Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Birželio » 8

Majų kalendorius nurodo 2020 metus?

Praėjus 8 metams nuo niūrios 2012 m. gruodžio 21 d., kurią dieną majai pažadėjo Apokalipsę, vėl atgijo baimė dėl pasaulio pabaigos lūkesčių. O problema, kaip paaiškėjo, yra kalendoriuje, Express.co.uk

Šiandiena grigališkasis kalendorius laikomas visuotiniu. Popiežius Grigalius XIII amžiuje, katalikų šalyse 1582 m. spalio 4 d. pakeitė buvusį Julijono. Skirtumas tarp kalendorių buvo 11 dienų, pašalinus, buvo lengviau nustatyti tikslesnį laiką, dėl žemės sukimosi aplink saulę.

Konspirologija, eschatologija, Majai, majų kalendorius

Tačiau ne visiems ši idėja patiko ir daugelis Europos šalių, ypač Didžioje Britanijoje, Londone, kilo riaušės su reikalavimu grąžinti „pavogtas 11 dienų“. Ir, atrodo, šios dienos buvo pavogtos. Be to, vagiamos jos ir dabar, kiekvienais metais. Kam to reikia? Dėl amžiaus, ar, kad nuslėpti kažką? Pagal senąjį kalendorių mūsų amžius turėtų būti jaunesnis...

Mokslininkas Paolo Tagaloguin savo pranešime aiškina : „Per metus prarastų dienų skaičius perėjus prie grigališkojo kalendoriaus yra 11 dienų. Per 268 metus pagal Grigaliaus kalendorių (1752-2020) 11 dienų buvo prarasta 268 kartus, tai yra 2948 dienos. 2948 dienos /365 dienos = aštuoni metai“.

Ir jo postas nėra vienintelis panašus. Daugelis prie šios temos rašo: „Kai 1700-aisiais pasaulis perėjo į grigališkąjį kalendorių, mes praradome maždaug aštuonerius metus. Taigi, techniškai dabar yra 2012 metai“.

Prieš aštuonerius metus, pareikšta, Paskutinė diena, sukėlė klaidingą prielaidą, kad majų kalendorius skelbia pasaulio pabaigą prognozuoja 2012 m. gruodžio 21 d. Ši data buvo laikoma 5126 metų vasaros ciklo pabaiga mesoamerikos kalendoriuje, kurį mokslininkai išvertė pagal visuotinį grigališkąjį kalendorių. Bet jei pagal Grigaliaus kalendorių dienos laikomos netinkamos, tada joje esantis majų datos prarandą prasmę.

Kaip senesnis ir todėl teisingesnis siūlomas Etiopijos kalendorius, naudojamas Etiopijos ir Eritrėjos bažnyčiose. Jie remiasi koptų kalendoriumi, kuris, savo ruožtu, remiasi egiptiečių.

Šiandiena skirtumas tarp Etiopijos ir Grigaliaus kalendorių yra 8 metai. Metų skaičiavimas Etiopijos kalendoriuje prasideda rugpjūčio 29, 8 metai prieš m.e. pagal Julijaus kalendorių. Taigi į naują tūkstantmetį pagal šį kalendorių mes įžengėme 29 rugpjūčio 29 d. 2008 metais ir dabar pas mus, kaip ir turėtų būti 2012 metai.

Daugelis tyrinėtojų siūlo skirtingus pasaulio pabaigos scenarijus, taip pat ir šios datos grąžinimą. Kaip scenarijų siūlo žemės ir supermasyvios juodosios skylės sąveiką galaktikos centre, žemės susidūrimą su mitine planeta Nibiru, polių poslinkį, kuris praeina per majų ciklus ir panašiai.

Nepaisant to, su pasaulio pabaigos data tyrėjai nėra vieningi ir vienintelis dalykas, kuris aiškus: dabar kalendoriniai metai yra 2012 m., o apytiksli data yra gegužės 25 d. Taigi, jei visi šie skaičiavimai yra teisingi ir pasaulio pabaiga iš tikrųjų įvyks, tai nebus anksčiau nei gruodį. Ar tai tiesa, mes negalime nei paneigti, nei patvirtinti...


paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Mistikos TV (Bandoma vėliau žiūrėkite šia nuoroda) Pasirinkite: Video / TV

Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
11.07.2020 laikas 18:35 Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO
Žemės Atmosferoje Yra Daugybė NSO O ką manote jūs, kas tai? Pasidalinkite komentaruose.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 17:53 Nufilmuotas Keičiantis Formą NSO Juta, JAV (2020)
Liudininkas pasakojo, kad danguje virš Herrimano miesto, palygint mažame aukštyje, skrido keistas NSO, kuris skrydžio metu buvo nuolat keitė savo formą.

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 10:32 Liaudies medicina apie leukozę ir ne tik

Noriu padėti vaikams, sergantiems leukoze. Negaliu padėti lėšomis, vaistais, galiu padėti tik pasidalindamas informacija, kuri gali padėti išgelbėti ne tik šiuos vaikus, bet ir dešimtis kitų, kurie suserga kiekvienais metais. Visais atvejais dėl sunkių vaikų ligų dalis kaltės tenka tėvams. Leukoz...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 09:09 3 Efektyvūs šlapimo išskyrimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Pasinaudokime, liaudies medicinos receptais ir gyvenkime be vaistų! Kaip pagerinti šlapimo išskyrimą? Skaitytojams galiu parekomenduoti tokius vaistažolių mišinius, kurie turi gerą šlapimą varantį efektą, dezinfekuoja ir gydo uždegimus šlapimtakiuose...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:51 Liaudies receptai nuo Karpų. Apsieisime be rupūžių!
Aš labai mėgstu česnaką ir manau, kad tai yra vaistas nuo daugybės ligų: ir nuo peršalimo gydo, ir apetitą pagerina, ir nuo aterosklerozės padeda. Be to, česnakas - puiki priemonė nuo karpų. Pasigaminti vaistą labai paprasta: reikia 1-os vidutinio dydžio česnako galvos, ją nulupti ir skilteles smulk...

Skaityti daugiau

11.07.2020 laikas 07:30 Moliūgas oranžinis pagalbininkas
Galiu pasidžiaugti puikiu šių metų moliūgų derliumi! Tiesiog sukau galvą, kur reikės sudėti visas dideles galvas, tačiau tuo pačiu ir džiaugiausi, kad vitaminais pusei žiemos pavyko apsirūpinti. Iš moliūgų verdu ir uogienę, kuri padeda aprūpinti organizmą vitaminais. O šiuo metu anūkams ruošiu puikų...

Skaityti daugiau