Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2017 » Rugpjūčio » 1

Jei susirgote vėžiu, teigiamas mąstymas gali padėti likti gyviems

Kovojant su vėžiu teigiamas požiūris į tai, kas vyksta gyvenime, gali pasirodyti pats stipriausias vaistas. Žmonės, kurie labai jaudinasi ar nerimauja dėl savo diagnozės, nuo šios ligos miršta 4 kartus dažniau.

Jei susirgote vėžiu, teigiamas mąstymas gali padėti likti gyviems

Nepaisant to, kad visi vėžiu sergantys pacientai gydomi vienais ir tais pačiais metodais (chemoterapija ir (ar) spinduline terapija), jų išgyvenamumo rodikliai labai skiriasi. Didžiosios Britanijos Londono universiteto koledžo (University College London) tyrėjų nuomone, vienas iš lemiamų veiksnių yra kiekvieno paciento individuali psichologinė reakcija į ligą.

Žmonėms, kurie liūdi ar nerimauja dėl savo šansų kovoti su liga, būna daug mažesnė tikimybė likti gyviems, be to - nepriklausomai nuo vėžio rūšies. Atrodo, kad leukemija - viena iš tų vėžio formų, kurios raidą paciento psichikos būklė veikia labiausiai: asmenims, kurie grimzta į negatyvizmą, būna beveik 4 kartus didesnė tikimybe mirti.

Neigiamos mintys taip pat veikia ir kasos vėžiu sergančiųjų šansus pasveikti - tarp pesimistiškai nusiteikusių pacientų mirštamumas yra beveik 3 kartus didesnis nei tarp tų, kuriems pavyksta išsaugoti teigiamą ar bent neutralų požiūrį į gyvenimą; vilčių netekę stemplės vėžiu sergantieji miršta maždaug pustrečio karto dažniau. Niūrių minčių užvaldytiems prostatos vėžiu sergantiems pacientams tikimybė mirti padidėja daugiau nei 2 kartus.

Tokią nepaprastą proto ir kūno sąveiką tyrėjai aptiko analizuodami 16 tyrimų duomenis, kurie dar niekada nebuvo publikuoti. Iš viso buvo išnagrinėti duomenys apie 163 363 vyrus ir moteris. Pacientai buvo stebimi vidutiniškai 9,5 meto, per šį laiką nuo vėžio mirė 4 353 asmenys.

BMJ, 2017; 356:j108

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.11.2021 laikas 19:53 Įžymus gydytojas įspėja, kad COVID-19 vakcinos nužudo žmones, nors jų pagrindinės ligos atrodo kaip priežastis
Žymus Pietų Afrikos gydytojas, atlikęs svarbų vaidmenį kuriant ankstyvąjį COVID-19 gydymą, sakė, kad dabartinės vakcinų kampanijos turi vieną tikslą: "kontroliuoti ir išžudyti didelę dalį mūsų gyventojų, niekam neįtariant, kad buvome apnuodyti"....

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 19:09 Dešimt OMICRON "varianto" prognozių 2022 m. ir vėliau...
Žiniasklaidos isterija dėl omikrono "variantų" yra gryna fikcija. Tai ne kas kita, kaip 1984 m. Orvelo stiliaus psichologinio terorizmo operacija, sukurta siekiant išlaikyti pasaulio gyventojus pavergtus ir paklusnius, kol teroristinės vyriausybės vykdo savo pasaulines depopuliacijos / genocido prog...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:16 Begalvių slėnis Kanadoje
Yra Žemėje vietų, kur dėl nesuprantamų priežasčių dingsta žmonės. Viena - iš jų - Begalvių slėnis Kanadoje. Pagal blogą reputaciją jis gali varžytis su Bermudų trikampiu.

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:14 Alternatyva prideginimui: gimdos kaklelio eroziją
Pastaruoju metu iš pacienčių moterų vis dažniau girdime apie gimdos kaklelio eroziją. Gaila, bet šia liga mūsų laikais serga ir suaugę moterys, ir visai jaunos merginos.

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau