Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2016 » Liepos » 7

Kaip Fengšui padeda pritraukti pinigus

Fengšui – tai ne vien tik patarimai apie tai, kaip įsirengti namų interjerą. Senovės kinų išmintis gali būti naudojama ir susikrauti turtus. Vadovaudamiesi šiais patarimais jau po septynių dienų pastebėsite, kad materialinė padėtis pagerėjo.

7 patarimai, kaip pritraukti pinigus:

  • Keiskite požiūrį. Pagal fengšui vienas iš pagrindinių dalykų, kodėl jums nepavyksta praturtėti yra neigiamas požiūris į pinigus ir ateitį. Ar reikia stebėtis, kad toks požiūris nieko ir nepritraukia. Taigi, visų pirma reikėtų pradėti keisti savo požiūrį. Turite nuoširdžiai Kaip pritraukti pinigus? tikėti, kad visi tie amuletai, užkalbėjimai iš tikrųjų veikia ir gali padėti pritraukti pinigus. Pozityvų mąstymą padeda kurti muzikos, kuri teikia laimę ir džiaugsmą, klausymasis, dėkingumo jausmas, pasivaikščiojimas gamtoje, meditacija ir kiti būdai nuraminti mintis, knygų skaitymas (patariama paskaityti šiek tiek literatūros apie fengšui – tai sustiprins tikėjimą ir padės geriau suprasti šią filosofiją).
  • Pasirinkti amuletus ir talismanus. Jais gali būti bet kokie daiktai, kurie yra jums reikšmingi. Amuletas turėtų būti daiktas, kuris kažkaip, kad ir netiesiogiai, sietųsi su turtais. Tai gali būti vaza, dekoratyvinis medelis, monetos iš Tolimosios Azijos, statulėlės ir piešiniai, vaizduojantys graikų turtų dievą Plutą, kinų turto dievą Caišeną arba hinduistų deivę Lakšmę, akmenys (citrinas, žaliasis aventurinas, nefritas, malachitas, kvarcas, rubinas, Tigro akis ir kt.).
  • Amuletą laikyti tinkamoje vietoje. Pagal fengšui rekomenduojama amuletus laikyti, pavyzdžiui, ant stalelio prie lovos, ant popierinių sąskaitų viršaus, tarp kompiuterių, šalia pagrindinių namų durų, namų šeimininkų miegamojo kampe.
  • Palaikyti švarą namuose. Neužgriozdinti namų nereikalingais daiktais, kurie trukdyti tekėti teigiamų energijų srautams. Namie nelaikyti daiktų, kurie primintų apie jūsų neturtą ir tai, kad šiuo metu negalite kažko turėti. Nemėtykite batų po visus namus, dažniau susitvarkykite darbo stalą, nuvalykite voratinklius ir uždarykite tualetų dangčius.
  • Apsirenkite taip, kad pritrauktumėte sėkmę. Graži, tvarkinga ir nauja apranga padeda sudaryti geresnį įspūdį apie jus. Į kišenę galima įsidėti talismaną, kuris padėtų, einant į pokalbį dėl naujo darbo, svarbų susitikimą ir panašiai.
  • Bent kartą per metus pasistenkite šiek tiek atnaujinti namus, įsigyti naujų daiktų ir atsikratyti tai, kas nebereikalinga. Galbūt iš pradžių negalėsite visko pakeisti iš pagrindų, todėl pradėkite nuo tokių paprastų dalykų, kaip nauji rankšluosčiai. Pamažu viskas namie atsinaujins ir niekas nebeprimins jūsų seno, vargingo gyvenimo.
  • Nebijokite pakeisti savo amuletų ar talismanų, jeigu jie nebeveikia. Tačiau svarbiausia, niekada nenustokite jais tikėję. Fengšui pagrindas yra tikėjimas. Tikėkite, kad amuletai yra veiksmingi, bet nebūtinai tas, kurį jūs naudojate. Nebijokite ieškoti, kol atrasite tai, kas labiausiai tinka konkrečiai jums!
Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.08.2020 laikas 12:02 Jūs žinote, kad mirsite, bet jūsų protas nenori to priimti - kodėl?

Visi žinome, kad kada nors mirsime – tačiau daug apie tai negalvojame. Kodėl taip yra? Mokslininkai sako, kad taip yra todėl, jog mūsų smegenys daro viską, kad tik negalvotume apie mirtį. Atliktas tyrimas parodė, kad smegenys mus saugo nuo egzistencinės baimės, priskirdama mirtį tiesiog nel...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:43 Sprogimas Beirute - nutylima incidento pusė
Nors oficialiai teigiama, kad rugpjūčio 4-osios vakarą Beiruto uoste nugriaudėjęs ir pusę miesto sugriovęs sprogimas kilo dėl netinkamai saugoto didžiulio kiekio amonio nitrato ir aplaidaus angarą virinusių darbininkų elgesio, saugumo srities ekspertas Audrius Butkevičius pateikė visiškai kitokią ši...

Skaityti daugiau

07.08.2020 laikas 10:23 Lemties ženklai – prietarai ar Visatos perspėjimas?

Anot ezoterikų, žmogui kasdien siunčiami pranašiški ženklai. Reikia išmanyti jų reikšmes, tuomet pavyks išvengti nelaimių. Dar pirmosios civilizacijos sukūrė sudėtingas simbolių sistemas, kuriose kiekvienas gamtos reiškinys, augalas arba gyvūnas turėjo konkrečią reikšmę.

...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:19 Kaip numalšinti rėmenį be tablečių?
Ne retam turbūt teko patirti deginantį pojūtį ir skausmą skrandyje, dažniausiai atsirandantį po valgio arba stipraus fizinio krūvio. Rėmuo – vienas iš daugelio ligų simptomų. Dažniausiai ši nemaloni savijauta įspėja apie gastritą. Kaip atsikratyti šios varginančios savijautos be tablečių?...

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 19:07 Liaudies medicinos patarimai, kaip apsisaugoti nuo hepatito A?
Hepatitas A – infekcinė kepenų liga, kurią sukelia virusas. Plinta fekaliniu–oraliniu keliu, gali patekti į žmogaus organizmą per nešvarias rankas, neplautas daržoves ar vaisius, geriant šaltinio vandenį.

Skaityti daugiau

06.08.2020 laikas 07:24 Jonažolė liaudies medicinoje. Šis augalas neturi sau lygių pagal savo gydomąjį poveikį
Paprastoji jonažolė (lot. Hypericum perforatum L.) nuo seno plačiai naudojama liaudies medicinoje. Liaudiškai ji dar vadinama brandžole, joniuku, švento Jono žole, strudenėliu ir kt. Šio augalo vertingos ir gydomosios savybės buvo žinomos jau Senovės Graikijoje ir Romoje....

Skaityti daugiau