Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 1

Liaudies receptas. Kaulų skausmo gydymas!

Jeigu turite problemų su kaulais, dažnai jaučiate pavargusias galūnes, šis straipsnis yra tai, ko jums reikia!?

Tai senas, japonų samurajų receptas. Jie naudojo šį receptą daugelį metų. Nors, Japonija yra laikoma viena iš labiausiai išsivysčiusių šalių pasaulyje, daugelis japonų vis dar naudoja šį metodą.
Paruoškite sveikatos toniką, pasikraukite visai dienai energijos, pamirškite kaulų skausmą!

Šio gėrimo privalumas yra tas, kad jūsų kūnas gauna didelį kiekį maistinių medžiagų! Tai -  vitaminų, baltymų ir kalcio.

Liaudies receptas. Kaulų skausmo gydymas!

Recepto paruošimui reikalingi ingredientai:

  • 150 ml obuolių acto;
  • 1 vidutinio dydžio vištos kiaušinio.

Nuplaukite kiaušinį, įdėkite jį į stiklinę su obuolių actu ir palikite ten 7 dienas. Geriausia naudoti namie pagamintą obuolių actą.

Per šį laiką, kiaušinio apvalkalas ištirpsta acte, liks tik membrana, kuri laiko baltymą ir trynį. Šią membraną reikia pašalinti. Kai tai padarysite, įdėkite kiaušinį atgal į actą ir gerai išmaišykite.
Norėdami gauti geresnius rezultatus, vartokite kasdien po 10 ml šio vaisto, 3 kartus per dieną. Galima ištirpinti 10 ml šio mišinio šiltame vandenyje, 1 stiklinės.

Jeigu šis straipsnis jums patiko pasidalinkite su draugais, šeimos nariais kurie kenčia nuo kaulų skausmo, jie padėkos jums už tai. O jeigu kas šį metodą išbandys, pasidalinkite su paranormal.lt skaitytojais. Mes gi turime žinoti, kas tiesa, kas melas, kas nuodas, kas vaistas.

Kaip pasigaminti obuolių actą namuose:

 

 

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau