Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2015 » Birželio » 19

Ką žinote apie gydomasias sidabro savybės

Visi gamtos turtai apdovanoti visatos energija. Vienų ji silpnesnė, kitų – stipresnė. Štai metalai ir akmenys tinka net ligoms gydyti. Ypač veikia sidabras. Ką apie jį žinote?

Senovės Indijos išminčiai sidabro energijos poveikį pajuto medituodami. Dar tais laikais manyta, kad neigiamą poveikį kūnui, protui ar sąmonei galima neutralizuoti pasitelkiant tinkamą metalą. Priglausti prie odos jie skleidžia elektromagnetines bangas, veikia ląsteles ir giliuosius audinius. Pavyzdžiui, teigiama, kad nešiojant sidabro ir vario apyrankę galima išvengti kepenų pažeidimų.

Ką žinote apie gydomosios sidabro savybės

Kūno sveikata, dvasinis ir metalinis lygis priklauso nuo kosminio poveikio. Visi švarūs metalai turi stiprią gydomąją energiją. Sunkieji metalai (auksas, sidabras, varis, geležis, alavas) tinka negalavimams įveikti. Tačiau metalai gali būti už  teršti, toksiškai veikti gyvybiškai svarbius organus (kepenis, širdį, blužnį, kasą, plaučius). Sidabras šaldo ir tinka nusilpus organizmui, esant karštligei ar jaučiant silpnumą po jos, varginant rėmeniui, žarnyno uždegimui, kai per didelis tulžies pūslės aktyvumas ir gausiai kraujuojama per menstruacijas. Sidabras labai naudingas širdies negalavimams gydyti, sutrikusiai kepenų ir blužnies veiklai atkurti. Padeda ugdyti valią ir ištvermę.

Sidabringas vanduo dezinfekuoja

Nuo seno metalai buvo ne tik puošmena, bet ir vaistas. Gydymo, rekomendacijų nemažai pateikia ir indų ajurveda, ir arabų alchemikų traktatai, ir senoji kinų medicina. Sidabringo vandens galima pasigaminti ir namuose, taip pat kaip maisto papildas parduodamas geriamasis koloidinis sidabras. Nemažai metalų įeina į homeopatinių vaistų sudėtį.

Jau žiloje senovėje žmonės vandenį dezinfekuodavo sidabru: šventinant šulinius įjuos būdavo metamos sidabrinės monetos, vanduo buvo laikomas sidabriniuose induose.

• Sidabringas vanduo ne tik dezinfekuoja, bet ir gydo organizmą. Dar XIX a. mokslininkų pripažintos baktericidinės sidabro savybės, medikai teigia, kad šis metalas veiksmingai valo organizmą, saugo nuo uždegimų.
• Sidabringas vanduo stiprina imuninę sistemą. Sidabras yra netoksiškas, juo papildytas vanduo pagreitina pažeistų audinių gijimą.
• Nustatyta, kad gydomoji sidabro galia pasireiškia poveikiu mikroorganizmams: naudingųjų mikroorganizmų, gyvenančių ore ir vandenyje, sidabras nenaikina, žudo tik patogeainius.
• Sidabro jonų veikiamos greitai dauginasi ir atsinaujina fibroblastinės ląstelės. Tai leidžia daryti išvadą, kad sidabro preparatai kada nors galės pasitarnauti gydant vėžį.
• Sidabras saugo nuo infekcinių ligų, gerina regėjimą, stiprina širdį, padeda sergant urologinėmis ligomis, naikina prakaito kvapą (kuris atsiranda dėl bakterijų).
• Jei burnoje palaikysite sidabro dirbinį, numalšinsite troškulį.
• Sidabringo vandens galima pasigaminti įsigijus specialius  elektrolizerius, kurie papildo vandenį teigiamais sidabro jonais, arba paprastą vandenį supilstyti į sidabro indus ir juose kurį laiką palaikyti. Sidabringo vandens poveikis priklauso nuo sidabro koncentracijos vandenyje. Kuo ji didesnė, tuo efektyviau veikia sidabringas vanduo. Silpnos koncentracijos sidabringas vanduo yra skaidrus, beskonis ir bekvapis. Didesnės koncentracijos sidabringas vanduo yra pilkšvas, karstelėjęs. Tamsioje vietoje laikomas vertingas savybes išsaugo net keletą mėnesių.

Kaip pasigaminti namuose?

Į puodą įpilkite dvi stiklines vandens, įdėkite gryno sidabro, geriausia – aukščiausios prabos, dirbinį. Pavirkite, kad išgaruotų pusė vandens kiekio. Varginant gerklės skausmui ar burnos gleivinės uždegimui tokiu vandeniu galima skalauti burną ar net gerti šį vandenį, tepti žaizdas.

Galvos skausmas nuo apyrankės?

Sidabriniai papuošalai sveikatai gali kenkti tuo atveju, jei šis metalas jums netinka. Gali pasireikšti galvos skausmai, neurozė, svaigti galva. Įdomiausia, kad papuošalų nebenešiojant visi simptomai praeina be jokių papildomų priemonių. Organizmo reakcija išties priklauso nuo žmogaus sveikatos ir jo jautrumo. Stipriau netinkamas metalas paveiks žmones, kurie neseniai persirgo rimtomis ligomis, patyrė didelį stresą ar nervinę įtampą. Jautresni žmonės beveik iškart pajus, jei metalas jiems netiks. Nereikėtų sidabriniais papuošalais puoštis ir hipertonikams - gali pablogėti jų sveikata.

Žinoma ir tai, kad ne tik metalas žmogui gali netikti, bet ir žmogus metalui. Sidabras „nemėgsta” storžievių, negailestingų, skurdžių emocijų žmonių. Tokiems jis arba atneša nelaimę, arba stengiasi nuo savininkų pabėgti. Todėl nenuostabu, kai tokio būdo žmonės skundžiasi vis pametą sidabrinius papuošalus. Tai įvyksta neatsitiktinai. Taip pat sidabrinių papuošalų geriau nenešioti pedantams irpragmatikams, netikintiems nematomojo pasaulio reiškiniais, nepasitikintiems intuicija.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.12.2018 laikas 09:52 Receptai Kokie augalai vartotini menopauzės metu?

Klausimas. Kokius augalus, turinčius fitoestrogenų, patariama gerti menopauzės metu? Ar tiesa, kad tam visai netinka nakvišų aliejus? Roma, 56 m.

Skaityti daugiau

21.07.2019 laikas 15:19 Receptai Skanūs kotletai be gramo mėsos. Paprasta, bet kaip skanu!

Avižiniai kotletai. Tokie kotletai gaminami be mėsos, bet tikrai galiu pasakyti, kad jie yra labai skanūs. Paprasta juo gaminti, išeina švelnūs, sotūs su traškia plutele.

Skaityti daugiau

07.09.2018 laikas 10:01 Receptai Vaistažolių mišiniai nusilpus regėjimui

Nusilpus regėjimui liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nusilpus regėjimui, receptai nusilpus regėjimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau