Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina:
08.09.2015, 21:02 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (3777)
Medus vartotas jau prieš tūkstantmečius. Jį mini šumerai, gyvenę apie 6000 m. pr.m.e. žinių apie medų išliko Egipto papirusuose – ten šventyklose turėtas specialus kambarys vaistams ruošti, ant kurio sienų surašyti to meto gydymo receptai, vaistų gaminimas. Tarp jų yra ir su medumi.
Sužinok daugiau ...
06.08.2015, 14:59 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (5016)
Didelis prekių pasirinkimas. Konkretus produktas siūlomas iš keletos skirtingų gamintojų ir įvairaus dydžio pakuotėse. Milžiniška natūralios ir ekologiškos kosmetikos įvairovė: muilai, šampūnai, kremai, losjonai, dantų pastos ir t.t. Mėgiamų produktų kainos dažnai mažesnės nei Lietuvoje ir Europoje. Pavyzdžiui, raw kakavos, spirulinos miltelių, čija sėklų ir kt. 20.07.2015, 22:01 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (4426)
Kaip tibetiečiai išsaugo jaunystę ir sveikatą? Vienas iš seniausių receptų buvo rastas kažkur Tibeto kalnuose. Paslaptis, kaip išsaugoti jaunystę, esą buvo parašyta molinėse lentelėse. Tik istorikai abejoja, ar iš tiesų vienuoliai kadaise rašydavo tokius dalykus. Kaip buvo iš tikrųjų dabar jau nebeįmanoma išsiaiškinti. Tačiau tai, kas ją užrašė nėra taip svarbu, kaip tai, kad tai tikrai veikia! 19.06.2015, 18:32 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (9550)
Visi gamtos turtai apdovanoti visatos energija. Vienų ji silpnesnė, kitų – stipresnė. Štai metalai ir akmenys tinka net ligoms gydyti. Ypač veikia sidabras. Ką apie jį žinote? Senovės Indijos išminčiai sidabro energijos poveikį pajuto medituodami. Dar tais laikais manyta, kad neigiamą poveikį kūnui, protui ar sąmonei galima neutralizuoti pasitelkiant tinkamą metalą. Priglausti prie odos jie skleidžia elektromagnetines bangas, veikia ląsteles ir giliuosius audinius. Pavyzdžiui, teigiama, kad nešiojant sidabro ir vario apyrankę galima išvengti kepenų pažeidimų. 30.05.2015, 16:54 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (8217)
Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, gegužės 31 dieną bus minima pasaulinė diena be tabako. Nuo 1987 metų pasaulinė sveikatos organizacija skatina visus rūkalius nerūkyti bent vieną dieną ir susimąstyti apie nikotino daromą žalą. Vis dar yra manoma, kad elektroninės cigaretės yra mažiau kenksminga alternatyva, tačiau iš tikrųjų jos kenkia ne mažiau nei paprastos. Tikriausiai daugelis sutiktų, kad būtų smagu gyventi pasaulyje be cigarečių dūmų. O juk viskas priklauso tik nuo pačių žmonių ir jų norų! 12.05.2015, 18:14 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (10637)
Japonijos gyventojai yra ilgaamžiškumo rekordininkai. Specialistai paskaičiavo, kad Okinavos salos gyventojai net penkis kartus rečiau nei europiečiai kenčia nuo insulto, infarkto bei vėžio. Tai paaiškinama tuo, kad jie pasižymi savitu požiūriu į gyvenimą ir mitybos sistemą. „Esu sveikas, kol man įdomu“, – tai Japonijos ilgaamžių šūkis. 11.05.2015, 20:04 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (5467)
Amino rūgštys – su baltymais gaunama medžiaga, reikalinga normaliam organizmo funkcionavimui bei smegenų veiklai, rūgštys yra atsakingos ir už informacijos perdavimą iš vienos nervinės ląstelės į kitą. Mitybos specialistė Vaida Kurpienė atkreipia dėmesį, kad dalį reikiamų amino rūgščių organizmas pasigamina, tačiau kitas būtina gauti su maistu. Daugiausia amino rūgščių galima gauti iš sojos pieno sūrio bei ankštinių daržovių, o mėsos grupėje – iš liesos žuvies ar mėsos, pavyzdžiui vištienos krūtinėlės. Geriausias būdas palaikyti reikiamą amino rūgščių kiekį organizme – suderinti mitybą taip, kad jų netrūktų ar atvirkščiai – kiekis nebūtų viršytas. 11.05.2015, 19:50 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (4474)
2013 metų liepos 18-ąją pradėjęs bėgti nuo gimtųjų namų pietų Anglijoje ir per 621 dienas apibėgęs Žemės rutulį britas Kevinas Karas (Kevin Carr) neoficialiai tapo pačiu greičiausiu žmogumi mūsų planetoje, kuriam tai padaryti pavyko. Jis perbėgo net 26 skirtingas valstybes, kasdien įveikdamas vidutiniškai 40 kilometrų. Vyras keliavo vienas ir pats tempė viską, ko gali prireikti, ekstremaliomis sąlygomis siekiant rekordo (maisto, vandens, kitų daiktų reikalingų stovyklavietei įsirengti ir išgyventi), krepšyje ant ratukų. Galima teigti, kad šio stipraus ir atkaklaus žmogaus žygdarbis įkvėpė milijonus pasaulio gyventojų gyventi sveikiau ir, nors retkarčiais, pabėgioti parke ar stadione.
Sužinok daugiau ...
11.05.2015, 14:54 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (11014)
Niekas nepatikėtų, kad toks pigus ir kasdienis dalykas kaip maistinė soda gali būti veiksmingesnis už brangiausius vaistus. Dauguma žino, kad jos tirpalu skalaujant gerklę lengviau išgysime nuo peršalimo, bet yra įsitikinusių, kad valgomoji soda padeda ir atsikratyti vėžio. Valgomoji soda, arba natrio hidrokarbonatas, yra natūrali medžiaga, kuri nekenkia sveikatai, vaikams ir aplinkai. 01.04.2015, 12:37 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (7829)
Pastabesnių internautų dėmesį patraukė keli internetinių skelbimų portalų skelbimai, kuriuose rašoma, kad parduodami bebro sruogliai. Teigiama, kad tai - idealus produktas nuo impotencijos, taip pat teigiama, jog ši medžiaga gali veikti žymiai efektyviau nei bet kuris energetinis gėrimas. Kaip yra iš tiesų: ar tai – stebuklingas vaistas, o gal nelegalus produktas, kurio prekybai reikia gauti specialius leidimus? 27.03.2015, 09:49 Liaudies medicina, Sveikata Peržiūrų (5468)
Galvos skausmas – dažnas žmogaus palydovas. Specialistai tikina, kad statistiškai galvos skausmą bent kartą per gyvenimą patiria kiekvienas žmogus. Šį kartą su privačios ligoninės ir poliklinikos „Kardiolita“ Galvos skausmo centro gydytoja neurologe Jurgita Vainauskiene kalbame apie visuomenėje paplitusius mitus, liaudyje nuo seno taikomus migrenos gydymo metodus ir jų veiksmingumą.
Sužinok daugiau ...
|