Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistika » 2017 » Gegužės » 16

Majų kalendoriuje yra svarbi data – 2017 m. gegužės 24 d. Štai ko reikėtų tikėtis tą dieną!

Indėnų majų kalendoriaus ekspertas Carlas Johanas Callemanas pasakoja apie naujo ciklo, kuris prasidės 2017 m. gegužės 24 d., svarbą. Pagal išsilavinimą Carlas – biologas, dėstęs daugelyje prestižiškiausių universitetų pasaulyje. Tačiau nuo 1993 m. visiškai atsidavęs savo pašaukimui – majų kalendorinės sistemos šifravimu šiuolaikiniams žmonėms. Parašė 6 knygas apie majų kalendorių, jos išverstos į 14 kalbų.

Majų kalendoriuje yra svarbi data – 2017 m. gegužės 24 d.

2011 m. spalio 28 d.

Šią dieną visos 9 bangos, veikiančios mūsų biologiją, o ypač – mūsų protą, pajudėjo ir suformavo naują kreivę. Šio pokyčio svarba buvo nusakyta ant 6-o Tortuguero paminklo – buvo skelbiama, kad devynių lygių majų dievas pasirodys visais pavidalais.

Išvertus į šiuolaikinę kalbą tai reiškia, kad pirmą kartą visatos istorijoje visos bangos (visi pavidalai) buvo aktyvuotos vienu metu. Iki 2011 m. kovo 9 d. Devintoji banga, kurianti vienijančią sąmonę, nebuvo aktyvi. Tik po šio poslinkio visos bangos tapo mums prieinamos ir gali mumyse rezonuoti.

Kiekviena banga yra tarsi filtras žmogaus protui, todėl įvairiai suvokiame pasaulį – priklausomai nuo to, su kokia banga rezonuojame.

2012 m. gruodžio 12 d.

Ši data neturėjo jokios reikšmės. Dėl archeologų apsiskaičiavimo įvairūs menkai išsilavinę ezoterikai pasičiupo šią datą ir ištrimitavo visam pasauliui. Labai gaila, kad po šito daugelis ėmė galvoti, kad majų kalendorius pranašauja svarbius įvykius, vykstančius konkrečią dieną. Majų kalendorius sudarytas visiškai kitaip. Jame aprašytos ateinančios skirtingų ilgių bangos, kurios gali įvesti pokyčių labai ilgiems laikotarpiams.

2017 m. gegužės 24 d.

Iš esmės ši diena nėra svarbesnė už kitas Devintos bangos 36-ių bangų periodų datas (bangos dalinamos į dienas ir naktis). Bet šią dieną galima laikyti sąmoningo žmonių bandymo įeiti į rezonansą su Devintąja banga pradžia. Šis įvykis kartosis birželio 21, rugpjūčio 4 d. ir t. t. Tai ne vienkartinis įvykis. Tačiau chaosas pasaulyje pasiekė tokį lygį, kad tiesiog būtinos kolektyvinės pastangos, kad būtų sukeltas rezonansas su banga, kuriančia vienijančią sąmonę.

„Širdies epocha“

Mūsų visata ir mes patys sukurti vienijančiomis Devintosios bangos kūrimo pastangomis. Todėl jokios permainos negali vykti vienu metu fiksuotame laike taške.

Poveikis mūsų širdims priklausys nuo to, su kokiomis bangomis rezonuojame, o tai, savo ruožtu, priklauso nuo mūsų ketinimų. Dauguma žmonių šiuo metu vis dar rezonuoja su 6-a,7-a ir 8-a bangomis, iš kurių nė viena iš tiesų neatveria širdies.

Nedaug žmonių jau pradėjo rezonuoti su 9-a banga, laikui bėgant, eidami paskui ją jie įgis naują realybės suvokimą. Joks atskiras vienadienis įvykis neatves žmonų į Širdies epochą – šis Aukso amžius ateis tik sąmoningai ketinant įgyvendinti žmonijos likimą per rezonansą su Devintąja banga.

Tad ką reikia daryti šią dieną?

Svarbiausia – savais potyriais pajusti devintosios bangos buvimą. Tam reikia sekti 9-os bangos buvimą keliais bangų periodais, kad pamatytume, kad jos pakilimo pikas ir kritimas atsispindi mūsų gyvenime.

Gegužės 24 d. galima surengti ceremoniją, o galima tiesiog uždegti žvakutę, taip paminint naują Dieną Devintojoje bangoje. Nesitikėkite, kad šią dieną viskas savaime pasikeis. Jūs tik patvirtinate savo ketinimą dalyvauti daugiamečiame virsmo procese, kurį neša Devintoji banga.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.12.2021 laikas 19:38 Tamsios dėmės ant kaklo: 5 natūralios priemonės, padedančios jų atsikratyti
Nors tamsios dėmės ant kaklo nekelia pavojaus sveikatai, jos gali traukti akį ir dėl jų kaklo oda gali tapti šiurkšti.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:30 Kodėl man miegant tirpsta rankos?
Kai naktį ramiai miegame, ilgai būname toje pačioje padėtyje. Tai gali sukelti rankos (plaštakos, riešo) tirpimą. Tačiau mėšlungis ir tirpimas gali atsirasti ir dėl kitų priežasčių. Kai kurie iš jų yra gana rimti. Pavyzdžiui, tunelinis sindromas arba riešo kanalo sindromas....

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 19:16 Šios bitės – tikras siaubas: turi dantis ir ėda mėsą
Menkai pažįstamos tropinių bičių rūšys išsivystė papildomą dantį, skirtą mėsai kąsti, bei žarnyną, kuris labiau panašus į grifų, nei kitų bičių.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 18:04 Aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis žada evakuaciją, užkrėtimą ir karantiną
2021 m. gruodžio pradžioje pasaulyje palaipsniui išryškėjo ir susiformavo kelios labai rimtos problemos, kurių kiekviena kelia didelį susirūpinimą stebėtojams, kurie stebi būtent šią problemą.

Skaityti daugiau

02.12.2021 laikas 17:22 Kopūstiniai augalai ir jų naudingosios savybės
Visos kopūstinių augalų rūšys yra labai naudingos. Kopūstiniuose augaluose yra vitamino C, augalinių baltymų, skaidulų, kalio, kalcio, fosforo ir įvairių biologiškai aktyvių medžiagų. Tiesa, vienuose kopūstiniuose augaluose naudingųjų medžiagų yra daugiau, kituose - mažiau....

Skaityti daugiau

Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)
02.12.2021 laikas 15:37 Receptai | Patiekalai Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Žiedinių kopūstų apkepas su malta mėsa ir sūriu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 16:41 Receptai | Patiekalai Kalėdiniai sausainiai - tirpstantys seniai besmegeniai
Šiems sausainiams "seniams besmegeniams" galite naudoti tiek pirktinį meduolių prieskonių mišinį, tiek pasigaminti patys, sumaišę tarpusavyje šiuos ingredientus

Skaityti daugiau

29.11.2021 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Rosettes (rozetės) - traškūs ir saldūs sausainiai
Tai tarsi tikras skonis sugrįžęs iš vaikystės… Labai gerai pamenu, kaip dar mano mama man kepdavo šiuos traškius, burnoje tirpstančius saldžius sausainius.

Skaityti daugiau