Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 21

Mokslininkai įrodė, šias 8 ligas sukelia vitamino D trūkumas!

Apie tai vertėtų pagalvoti! Labai vertinga informacija! Nepraleiskite!

Vitaminas D yra vienas iš svarbiausių mūsų sveikatai maistinių medžiagų - tai labai svarbu, nes jo nebuvimas gali sukelti rimtų sveikatos problemų.

Greitas šiuolaikinio gyvenimo tempas, darbas patalpose, nebuvimas gryname ore sukelia vitamino D trūkumą.

Mokslininkai įrodė, šias 8 ligas sukelia vitamino D trūkumas!

Štai 8 paplitusios ligos susijusios su vitamino D trūkumu:

Gripas. Gripas dažniausiai pasireiškia žiema, kai saulės spindulių sumažėja ir mes negalime gauti pakankamai vitamino. Vitaminas D pagerina mūsų imuninę sistemą, todėl jos nebuvimas gali sukelti imuninės sistemos susilpnėjimą ir padidinti gripo infekcijos riziką.

Aukštas kraujo spaudimas. Pagal paskelbtus tyrimus medicinos leidinyje, žmonėms, kurie kentė nuo aukšto kraujo spaudimo, jautėsi daug geriau, kai jiems buvo duodamas vitaminas D. Po vartojimo taip pat padidėjo serumas koncentracija kraujyje 25-hidroksi vitamino D, pakeitė kitus aukšto kraujo spaudimo požymius, pavyzdžiui, kraujagyslių dirginimą.

Vėžys. Vitamino D trūkumas buvo siejamas su kelių tipų vėžiu, pavyzdžiui, krūties, prostatos, kiaušidžių, skrandžio ir kasos. Tyrimai parodė, kad žmonės, turinys pakankamai vitamino D yra labiau atsparūs šiai mirtinai ligai.

Ėduonis, dantų ir burnos ligos. Saulės šviesos trūkumas sumažina vitamino D kiekį mūsų organizme, todėl dantys labiau linkusios į dantų ėduonį. Daugelis tyrimų parodė, kad tinkamas vitamino D kiekis pagerina dantų kalcifikacija, o tai reiškia, kad vitamino D trūkumas gali padidinti karieso riziką.

IBS (uždegiminė žarnų liga). Atlikus tyrimus Indijoje, JAV ir Europoje buvo nustatyta su virškinimu susijusios ligos, pavyzdžiui, Krono liga, DŽS ir opinis kolitas, vitamino D trūkumas. Žmonės gyvenantys tose vietose kur saulės spindulių mažai, jie yra imlesni DŽS ligoms, patvirtina tyrimai.
2 tipo cukrinis diabetas. Išlaikant optimalų vitamino D kiekį, jūs neabejotinai sumažinsite 2 tipo diabeto riziką.

Reumatoidinis artritas. Kanados tyrimai įrodo, kad vitamino D trūkumas yra susijęs su reumatoidiniu artrito uždegimu, pacientams su žemu 25 (OH) D. Jie linkę 5 kartus labiau į sąnarių skausmus ir uždegimines ligas, nei kiti. Jei kenčiate nuo pastovaus sąnarių skausmo, galite pasitikrinti vitamino D kiekį.

Astma. Nepaisant to, kad mokslas negali tiksliai nustatyti astmos priežasties, kai kurie tyrimai rodo, kad kvėpavimo takų infekcija yra susijusi su žemu vitamino D kiekiu. Vaikai vartojantys vitaminą D sumažina astmos simptomus, slopina dirginimą kvėpavimo takuose.

Dažnai būkite lauke, ypač saulėtu oru, jei jūs nuspręsite vartoti vitamino D preparatus, būtinai pasitarkite su gydytoju. Vitamino D trūkumas yra nustatomas pagal kraujo tyrimus.

Paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
avatar
1
D vitaminą reikia naudot kartu su K 2, kitaip kalcis kaupsis ne dantyse ir kauluose ,o kraujagyslėse, sanariuose ir inkstuose
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 14:50 Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie,...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:54 Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją
Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:13 Praktinis Patarimas: Kaip Pašalinti Raukšles Iš Avalynės

Jei vienąkart pas tave atėjo tavo vyžos, kaubojiški batai, kedai, kareiviški auliniai ir kitas apavas ir pareikalavo nunešti juos pas plastikos batsiuvį, motyvuodami tuo, kad apaugo raukšlėmis, neskubėk paklusti jų kaprizams ir švaistyti pinigus! Pasinaudok šiuo video, kurį nufilmavo Šantelė de B...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 10:06 2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm)

Skaityti daugiau

30.03.2020 laikas 22:57 Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas. Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, ...

Skaityti daugiau