Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Aiškiaregiai, Didieji pranašai » Peržiūrų: (8.7K) Komentarų: (0) (25.06.2017 - 17:54)

Londone vėl gaisras: artėja Trečiasis pasaulinis karas?

Britų sostinėje vėl gaisras, kuris sujaudino Ūkanotojo Albiono gyventojus. Ir nors šį kartą sudegė Ikea prekybos centro sandėlis, serija gaisrų išgąsdino britus, dėl vienos priežasties. Tai susiję su Airijos vienuolio pranašyste - Šventasis Kulumba, kuris beveik niekada savo ateities prognozėse neklydo.

Šventasis Kolumba, laikomas vienu iš 12 "britų apaštalų", kurie skelbė krikščionybę Anglijoje, Airijoje ir Škotijoje, paliko daug pranašysčių, iš kurių daugelis išsipildė. Neišsipildė, tik vienas - Didysis karas, kurį patirs Britanija prieš Apokalipsę.

Londone vėl gaisras: artėja Trečiasis pasaulinis karas?

Pasak šventojo žodžius, prieš prasidedant karui, bus trys dideli Londone gaisrai: sudegs bokštas, laivų statykla ir aukso saugykla. Bokštas jau sudegė (gaisras „Grenfell Tower“, žuvo daugiau nei penki šimtai žmonių), tai lieka laukti, kada sudegs uostas ir bankas. Štai kodėl bent koks gaisras Londone, britus varo į baimę šiandiena...

Londone vėl gaisras: artėja Trečiasis pasaulinis karas?


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar