Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » Hipotezės

20.03.2018, 20:11
Hipotezės
Psichologijoje yra keletas krypčių, tiriančių giminės įtaką vėlesnių kartų likimams. Vienos iš tokių krypčių - psichogenealogijos - pagrindiniai teoretikai Bertas Helingeris (Bert Hellinger), Ana Šiucenberger (Anne Schuetzenberger) ir sutuoktiniai Čampionas ir Džoel Toičai (Champion & Joel Teutsch) pirmieji iškėlė hipotezę, kad be išvaizdos, charakterio bruožų ir polinkio į tam tikras ligas iš savo protėvių paveldime ir likimą.
Sužinok daugiau ...
08.03.2018, 19:46
Hipotezės

Laiko klausymas, kada žmoniją, dėl maisto pramonės neišmanymo, visą žmoniją pavers vienalytę asmenybę "Hermafroditas", nebelis, vyro, moters... o vaikai bus "gimdomi" inkubatoriuje. Galite su mano nuomone nesutikti, bet kažkaip visi faktai šiuo metu pastebimi... (MeToo, Hermafroditas, vyrai, hormonai, moterys, mityba)

Sužinok daugiau ...
07.03.2018, 23:55
Hipotezės
Klimatas yra bendra sąvoka. Astronomas norėjo parodyti, kad būtent planetos pokrypis saulės spindulių atžvilgiu daro įtaką paviršiaus fiziniams ir geografiniams pokyčiams. Klimatu vadina vidutinę atmosferos būseną ar kurios nors konkrečios vietovės orus. Klimatas vaidina vieną iš pagrindinių vaidmenų, kurie užtikrina sąlygas gyvybei planetoje. Vanduo, dirvožemiai, augalija, gyvūnija – visa tai egzistuoja ir vystosi klimato dėka. (Klimato kaita, klimatas, planeta, saulė, žemė, atmosfera, katastrofa)
Sužinok daugiau ...
01.03.2018, 10:44
Hipotezės
Niujorko miesto universiteto fizikas Michio Kaku, kaip ir visi, nekantriai laukia, kada mes pagaliau surasime nežemišką gyvybę. Arba kada ji suras mus. Bet ar dabartiniai žmonės sulauks tų laikų? Kaip atrodytų protinga gyvybė kitose planetose paranormal.lt? (Michio Kaku, fizikas, nežemiška gyvybė, ateiviai, kosmosas)
Sužinok daugiau ...
05.02.2018, 15:48
Hipotezės
Ženklai, kad Žemės magnetiniai poliai gali greitai susikeisti nėra tokie akivaizdūs. Visgi, Šiaurės polius juda vis didesniame plote, o ir kompiuteriniai modeliai rodo, kad metalai giliai mūsų planetoje juda taip, kaip ruošdamiesi magnetinio lauko apsivertimui. magnetinis laukas, žemė, hipotezė, mokslas
Sužinok daugiau ...
02.02.2018, 23:50
Hipotezės
Lietuvos klimatologai pastebi, kad mūsų šalyje jau ir dabar juntami klimato kaitos rezultatai: dažnesnės gamtinės stichijos, iš šiltųjų kraštų atslinko naujos ligos. Prognozuojama, kad ateityje Lietuvą ir visą Europą dėl kilsiančio bado užplūs klimato emigrantai iš Azijos bei Afrikos ir kils socialinė įtampa. klimato kaitos, klimatas, Pasaulio pabaiga, hipotezės
Sužinok daugiau ...
17.01.2018, 13:56
Hipotezės
Pasak britų fiziko Stepheno Hawkingo, žmonijai per artimiausią šimtmetį gresia žūtis dėl nepakeliamos kaitros, kuri pasireikš kaip globalaus atšilimo rezultatas. Apie tai mokslininkas prabilo televizijos seriale „Favorite places“, skelbia portalas CNET. Stephenas Hawkingas, šiltnamio efektas, Klimato kaita, Stephen Hawking, prognozes.
Sužinok daugiau ...
07.12.2017, 11:23
Hipotezės
Visos civilizacijų pabaigos priežastys skirstomos į egzogenines (išorines) ir endogenines (vidine). Egzogeninės susiję su Viatos kaip visumos ir jos objektų egzistavimo trukme. Pvz., Žemė gali susidurti su stambiu asteroidu (kadaise lenkų astronomas J. Godomskis paskaičiavo, kad susidūrimas su pusę Žemės sunaikinsiančiu asteroidu gali nutikti tik kas 4,4 mlrd. m. – bet katastrofai nebūtina "nunešti" pusės Žemės), netoliese sprogti supernova, užgęsti Saulė (na, tai numatyta tik po 5-6 mlrd. m.)...
Sužinok daugiau ...
03.12.2017, 15:28
Hipotezės

Senovėje daugelis tikėjo, jog egzistuoja tokios šalys, kuriose gyvena nemirtingi žmonės. Pavyzdžiui, kinų mituose pasakojama, kad Pietinėje tuštumoje gyveno busiminių tauta, kurios nariai buvo nemirtingi. Šioje šalyje ant Juancio kalno augo stebuklingas ganmu medis („saldusis medis“), kurio vaisiai juos suvalgiusius žmones paversdavo nemirtingais. Po kalnu čiurleno stebuklingas Cičiuanio šaltinis (Raudonasis šaltinis). Pakako tik gurkšnelio šaltinio vandens, kad žmonės pasidarytų ilgaamžiai. Nieko keisto, kad šią šalį mirtis apleido visiems laikams.

Sužinok daugiau ...
07.11.2017, 19:38
Hipotezės
Hawkingas dabar didelį dėmesį skiria Žemės ateičiai. ©NASA/Paul Alers | commons.wikimedia.org
Sužinok daugiau ...
05.11.2017, 13:04
Hipotezės
Iš mokyklinio matematikos kurso visi žinome, kad lygiagrečios tiesės niekada nesusikerta. Taip teigiama Euklido geometrijoje. Tačiau, ko gero, bet kuris žmogus, žvelgdamas į tolį nueinančius bėgius, sielos gilumoje gali suabejoti šiuo teiginiu. Ir iš tiesų, Lobačevskio geometrijoje teigiama, kad lygiagrečios tiesės gali susikirsti - kažkur begalybėje. tokiu atveju visiškai logiška manyti, kad lygiagrečios plokštumos taip pat gali turėti sąlyčio taškus.
Sužinok daugiau ...
28.09.2017, 19:16
Hipotezės
Dar II mūsų eros amžiuje komedijų autorius ir poetas Lukianas savo veikale „Tikra istorija” detaliai aprašė savo kelionę į „didžią šalį, kuri skrieja ore”, ir kurioje jis susipažino su vietiniais gyventojais, labai panašiais į mus, žemiečius.
Sužinok daugiau ...
25.09.2017, 19:38
Hipotezės

Jie dažnai pastebimi nuotraukose arba filmuotoje medžiagoje. Gali atrodyti įvairiai: kaip maži šviečiantys taškeliai, kaip diskai, lašai, grybai ar kiti nesuprantami daiktai bei įvairaus skersmens rutuliai. Jie gali būti juodos, raudonos, geltonos ar žalios spalvos, tačiau dažniausiai būna ryškiai baltos spalvos.

Sužinok daugiau ...
18.09.2017, 20:14
Hipotezės

Nors tai atrodo keista, tačiau tokių atvejų yra tikrai ne vienas, o jų dalyviais būna ne kokie nors pagarsėję pranašautojai, o eiliniai ir niekuo neišsiskiriantys žmonės. Daugelis jų yra įsitikinę, kad jiems pavyko pažvelgti į kitą matavimą...

Sužinok daugiau ...
18.09.2017, 19:39
Hipotezės
Teoriją apie sausumos plotų judėjimą XX amžiaus pradžioje iškėlė vokiečių geofizikas ir meteorologas Alfredas Lotaras Vegeneris. Jis pastebėjo, kad Afrikos ir Pietų Amerikos krantų linijos sutampa, kaip dėlionės detalės. Netrukus mokslininko paskelbta žemynų dreifavimo teorija visiškai pasitvirtino. Geologai padarė fantastinę išvadą: per 10 milijonų metų Žemės pietinis ir šiaurinis magnetiniai poliai pasikeitė vietomis 16 kartų!
Sužinok daugiau ...
17.09.2017, 12:37
Hipotezės
Iš pacientų pasąmonės gilumos išplaukė atsiminimai, kurie neturėjo jokių konkrečių sąsajų su jų gyvenimu, tai labiau buvo panašu į atsiminimus iš praėjusio gyvenimo. Amerikiečių psichoterapeute daktarė Edita Fjorė aprašė, kaip pirmą kartą susidūrė su tokiais prisiminimais, gydydama vieną savo pacientą.
Sužinok daugiau ...
29.08.2017, 09:36
Hipotezės
Žmogaus atsiradimo klausimas jau seniai žmonijai neduoda ramybės. Juk žmogus – vienintelis protingas sutvėrimas Žemėje. Būtent protas ir išskiria mus iš kitų įvairių Žemėje gyvenančių rūšių. Protingojo žmogaus – homo sapiens – atsiradimas neabejotinai susijęs su proto vystimųsi.
Sužinok daugiau ...
16.07.2017, 22:56
Hipotezės
Mokslininkas Džemeris Horvikas savo knygoje "Atlantidos misija" tvirtina, kad JAV vyriausybė apie tikslią Atlantidos buvimo vietą sužinojo dar 1973-iais metais, kai amerikiečių povandeninis laivas aptiko nuskendusio miesto griuvėsius.
Sužinok daugiau ...
14.07.2017, 21:14
Hipotezės

Atsižvelgdamas į tai, galiu teigti, kad pritariu reinkarnacijos idėjai“, – sako psichiatrijos mokslų profesorius dr. Jimas B. Tuckeris. Jis su savo komanda ištyrė daugiau nei 2500 atvejų, kai vaikai prisimena savo buvusius gyvenimus.

Sužinok daugiau ...
« 1 2 3 4 5 ... 8 9 »