Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Birželio » 27

Per 40 metų nebuvau ligoninėje! Tai dėka šio recepto!

Man 40 metų ir aš niekada nebuvau pas gydytoja! Dėka natūralios medicinos! Štai šis receptas kuri aš vartoju!

Dažniausi vizitai pas gydytojus yra dėl peršalimo ar gripo. Šis natūralus vaistas jums padės pašalinti gerklės skausmo simptomus ir išgydys ją, kaip galima greičiau.

Ledinukai nuo kosulio

Greitas ir paprastas sprendimas, kuris padės jums atsikratyti nemalonų galvos skausmą ir kosulio. Šį receptą labai lengva ir paprasta paruošti. Jums reikės:

  • 1 puodelio rudojo cukraus;
  • 1 puodelio vandens;
  • ½ citrinos sulčių;
  • 1 šaukšto medaus;
  • mažo imbiero šaknies;
  • keletą gvazdikėlių;
  • cukraus pudros.

Paruošimas:

Įdėkite cukrų į puodą ir įpilkite puodelį vandens. Įdėkite citrinos sulčių, medaus, imbiero (tarkuoto) ir gvazdikėlius ir gerai išmaišykite. Uždėkite puodą ant ugnies ir virkite, kol jis pradės virti, tada sumažinkite ugnį ir troškinkite dar 15 minučių, nuolat maišykite!

Mišinys turi būti tirštas ir tamsus, kaip sirupas. Po to, kai šiek tiek atauš, įdėkite jį ant kepimo popieriaus. Padarydami mažus kamuoliukus iš mišinio.

Po 20 minučių, kai visiškai atauš, pabarstykite cukraus pudra, kad rutuliukai nesiklijuotu tarpusavyje. Dabar jūs turėsite nuostabių saldainių!

Naudojimas:

Valgykite 1-2 saldainius per dieną. Jūs galite juos įdėti vandens stiklinę ir laukti kol jame ištirps prieš išgeriant, arba tiesiog valgyti juos kaip ir kitus saldainius nuo kosulio.

Per 40 metų nebuvau ligoninėje! Tai dėka šio recepto!

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2020 laikas 15:54 Įvardintas Produktas, Kuris Sutrikdo Smegenų Veiklą
Sojos pupelių aliejaus vartojimas per pastaruosius kelis dešimtmečius itin išaugo. Jis tapo vienu populiariausių maistinių aliejų JAV. Tiesa, mokslininkai, atlikdami tyrimus su pelėmis, nustatė, kad sojų pupelių aliejus gali sukelti genetinius pelių smegenų pokyčius. Kai kurie iš jų gali būti siejam...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:42 Prieš 120 mln. metų gyvenęs „šokantis drakonas“ padeda įminti plunksnuotų dinozaurų mįslę
Prieš maždaug 120 mln. metų vienoje Kinijos provincijoje gyveno dinozauras, kurį šiandien mokslininkai vadina „šokančiu drakonu“. Nedidelio ir plunksnuoto dinozauro fosilijos atradimas padeda mokslininkams geriau suprasti dinozaurų ir paukščių ryšį, skelbia CNN....

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:27 Pirmą kartą aptiktas asteroidas Veneros orbitos viduje

Dauguma Saulės sistemos asteroidų skrieja tarp Marso ir Jupiterio orbitų, Asteroidų žiede. Bet jų yra ir kitur – ne vieną dešimtmetį atidžiai ieškoma artimų žemei objektų, t.y. tokių, kurių orbitos labai priartėja ar net kerta mūsų planetos orbitą.

...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:08 Ką iš tiesų reiškia sapnai ir sapnuose matomi simboliai?
Pabundate apsipylęs prakaitu ir pašėlusiai plakančia širdimi – prireikia kelių sekundžių suvokimui, kad ne, jūs nebėgote į pokalbį dėl naujo darbo prisidengęs tik vonios rankšluosčiu.

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 08:41 O kas jei ateityje visi gyventume grybuose?

Medis ir betonas – tolimos praeities atgyvenos. Visas šiuolaikiškas miestas – mokyklos, parduotuvės, ligoninės ir visi kiti pastatai – yra gyvi, nuolat augantys, mirštantys ir regeneruojantys grybai

...

Skaityti daugiau