Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Gruodžio » 3

Kaip be kraujo testo nustatyti, kokių vitaminų jums trūksta

Sveikatą stiprinti reikia visus metus, tada ir žiemos ne su siaubu, o su džiaugsmu lauksite, sako gydytojas Alvydas Unikauskas.

Gydytojas siūlo kelis testus, kurie padės nustatyti, kokių vitaminų jums trūksta.

Nykščio spaudimo ant krūtinkaulio testas. Nykščiu spaudžiamas krūtinkaulis, jei juntamas aštrus skausmas, tai gali reikšti, jog trūksta vitamino D. Šis vitaminas svarbus kaulų struktūrai ir stiprumui bei imunitetui.

Taigi būtina atlikti kraujo tyrimą vitamino kiekiui nustatyti ir, reikalui esant, gerti jo papildomai. Dėl saulės trūkumo Lietuvoje ypač trūksta vitamino D. Tai lemia daugybę sveikatos sutrikimų, įskaitant depresiją.

Kaip be kraujo testo nustatyti, kokių vitaminų jums trūksta

©healthyandstylish.com

Pusiausvyros testas. Reikia užsimerkti ir, vieną koją pakėlus, pastovėti ant kitos kojos. Jei negalite išlaikyti pusiausvyros tris sekundes, tai gali būti signalas, kad jums trūksta vitamino B12. Šio vitamino trūkumas skatina mažakraujystės vystymąsi, taip pat, trūkstant vitamino B12, pažeidžiama nervų sistema. Gali atsirasti net tik bendras silpnumas, kankinti prasta nuotaika, bet ir sutrikti pusiausvyra.

Burnos testas. Jei jaučiate, kad burnoje yra odos gleivinės pažeidimų, atsirado opelių, skilinėja lūpų kampučiai, tai rodo vitamino B6 trūkumą. Šis vitaminas – vienas iš gyvybiškai būtinų vitaminų. Jis būtinas gerai odos būklei, ląstelių atsinaujinimui, ląstelių energijos gamybai, nervų sistemos veiklai, organizmo atsparumui infekcijoms ir imunitetui.

Drėgmės testas. Jei sausėja, trūkinėja rankų ir delnų oda, šiursta plaukai, sausėja plaukų galiukai, sluoksniuojasi ir skilinėja nagai, tai rodo, kad trūksta vitamino A. Šis vitaminas yra būtinas odos gleivinių ląstelėms susidaryti ir atsinaujinti. Vitamino A trūkumas pirmiausia paveikia odą ir akis. Taip pat gali išsivystyti žąsies oda.

Kurių produktų sudėtyje yra minėtų vitaminų? Sužinokite laidos „Klauskite daktaro“ įraše (žiūrėti nuo 3:16) :

lrt.lt su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.01.2020 laikas 21:20 Operos vaiduoklis: piktadarybė meilės vardan
Iš visų mistinių piktadarių Operos vaiduoklis yra pats romantiškiausias, nes visus savo nusikaltimus atliko dėl nuostabios Kristinos Dae meilės. Ir mirė jis, kad ir kaip tai keistai atrodo, irgi dėl meilės.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 20:52 Po juoda vėliava tikros ledi

Yra manoma, kad piratavimas – tai rūsčių vyrų privilegija. Yra išlikę daugybė pasakojimų, legendų apie bekraščius vandenynus skrodžiančius laivus, kuriuose plaikstėsi juoda piratų burė, ir apie nesuskaičiuojamus lobius, kuriuos piratai paslėpė negyvenamose salelėse. Pasirodo, kad piratų lai...

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:59 Šokiruojanti virėjo išpažintis: kur „viskas yra įskaičiuota“ arba eilinis melas

Vienas virėjas, kuris dirba „Viskas yra įskaičiuota“ viešbučių sistemoje, nusprendė atskleisti kelias pagrindinias viešbučių gudrybes.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:45 Kaip teisingai kepti mėsą ir žuvį. 11 auksinių patarimų
Kepkite mėsą ir žuvį tik rafinuotame aliejuje. Jo kiekis turi sudaryti apie 8% nuo produkto masės. Taipogi keptuvė turi būti su storu dugnu.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 13:08 Prie artimiausios Saulei žvaigždės atrasta nauja „superžemė“
2016 metais astronomai atrado galimai gyvybei tinkamą planetą, kurią pavadino Proksima b. Ji skrieja aplink Kentauro Proksimą (apie 4,2 šviesmečio nuo Žemės) – artimiausią mums žvaigždę neskaitant Saulės. Dabar mokslininkai užfiksavo dar vieną signalą, kuris, manoma, priklauso „superžemei“, skriejan...

Skaityti daugiau