Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 1

Liaudies receptas. Kaulų skausmo gydymas!

Jeigu turite problemų su kaulais, dažnai jaučiate pavargusias galūnes, šis straipsnis yra tai, ko jums reikia!?

Tai senas, japonų samurajų receptas. Jie naudojo šį receptą daugelį metų. Nors, Japonija yra laikoma viena iš labiausiai išsivysčiusių šalių pasaulyje, daugelis japonų vis dar naudoja šį metodą.
Paruoškite sveikatos toniką, pasikraukite visai dienai energijos, pamirškite kaulų skausmą!

Šio gėrimo privalumas yra tas, kad jūsų kūnas gauna didelį kiekį maistinių medžiagų! Tai -  vitaminų, baltymų ir kalcio.

Liaudies receptas. Kaulų skausmo gydymas!

Recepto paruošimui reikalingi ingredientai:

  • 150 ml obuolių acto;
  • 1 vidutinio dydžio vištos kiaušinio.

Nuplaukite kiaušinį, įdėkite jį į stiklinę su obuolių actu ir palikite ten 7 dienas. Geriausia naudoti namie pagamintą obuolių actą.

Per šį laiką, kiaušinio apvalkalas ištirpsta acte, liks tik membrana, kuri laiko baltymą ir trynį. Šią membraną reikia pašalinti. Kai tai padarysite, įdėkite kiaušinį atgal į actą ir gerai išmaišykite.
Norėdami gauti geresnius rezultatus, vartokite kasdien po 10 ml šio vaisto, 3 kartus per dieną. Galima ištirpinti 10 ml šio mišinio šiltame vandenyje, 1 stiklinės.

Jeigu šis straipsnis jums patiko pasidalinkite su draugais, šeimos nariais kurie kenčia nuo kaulų skausmo, jie padėkos jums už tai. O jeigu kas šį metodą išbandys, pasidalinkite su paranormal.lt skaitytojais. Mes gi turime žinoti, kas tiesa, kas melas, kas nuodas, kas vaistas.

Kaip pasigaminti obuolių actą namuose:

 

 


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar