Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2016 » Lapkričio » 9

Natūralūs gamtiniai antibiotikai

Vaistai ne tik gydo, bet ir turi šalutinį poveikį, o juk dažnai juos galima pakeisti gamtiniais antibiotikais.

Natūralūs, gamtiniai antibiotikai neturi šalutinio poveikio, jie nekenkia, veiksmingai gydo, o kainuoja mažiau nei medikamentai, rašo fithacker.ru.

Taigi veiksmingiausių gamtinių antibiotikų penketukas: krienai, moliūgai, česnakai, bazilikai ir vaivorai.

Krienai

Krienų šaknyse yra specifinio fermento ir aliejaus. Sutarkavus krieno šaknį, šios dvi medžiagos susijungia, veikiamos deguonies, taigi susidaro natūralus antibiotikas – alilizotiocianatas. Jis sėkmingai įveikia bakterijas nosiaryklėje ir burnoje.

Su mišiniu iš 1 šaukšto tarkuotų krienų ir 3 šaukštų medaus galima išgydyti tracheitą, bronchitą, chroninį kosulį. Galima išgydyti ir cistitą – tada reikia užpilti tarkuoto krieno šaukštą verdančiu vandeniu ir gerti tokio vandens tris kartus per dieną po 200 ml.

5 natūralūs gamtiniai antibiotikai

Moliūgai

Moliūgai turi stiprių antivirusini ir antibakterinių ypatybių, yra stiprus antioksidantas. Trinti moliūgai valo šlapimo pūslę ir šlapimtakius nuo patogeninių bakterijų. Moliūgai nepakeičiami gydant peršalimo ligas, nes turi unikalių antibakterinių ypatybių.

Receptas – moliūgo masės sumaišykite su cukrumi (santykiu 3 ir 1) ir užpilkite 0,5 l šilto vandens.

Česnakai

Česnakai naikina parazitus žarnyne, naikina ir bakterijas be virusus, mažina spaudimą, neleidžia susidaryti trombams. Česnakai turi antioksidacinių ypatybių, saugo nuo onkologinių ligų. Vienoje česnako skiltelėje yra apie 400 naudingų junginių. Česnakais gydo difteriją, opą, tuberkuliozę ir įvairius susirgimus nuo parazitų.

Universalus česnakų antpilas: į permatomą stiklinį indą sudėkite 12 česnako skiltelių, užpilkite 3 l raudonojo vyno ir palaikykite ant palangės dvi savaites.

Bazilikai

Tai dar vienas natūralus gamtinis antibiotikas. Turi dezinfekuojamųjų ir antibakterinių ypatybių, saugo organizmą nuo įvairių infekcijų.

Bazilikų nuoviras (4 šaukštai smulkintų bazilikų lapų ir 250 ml verdančio vandens) gydo anginą, galvos skausmą, konjunktyvitą.

Vaivorai

Šio augalo uogose yra natūralaus aspirino, kuris gydo skausmą ir chroninius uždegiminius procesus.

Vaivorai, kaip ir medicininiai antibiotikai, naikina bakterijas šlapimtakiuose, neleidžia infekcijai išplisti po visą organizmą.

Įspėjimas – šie augalai neatstoja antibiotikų. Gydytis savarankiškai yra rizikinga, laikykitės savo gydytojo rekomendacijų.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.06.2019 laikas 10:34 Receptai Bulvių kroketai su varške ir sūriu
Aliejuje kepti bulvių kukuliukai. Skanaus!

Skaityti daugiau

02.09.2019 laikas 12:54 Receptai Skumbrė per 3 minutes – taip jūs dar negaminote! Labai paprasta, greita ir ekonomiška!
Aš paprasčiausiai nežinau paprastesnio recepto, kaip greitai ir kokybiškai pasigaminti skumbre namuose! Be to, tai yra labai skanu! Tokią žuvį galima gaminti ir per šventes ir kiekvieną dieną! Jūs taip gaminsite visada! Tai labai...

Skaityti daugiau

24.08.2018 laikas 09:43 Receptai Liaudiški patarimai širdies negalavimams gydymui
Širdies ligos liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai širdies negalavimams gydymui, receptai nuo širdies negalavimu, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uo...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
25.11.2024 laikas 08:59 Kodėl atmosferos slėgis nesugniuždo žmonių?
Žemė supama didžiulės atmosferos masės, kurios bendra masė viršija 5,1 milijardo milijardų kilogramų. Nepaisant šio milžiniško oro kiekio, žmonės nesijaučia sugniuždomi atmosferos slėgio. Tai yra dėl keletas fizinių dėsnių ir mūsų kūno struktūros....

Skaityti daugiau

24.11.2024 laikas 16:43 Jaunystės paslaptys: kaip požiūris keičia mūsų amžių

Amžius — tai tik skaičius, tačiau požiūris į jį gali visiškai pakeisti mūsų gyvenimo kokybę. Dauguma žmonių susiduria su iššūkiais, kai kalbama apie senatvę, tačiau teigiamas mąstymas ir aktyvus gyvenimo būdas gali padėti išlaikyti jaunatviš...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 22:46 Lipofuscinas: senėjimo pigmentas ir kaip jį sulėtinti
Lipofuscinas – tai paslaptingas pigmentas, kuris kaupiasi mūsų organizme su amžiumi, tačiau jo poveikio sužinojimas gali padėti geriau suprasti senėjimo procesus. Nors lipofuscinas nėra žalingas, jo kaupimasis gali turėti įtakos odos senėjimui ir kit...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 19:13 Vitaminas D: svarba, šaltiniai ir trūkumo pasekmės
Vitaminas D, dažnai vadinamas „saulės vitaminu“, yra esminė maistinė medžiaga, kuri daro didžiulę įtaką mūsų sveikatai ir imuniteto funkcijai. Atėjus šaltajam metų laikotarpiui, kai saulėtų dienų sumažėja, svarbu žinoti, kaip užtikrinti pakankamą šio...

Skaityti daugiau

23.11.2024 laikas 14:40 Antarktidos paslaptis: Onikso upė teka priešingai visoms taisyklėms
Antarktidą daugeliui mūsų įsivaizduojame kaip negyvo, amžinai šalto krašto erdvę, tačiau šis žemynas slepia nuostabų gamtos fenomeną — Onikso upę. Ši unikali upė, kuri atsiranda vasarą, kai ledynai tirpsta, ne tik rodo, kaip gamta išgyvena ekstremali...

Skaityti daugiau