Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2018 » Gegužės » 21

7 fengšui talismanai, kurie padės pritraukti sėkmę

Ar žinojote, kad tai, ar turėsite visada pinigų, priklauso nuo to, kaip išdėstysite daiktus namuose? Pagal fengšui pietryčių zona gyvenamajame būste laikoma atsakinga už turtus ir klestėjimą. Todėl rekomenduojama daugiausiai dėmesio skirti būtent šiai zonai, kad pritrauktumėte pinigų srautus! Nustatyti pietryčių kryptį namuose galima, pasinaudojus kompasu. Prisiminkite, kad ten, kur saulė teka yra rytai, o kur yra šilčiausia ir labiausiai saulėta – ten pietūs.

Praktinė magija, fengšui, pinigai, darbas, sėkmė

7 fengšui talismanai, kurie padės pritraukti sėkmę:

Pinigai kambario kampe.

Atrodo keistai, bet pagal fengšui kambarių kampuose reikėtų paslėpti po monetą (kelis centus arba eurą). Jeigu nesinori dėti monetų pakampėse, galima visur pakabinti raudonu kaspinu perrištų kiniškų monetų.

Statutėlė pinigams.

Trikojė varlė, tupinti ant perlo ir įsikandusi monetą laikoma stipriu fengšui talismanu. Fengšui varlė yra labai dekoratyvi. Ji gali būti auksinės arba žalsvos (nefritinės) spalvos. Trikojė varlė gali būti net molinė. Tikima, kad ji padeda pritraukti pinigus į namus. Kitaip kažin ar ją būtų galima aptikti tiek daug turtingų ir sėkmingų žmonių namuose!

Virtuvė.

Virtuvėje rekomenduojama atrasti pinigų zoną, kuri yra pietryčiuose. Reikėtų čia laikyti auksinę vazą su vaisiais. Be abejo, vaza nebūtinai turi pagaminta iš gryno aukso. Svarbiausia, kad ji būtų auksinės spalvos, o vaisiai turėtų būti apvalūs ir oranžiniai (pavyzdžiui, apelsinai ir mandarinai). Apvali forma ir oranžinė spalva paprasčiausiai pritraukia pinigus kaip magnetas. Vaisiai taip pat yra vaisingumo simboliai, turintys sakralinę reikšmę, materializuojant norą praturtėti ir suklestėti.

Darbo vieta.

Jeigu namuose yra darbo stalas, jis turėtų būti pastatytas pagal fengšui principus. Darbo stalas turėtų būti kambario pietryčių pusėje. Kompiuteris ir kitos darbo priemonės turėtų būti viršutiniame kairiajame darbo stalo kampe. Tada jie pritrauks sėkmę, šlovę ir pelną. Jeigu laikysite telefoną viršutiniame dešiniajame kampe, tada jums pradės skambinti nauji partneriai su įdomiais pasiūlymais. Jeigu laikysite telefoną apatiniame dešiniajame kampe, tada draugai padės jums pritraukti pinigus. Šviestuvas arba kita metalinė detalė turėtų stovėti tolimiausioje kairėje stalo pusėje. Tada tai taip pat padės pritraukti turtus.

Kambariniai augalai.

Pinigų medis ne veltui taip vadinamas. Tačiau, kad jis tikrai pritrauktų pinigus ir klestėjimą į namus, reikia žinoti keletą dalykų. Tikima, kad pinigų medžio nereikėtų pirkti patiems, neprašyti ir nevogti. Keistas prietaras, bet toks egzistuoja. Pinigų medį rekomenduojama statyti ant palangės, netoli darbo stalo. Taip pat tinkami kambariniai augalai yra sanpaulijos. Svarbu jas tinkamai prižiūrėti, kad jos nuolat žydėtų. Šios gėlės taip pat simbolizuoja klestėjimai.

Gyvūnijos pasaulis.

Tikima, kad akvariumas pinigus pritraukia kaip magnetas. Tikriausiai daugelis pastebėjo, kad didelių korporacijų priimamuosiuose stovi akvariumas. Žinoma, dėl grožio, bet ne tik. Pagrindinė šio svarbaus daikto turto sektoriuje paslaptis: 8 auksinės žuvelės ir viena juoda. Pati svarbiausia žuvis, kuri atneša pinigus, be abejo, ne tikrąja, o perkeltine prasme – raudonais žvynais blykčiojanti žuvis arovana. Tolimojoje Azijoje ji laikoma fengšui žuvimi. Sakoma, kad akvariumas turėtų stovėti pietryčių arba turto ir klestėjimo simbolis.

Dievybės.

Besijuokiantis Buda arba Chotėjus laikomas laimės, džiaugsmo, turto ir geros savijautos dievu. Todėl jį vaizduojančią statulėlę rekomenduojama statyti gyvenamojo būsto pietryčių pusėje. Tačiau vien to nepakanka. Kartais galima sugalvoti norą ir 150 kartų paglostyti Besijuokiančio Budos pilvą prieš laikrodžio rodyklę, ir dar 150 kartų – palei laikrodžio rodyklę. Po to į statulėlę įmesti monetą. Paprastai Besijuokiančio Budos statulėlės būna su ertme pinigams mesti kaip tradicinės kiaulės taupyklės.

7 fengšui talismanai, kurie padės pritraukti sėkmę

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau