Hipotezės

Jei tikėsime tuo, kas rašoma Biblijoje, Dievas sukūrė Ievą iš pirmojo žmogaus, Adomo, šonkaulio. Kai kurie šiuolaikiniai tyrinėtojai mano, kad šis mitas turi realų pagrindą.

Sužinok daugiau ...
10.11.2018, 21:59
Hipotezės

Konspirologai tvirtina, jog JAV mokslininkai yra sukūrę technologiją, leidžiančią apeiti erdvės ir laiko kontinuumo dėsnius. Eiliniu mokslinių paslapčių ir ypač slaptų pasiekimų JAV demaskuotoju tapo Alfredas Vebras, buvęs Baltųjų rūmų patarėjas.

Sužinok daugiau ...
29.10.2018, 21:16
Hipotezės

Štai jau visą šimtmetį fizikos mokslas vystosi visiškoje Harmonijoje su Alberto Einšteino sukurta reliatyvumo teorija. Šiuolaikiniu supratimu, šimtas metų vis greitėjančio mokslo ir technologijų vystymosi sąlygomis - tai labai daug. tiek daug, kad kai kuriems mokslininkams susidaro įspūdis, jog taip bus visada.

Sužinok daugiau ...
05.09.2018, 13:41
Hipotezės
Įrodyti, kad Dievo nėra, nereikia. Nėra prasmės. Visų pirma, mokslui iš to jokios naudos. Antra, taip apskritai nedaroma - reikia įrodyti, kad kas nors egzistuoja, o ne kad to nėra. Trečia, kad ir kokius įrodymus mokslininkai surinktų, niekas nepasikeis - tikintieji tikės, o netikintieji netikės. Taigi, mokslininkai vis tiek bando ir dabar tam naudoja psichodelikus.
Sužinok daugiau ...
09.07.2018, 13:55
Hipotezės
Kai astronautas Jimas Lovellis per „Apollo 8“ misiją pirmą kartą pamatė Žemę iš erdvėlaivio, jame įvyko negrąžinama permaina. „Žmonės dažnai sako: „Tikiuosi miręs keliauti į rojų.“ O iš tiesų, kai pagalvoji, mes gimę patenkame į rojų“, – interviu „Business Insider“ sakė astronautas.
Sužinok daugiau ...
24.06.2018, 09:31
Hipotezės
Neseniai žmonija laukė „pasaulio pabaigos“, kuri turėjo įvykti, atėjus XXI amžiui, po to atėjo ir praėjo lemtingieji 2012-ieji metai, kurie, anot majų kalendoriaus, turėjo baigtis pasaulio pabaiga. Tačiau vis atsiranda žmonių, kurie teigia, kad lemtingasis momentas Žemės gyventojams vis artėja. Ir šį kartą tai pranašauja ne kuris nors Nostardamo tekstų stulpelis, o vienas garsiausių šių dienų fizikų profesorius Stivenas Hokingas.
Sužinok daugiau ...
22.06.2018, 06:55
Hipotezės
Cheopso piramidė yra laikoma vienu iš pasaulio stebuklų. Jos aukštis - beveik 140 metrų, o svoris - beveik 6,5 milijonai tonų. Akmens luitai, sudarantys piramidės konstrukciją, yra ypatingai tiksliai suleisti - iki šiol žavimasi, kaip kruopščiai šis statinys buvo statomas. Tiesa, Cheopso piramidė pastatyta 2580–2560 metais prieš mūsų erą, todėl šiandien pastatyti tokį statinį tikrai įmanoma.
Sužinok daugiau ...
23.05.2018, 17:37
Hipotezės
Dabartiniu metu gana nemažai mokslininkų pritaria minčiai, kad ne vieną amžių žmonija buvo manipuliuojama. Pagrindiniai istorijos įvykiai - karai, revoliucijos, stambūs teroristiniai aktai - buvo mums primesti kažkokių paslaptingų jėgų. Iki šiol nežinoma ar šios jėgos atstovauja kitų planetų civilizacijas, ar šių jėgų valdytojai gyvena mūsų planetoje, tik kitame, mums nežinomame matavime. #hipotezė, #ateiviai, #kosmosas, #manipuliacija, #žmonių_manipuliacija
Sužinok daugiau ...
11.04.2018, 20:36
Hipotezės
Gamtos paslaptys. Paslaptingas objektas susideda iš kelių aukštumų. Ir dar ne viskas, jas kerta lygi skersinė liniją. Pasak tyrėjų, ji turi dirbtinę kilmę. Objektas panašus į milžinišką anteną ir, galbūt, yra naudojama bendraujant su ateiviais. #Antarktida, #paslaptingi_statiniai, #ateiviai
Sužinok daugiau ...
20.03.2018, 19:11
Hipotezės
Psichologijoje yra keletas krypčių, tiriančių giminės įtaką vėlesnių kartų likimams. Vienos iš tokių krypčių - psichogenealogijos - pagrindiniai teoretikai Bertas Helingeris (Bert Hellinger), Ana Šiucenberger (Anne Schuetzenberger) ir sutuoktiniai Čampionas ir Džoel Toičai (Champion & Joel Teutsch) pirmieji iškėlė hipotezę, kad be išvaizdos, charakterio bruožų ir polinkio į tam tikras ligas iš savo protėvių paveldime ir likimą.
Sužinok daugiau ...
08.03.2018, 18:46
Hipotezės

Laiko klausymas, kada žmoniją, dėl maisto pramonės neišmanymo, visą žmoniją pavers vienalytę asmenybę "Hermafroditas", nebelis, vyro, moters... o vaikai bus "gimdomi" inkubatoriuje. Galite su mano nuomone nesutikti, bet kažkaip visi faktai šiuo metu pastebimi... (MeToo, Hermafroditas, vyrai, hormonai, moterys, mityba)

Sužinok daugiau ...
07.03.2018, 22:55
Hipotezės
Klimatas yra bendra sąvoka. Astronomas norėjo parodyti, kad būtent planetos pokrypis saulės spindulių atžvilgiu daro įtaką paviršiaus fiziniams ir geografiniams pokyčiams. Klimatu vadina vidutinę atmosferos būseną ar kurios nors konkrečios vietovės orus. Klimatas vaidina vieną iš pagrindinių vaidmenų, kurie užtikrina sąlygas gyvybei planetoje. Vanduo, dirvožemiai, augalija, gyvūnija – visa tai egzistuoja ir vystosi klimato dėka. (Klimato kaita, klimatas, planeta, saulė, žemė, atmosfera, katastrofa)
Sužinok daugiau ...
01.03.2018, 09:44
Hipotezės
Niujorko miesto universiteto fizikas Michio Kaku, kaip ir visi, nekantriai laukia, kada mes pagaliau surasime nežemišką gyvybę. Arba kada ji suras mus. Bet ar dabartiniai žmonės sulauks tų laikų? Kaip atrodytų protinga gyvybė kitose planetose paranormal.lt? (Michio Kaku, fizikas, nežemiška gyvybė, ateiviai, kosmosas)
Sužinok daugiau ...
05.02.2018, 14:48
Hipotezės
Ženklai, kad Žemės magnetiniai poliai gali greitai susikeisti nėra tokie akivaizdūs. Visgi, Šiaurės polius juda vis didesniame plote, o ir kompiuteriniai modeliai rodo, kad metalai giliai mūsų planetoje juda taip, kaip ruošdamiesi magnetinio lauko apsivertimui. magnetinis laukas, žemė, hipotezė, mokslas
Sužinok daugiau ...
02.02.2018, 22:50
Hipotezės
Lietuvos klimatologai pastebi, kad mūsų šalyje jau ir dabar juntami klimato kaitos rezultatai: dažnesnės gamtinės stichijos, iš šiltųjų kraštų atslinko naujos ligos. Prognozuojama, kad ateityje Lietuvą ir visą Europą dėl kilsiančio bado užplūs klimato emigrantai iš Azijos bei Afrikos ir kils socialinė įtampa. klimato kaitos, klimatas, Pasaulio pabaiga, hipotezės
Sužinok daugiau ...
17.01.2018, 12:56
Hipotezės
Pasak britų fiziko Stepheno Hawkingo, žmonijai per artimiausią šimtmetį gresia žūtis dėl nepakeliamos kaitros, kuri pasireikš kaip globalaus atšilimo rezultatas. Apie tai mokslininkas prabilo televizijos seriale „Favorite places“, skelbia portalas CNET. Stephenas Hawkingas, šiltnamio efektas, Klimato kaita, Stephen Hawking, prognozes.
Sužinok daugiau ...
07.12.2017, 10:23
Hipotezės
Visos civilizacijų pabaigos priežastys skirstomos į egzogenines (išorines) ir endogenines (vidine). Egzogeninės susiję su Viatos kaip visumos ir jos objektų egzistavimo trukme. Pvz., Žemė gali susidurti su stambiu asteroidu (kadaise lenkų astronomas J. Godomskis paskaičiavo, kad susidūrimas su pusę Žemės sunaikinsiančiu asteroidu gali nutikti tik kas 4,4 mlrd. m. – bet katastrofai nebūtina "nunešti" pusės Žemės), netoliese sprogti supernova, užgęsti Saulė (na, tai numatyta tik po 5-6 mlrd. m.)...
Sužinok daugiau ...
03.12.2017, 14:28
Hipotezės

