Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Hipotezės

10.11.2018, 21:59
Hipotezės

Konspirologai tvirtina, jog JAV mokslininkai yra sukūrę technologiją, leidžiančią apeiti erdvės ir laiko kontinuumo dėsnius. Eiliniu mokslinių paslapčių ir ypač slaptų pasiekimų JAV demaskuotoju tapo Alfredas Vebras, buvęs Baltųjų rūmų patarėjas.

Sužinok daugiau ...
29.10.2018, 21:16
Hipotezės

Štai jau visą šimtmetį fizikos mokslas vystosi visiškoje Harmonijoje su Alberto Einšteino sukurta reliatyvumo teorija. Šiuolaikiniu supratimu, šimtas metų vis greitėjančio mokslo ir technologijų vystymosi sąlygomis - tai labai daug. tiek daug, kad kai kuriems mokslininkams susidaro įspūdis, jog taip bus visada.

Sužinok daugiau ...
05.09.2018, 13:41
Hipotezės
Įrodyti, kad Dievo nėra, nereikia. Nėra prasmės. Visų pirma, mokslui iš to jokios naudos. Antra, taip apskritai nedaroma - reikia įrodyti, kad kas nors egzistuoja, o ne kad to nėra. Trečia, kad ir kokius įrodymus mokslininkai surinktų, niekas nepasikeis - tikintieji tikės, o netikintieji netikės. Taigi, mokslininkai vis tiek bando ir dabar tam naudoja psichodelikus.
Sužinok daugiau ...
09.07.2018, 13:55
Hipotezės
Kai astronautas Jimas Lovellis per „Apollo 8“ misiją pirmą kartą pamatė Žemę iš erdvėlaivio, jame įvyko negrąžinama permaina. „Žmonės dažnai sako: „Tikiuosi miręs keliauti į rojų.“ O iš tiesų, kai pagalvoji, mes gimę patenkame į rojų“, – interviu „Business Insider“ sakė astronautas.
Sužinok daugiau ...
24.06.2018, 09:31
Hipotezės
Neseniai žmonija laukė „pasaulio pabaigos“, kuri turėjo įvykti, atėjus XXI amžiui, po to atėjo ir praėjo lemtingieji 2012-ieji metai, kurie, anot majų kalendoriaus, turėjo baigtis pasaulio pabaiga. Tačiau vis atsiranda žmonių, kurie teigia, kad lemtingasis momentas Žemės gyventojams vis artėja. Ir šį kartą tai pranašauja ne kuris nors Nostardamo tekstų stulpelis, o vienas garsiausių šių dienų fizikų profesorius Stivenas Hokingas.
Sužinok daugiau ...
22.06.2018, 06:55
Hipotezės
Cheopso piramidė yra laikoma vienu iš pasaulio stebuklų. Jos aukštis - beveik 140 metrų, o svoris - beveik 6,5 milijonai tonų. Akmens luitai, sudarantys piramidės konstrukciją, yra ypatingai tiksliai suleisti - iki šiol žavimasi, kaip kruopščiai šis statinys buvo statomas. Tiesa, Cheopso piramidė pastatyta 2580–2560 metais prieš mūsų erą, todėl šiandien pastatyti tokį statinį tikrai įmanoma.
Sužinok daugiau ...
23.05.2018, 17:37
Hipotezės
Dabartiniu metu gana nemažai mokslininkų pritaria minčiai, kad ne vieną amžių žmonija buvo manipuliuojama. Pagrindiniai istorijos įvykiai - karai, revoliucijos, stambūs teroristiniai aktai - buvo mums primesti kažkokių paslaptingų jėgų. Iki šiol nežinoma ar šios jėgos atstovauja kitų planetų civilizacijas, ar šių jėgų valdytojai gyvena mūsų planetoje, tik kitame, mums nežinomame matavime. #hipotezė, #ateiviai, #kosmosas, #manipuliacija, #žmonių_manipuliacija
Sužinok daugiau ...
11.04.2018, 20:36
Hipotezės
Gamtos paslaptys. Paslaptingas objektas susideda iš kelių aukštumų. Ir dar ne viskas, jas kerta lygi skersinė liniją. Pasak tyrėjų, ji turi dirbtinę kilmę. Objektas panašus į milžinišką anteną ir, galbūt, yra naudojama bendraujant su ateiviais. #Antarktida, #paslaptingi_statiniai, #ateiviai
Sužinok daugiau ...
20.03.2018, 19:11
Hipotezės
Psichologijoje yra keletas krypčių, tiriančių giminės įtaką vėlesnių kartų likimams. Vienos iš tokių krypčių - psichogenealogijos - pagrindiniai teoretikai Bertas Helingeris (Bert Hellinger), Ana Šiucenberger (Anne Schuetzenberger) ir sutuoktiniai Čampionas ir Džoel Toičai (Champion & Joel Teutsch) pirmieji iškėlė hipotezę, kad be išvaizdos, charakterio bruožų ir polinkio į tam tikras ligas iš savo protėvių paveldime ir likimą.
Sužinok daugiau ...
08.03.2018, 18:46
Hipotezės

Laiko klausymas, kada žmoniją, dėl maisto pramonės neišmanymo, visą žmoniją pavers vienalytę asmenybę "Hermafroditas", nebelis, vyro, moters... o vaikai bus "gimdomi" inkubatoriuje. Galite su mano nuomone nesutikti, bet kažkaip visi faktai šiuo metu pastebimi... (MeToo, Hermafroditas, vyrai, hormonai, moterys, mityba)

Sužinok daugiau ...
07.03.2018, 22:55
Hipotezės
Klimatas yra bendra sąvoka. Astronomas norėjo parodyti, kad būtent planetos pokrypis saulės spindulių atžvilgiu daro įtaką paviršiaus fiziniams ir geografiniams pokyčiams. Klimatu vadina vidutinę atmosferos būseną ar kurios nors konkrečios vietovės orus. Klimatas vaidina vieną iš pagrindinių vaidmenų, kurie užtikrina sąlygas gyvybei planetoje. Vanduo, dirvožemiai, augalija, gyvūnija – visa tai egzistuoja ir vystosi klimato dėka. (Klimato kaita, klimatas, planeta, saulė, žemė, atmosfera, katastrofa)
Sužinok daugiau ...
01.03.2018, 09:44
Hipotezės
Niujorko miesto universiteto fizikas Michio Kaku, kaip ir visi, nekantriai laukia, kada mes pagaliau surasime nežemišką gyvybę. Arba kada ji suras mus. Bet ar dabartiniai žmonės sulauks tų laikų? Kaip atrodytų protinga gyvybė kitose planetose paranormal.lt? (Michio Kaku, fizikas, nežemiška gyvybė, ateiviai, kosmosas)
Sužinok daugiau ...
05.02.2018, 14:48
Hipotezės
Ženklai, kad Žemės magnetiniai poliai gali greitai susikeisti nėra tokie akivaizdūs. Visgi, Šiaurės polius juda vis didesniame plote, o ir kompiuteriniai modeliai rodo, kad metalai giliai mūsų planetoje juda taip, kaip ruošdamiesi magnetinio lauko apsivertimui. magnetinis laukas, žemė, hipotezė, mokslas
Sužinok daugiau ...
02.02.2018, 22:50
Hipotezės
Lietuvos klimatologai pastebi, kad mūsų šalyje jau ir dabar juntami klimato kaitos rezultatai: dažnesnės gamtinės stichijos, iš šiltųjų kraštų atslinko naujos ligos. Prognozuojama, kad ateityje Lietuvą ir visą Europą dėl kilsiančio bado užplūs klimato emigrantai iš Azijos bei Afrikos ir kils socialinė įtampa. klimato kaitos, klimatas, Pasaulio pabaiga, hipotezės
Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 ... 11 12 »