Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (2.2K) Komentarų: (0) (03.04.2017 - 20:10)

Natūralus vitaminas ir receptas nuo uodų vasarą! Tai veikia!

Norite, kad uodai jus nekandžiotu? Vartokite šį vitaminą! Daugelis žmonių bandė tai ir prisiekia jo efektyvumu!

Kai mes svajojame apie vasarą ir malonius susitikimus gamtoje, pavyzdžiui, prie jūros, miške, mes nenorime pagalvoti apie uodus ir kitus vabzdžius, kurie yra neišvengiama prisiminimų dalis.

Atsižvelgiant į tai, kad preparatai prieš uodus buvo pradėti naudoti nuo 1956 metų, tai nebėra didžiulė problema jau daugeliui žmonių.

Natūralus vitaminas ir receptas nuo uodų vasarą! Tai veikia!

Tačiau, yra žmonių, kuriems tai labai svarbu. Tiesą sakant, šalutinį poveikį šių purškalų nereiktų pamiršti, cheminis kvapas lieka atstumiantis ir po panaudojimo ilgą laiką.

Jei esate vienas iš tų žmonių, kurie yra alergiški cheminių medžiagų purškalams arba esate natūralių medžiagų šalininkas, tada vitaminas B1 yra puiki priemonė jums.

Vitaminas B1, dar vadinamas tiaminas, svarbus mineralas organizmui, kuris sustiprina imunitetą ir kovoja su stresu (anti-stresu). Jis dažniausiai aptinkamas šiuose maisto produktuose, pavyzdžiui, ruduose ryžiuose, kiaušiniuose, avižiniuose dribsniuose, kepenyse, mielėse, šparaguose ir kopūstuose.

Raganų lazdynas (Hamamelis)

Nereikia nerimauti dėl per didelės dozės, jis kaip ir, bet koks perteklius yra šalinamas iš organizmo šlapinimosi metu.

 Kalbant apie uodus, svarbu paminėti, kad jis keičia žmogaus kvapą kuris tampa nepatrauklus uodams.
Tiesą sakant, jūsų kvapas, jiems tampa "mielių" kvapu, kurio uodai vengia. Tai skamba puikiai, ar ne?

Raganų lazdynas (Hamamelis) Nepaisant to, kad tyrimų šia tema nėra padarytą, bet tai tikrai verta pabandyti, nes tai natūrali priemonė ir neturi jokio šalutinio poveikio. Faktiškai, daugelis žmonių kurie bandė, prisiekia jo veiksmingumu.

Taip pat, B1 papildai primygtinai rekomenduojami žmonėms po skandžio šuntavimo operacijos, lėtinio alkoholizmo, anoreksijos ir Krono ligos, nes šios ligos sumažina jo kiekį organizme.

Norint, išlaikyti uodus baimėje, galite vartoti B1 papildus, o taip pat pasigaminti savo uodų repelentą. Patartina vartoti kas dieną po 100 mg tiamino.

Natūralus uodų repelentas

Ingredientai:

1 puodelis atvėsinto virinto vandens;
½ šaukštelio raganų lazdyno (Hamamelis);
15 lašų arbatmedžio aliejaus;
15 lašų levandų aliejaus.

Paruošimas:

Sumaišykite visus ingredientus ir gerai išmaišykite. Supilkite į purškimo buteliuką ir naudokite, kai reikia.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: purškalas nuo uodų, video, Uodai, Vitaminai, praktiniai patarimai, vitaminas B1

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar