Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 8

Naminis gėrimas kovojantis su visomis skausmo rūšimis

Skausmas - apsauginė kūno reakcija. Mes visi patiriame skausmą, paprastai tai būna po traumos ar stiprių treniruočių. Skausmo, bet kurioje kūno dalies vietoje nereiktų ignoruoti.

Bet ką daryti, kai jaučiate skausmą? Vartoti nuskausminamuosius? Gal, kitą kartą, pabandykite sumažinti skausmą arbatos pagalba. Ją labai lengva pasidaryti. Šis receptas neturi jokio šalutinio poveikio.

Naminis gėrimas kovojantis su visomis skausmo rūšimis

Arbata, kuri gali sumažinti skausmą, labai lengva paruoši. Jums reikės šių ingredientų:

  • 1 šaukštelį cinamono;
  • 2 šaukštelius juodosios arbatos;
  • 2 stiklines vandens;
  • 2 šaukštelius malto kardamono;
  • 2 šaukštelius ciberžolės miltelių;
  • pusę imbiero šaknies;
  • ½ puodelio migdolų pieno;
  • 1 šaukštelį medaus.

Paruošimas:

Paimkite imbiero šaknį, nuplaukite ir supjaustykite mažais gabalėliais. Tada, pridėkite prie jų cinamono, kardamono ir ciberžolės. Sumaišykite ingredientus, įpilkite vandens, uždėkite ant ugnies, užvirinkite ir toliau virkite 10 minučių. Tada, įdėkite juodosios arbatos ir virkite dar 10 minučių. Perkoškite ir įpilkite migdolų pieno. Galiausiai, pasaldinkite medumi.

Išgerkite šį gėrimą visą dieną, taip dažnai, kaip norite.

Mėgaukitės! Iš tikrųjų, be gydomųjų savybių ši arbata turi labai malonų aromatą ir nuostabų skonį.

Pasidalinkite šiuo gėrimu su kitais draugais, kurie sportuoja ar šiaip patyrė traumą. Jie jums padėkos už šį nuostabų natūralų vaistą. Išbandykite šį gėrimą, ir pasidalinkite komentaruose su kitais lankytojais. Manau jiems bus įdomu ar jis toks veiksmingas, kaip skelbiamas.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 14:50 Kaukes ir karantiną užsakė veido atpažinimo sistema?

Tuo tarpu konspirologams netgi atsirado versija, kad COVI-19 yra tam tikra operacija užmaskuoti ateivių nusileidimą. Kažkas į šią hipotezę žiūri labai rimtai, kažkas ją vertina, kaip pokštas ir spėliones, vis dėlto ši tema privertė daugelį žmonių įtemti smegenis ir susimąstyti, kas vyksta. O tie,...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:54 Kinai Nustatė: Kad 6 Taškai Ausyse Gali, Sugrąžinsiantys Jums Energiją
Kinai nustatė, kad kiekvienoje ausyje yra ne mažiau 6 taškų, tiesiogiai susijusių su kuriuo nors žmogaus kūno organu. Jei suspausime tą tašką, galima pajausti neįtikėtiną jėgų antplūdį ir energijos pakilimą.

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 11:13 Praktinis Patarimas: Kaip Pašalinti Raukšles Iš Avalynės

Jei vienąkart pas tave atėjo tavo vyžos, kaubojiški batai, kedai, kareiviški auliniai ir kitas apavas ir pareikalavo nunešti juos pas plastikos batsiuvį, motyvuodami tuo, kad apaugo raukšlėmis, neskubėk paklusti jų kaprizams ir švaistyti pinigus! Pasinaudok šiuo video, kurį nufilmavo Šantelė de B...

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 10:06 2013 Metų Dainos Klipas: «... 2020-ieji, KoronaVirusas, Kūnai Kraunami Krūvomis... »

2013 m. birželio 21 d. ne visiems žinomas atlikėjas Dr. Creep, grojantis Undergroud Hip-Hop žanre, išleido sekanti albumą „Aš esu Štormas“ (I am The Storm)

Skaityti daugiau

30.03.2020 laikas 22:57 Maskvos Srityje Įvesta Komendanto Valanda, O Niujorke – Įtartina Evakuacija

Kas vyksta Maskvoje patys turbūt „užkietėję“ rusai nesupranta. Maskvoje turi įsigalioti kovo 31 d. komendanto valanda. Interneto platybėse, šią informacija vadino netikra. Bet laikas vėl sudėjo viską į savo vietas. Nuotrauka daryta arba iš balkono, arba iš lauko stebėjimo kamerų, ir, ...

Skaityti daugiau