Senovėje daugelis tikėjo, jog egzistuoja tokios šalys, kuriose gyvena nemirtingi žmonės. Pavyzdžiui, kinų mituose pasakojama, kad Pietinėje tuštumoje gyveno busiminių tauta, kurios nariai buvo nemirtingi. Šioje šalyje ant Juancio kalno augo stebuklingas ganmu medis („saldusis medis“), kurio vaisiai juos suvalgiusius žmones paversdavo nemirtingais. Po kalnu čiurleno stebuklingas Cičiuanio šaltinis (Raudonasis šaltinis). Pakako tik gurkšnelio šaltinio vandens, kad žmonės pasidarytų ilgaamžiai. Nieko keisto, kad šią šalį mirtis apleido visiems laikams.

Sužinok daugiau ...
07.11.2017, 18:38
Hipotezės
Hawkingas dabar didelį dėmesį skiria Žemės ateičiai. ©NASA/Paul Alers | commons.wikimedia.org
Sužinok daugiau ...
05.11.2017, 12:04
Hipotezės
Iš mokyklinio matematikos kurso visi žinome, kad lygiagrečios tiesės niekada nesusikerta. Taip teigiama Euklido geometrijoje. Tačiau, ko gero, bet kuris žmogus, žvelgdamas į tolį nueinančius bėgius, sielos gilumoje gali suabejoti šiuo teiginiu. Ir iš tiesų, Lobačevskio geometrijoje teigiama, kad lygiagrečios tiesės gali susikirsti - kažkur begalybėje. tokiu atveju visiškai logiška manyti, kad lygiagrečios plokštumos taip pat gali turėti sąlyčio taškus.
Sužinok daugiau ...
28.09.2017, 18:16
Hipotezės
Dar II mūsų eros amžiuje komedijų autorius ir poetas Lukianas savo veikale „Tikra istorija” detaliai aprašė savo kelionę į „didžią šalį, kuri skrieja ore”, ir kurioje jis susipažino su vietiniais gyventojais, labai panašiais į mus, žemiečius.
Sužinok daugiau ...
25.09.2017, 18:38
Hipotezės

Jie dažnai pastebimi nuotraukose arba filmuotoje medžiagoje. Gali atrodyti įvairiai: kaip maži šviečiantys taškeliai, kaip diskai, lašai, grybai ar kiti nesuprantami daiktai bei įvairaus skersmens rutuliai. Jie gali būti juodos, raudonos, geltonos ar žalios spalvos, tačiau dažniausiai būna ryškiai baltos spalvos.

Sužinok daugiau ...
18.09.2017, 19:14
Hipotezės

Nors tai atrodo keista, tačiau tokių atvejų yra tikrai ne vienas, o jų dalyviais būna ne kokie nors pagarsėję pranašautojai, o eiliniai ir niekuo neišsiskiriantys žmonės. Daugelis jų yra įsitikinę, kad jiems pavyko pažvelgti į kitą matavimą...

Sužinok daugiau ...
18.09.2017, 18:39
Hipotezės
Teoriją apie sausumos plotų judėjimą XX amžiaus pradžioje iškėlė vokiečių geofizikas ir meteorologas Alfredas Lotaras Vegeneris. Jis pastebėjo, kad Afrikos ir Pietų Amerikos krantų linijos sutampa, kaip dėlionės detalės. Netrukus mokslininko paskelbta žemynų dreifavimo teorija visiškai pasitvirtino. Geologai padarė fantastinę išvadą: per 10 milijonų metų Žemės pietinis ir šiaurinis magnetiniai poliai pasikeitė vietomis 16 kartų!
Sužinok daugiau ...
17.09.2017, 11:37
Hipotezės
Iš pacientų pasąmonės gilumos išplaukė atsiminimai, kurie neturėjo jokių konkrečių sąsajų su jų gyvenimu, tai labiau buvo panašu į atsiminimus iš praėjusio gyvenimo. Amerikiečių psichoterapeute daktarė Edita Fjorė aprašė, kaip pirmą kartą susidūrė su tokiais prisiminimais, gydydama vieną savo pacientą.
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »