Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.5K) Komentarų: (0) (08.03.2017 - 22:36)

Žurnalas "Paranormal.lt"

Naminis gėrimas kovojantis su visomis skausmo rūšimis

Skausmas - apsauginė kūno reakcija. Mes visi patiriame skausmą, paprastai tai būna po traumos ar stiprių treniruočių. Skausmo, bet kurioje kūno dalies vietoje nereiktų ignoruoti.

Bet ką daryti, kai jaučiate skausmą? Vartoti nuskausminamuosius? Gal, kitą kartą, pabandykite sumažinti skausmą arbatos pagalba. Ją labai lengva pasidaryti. Šis receptas neturi jokio šalutinio poveikio.

Naminis gėrimas kovojantis su visomis skausmo rūšimis

Arbata, kuri gali sumažinti skausmą, labai lengva paruoši. Jums reikės šių ingredientų:

  • 1 šaukštelį cinamono;
  • 2 šaukštelius juodosios arbatos;
  • 2 stiklines vandens;
  • 2 šaukštelius malto kardamono;
  • 2 šaukštelius ciberžolės miltelių;
  • pusę imbiero šaknies;
  • ½ puodelio migdolų pieno;
  • 1 šaukštelį medaus.

Paruošimas:

Paimkite imbiero šaknį, nuplaukite ir supjaustykite mažais gabalėliais. Tada, pridėkite prie jų cinamono, kardamono ir ciberžolės. Sumaišykite ingredientus, įpilkite vandens, uždėkite ant ugnies, užvirinkite ir toliau virkite 10 minučių. Tada, įdėkite juodosios arbatos ir virkite dar 10 minučių. Perkoškite ir įpilkite migdolų pieno. Galiausiai, pasaldinkite medumi.

Išgerkite šį gėrimą visą dieną, taip dažnai, kaip norite.

Mėgaukitės! Iš tikrųjų, be gydomųjų savybių ši arbata turi labai malonų aromatą ir nuostabų skonį.

Pasidalinkite šiuo gėrimu su kitais draugais, kurie sportuoja ar šiaip patyrė traumą. Jie jums padėkos už šį nuostabų natūralų vaistą. Išbandykite šį gėrimą, ir pasidalinkite komentaruose su kitais lankytojais. Manau jiems bus įdomu ar jis toks veiksmingas, kaip skelbiamas.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: kaip sumažinti skausmą, liaudies receptas, receptas nuo skausmo, skausmo gydymas, natūralus vaistas nuo skausmo, sveikatos patarimai, arbata nuo skausmo

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar