Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.3K) Komentarų: (0) (12.06.2017 - 17:46)

Pasigamink pigiai natūralų kanalizacijos vamzdžių valiklį kuris išvalys užsikimšusia kriauklę

Būk protingesnis už kitus! Taupyk pinigus!

Kriauklės šiukšlinas kiekvieno namuose, ypač virtuvėje, kur žmonės plauna indus. Dėl šios priežasties į kanalizacijos vamzdžius patenka daug riebalų, blogai tirpsta vandenyje atliekos. Visa tai palaipsniui kaupiasi (auga) ant vamzdžių sienelių ir vienu momentu užsikemša.

Po to mes turime pirkti brangius skysčius, kurie gerai reklamuojami per televizija ir internetą. O dar blogiau, pasirodo, kad šios priemonės neveikia taip kaip norėtųsi. Nors, poveikis minimalus, bet mes mokame didžiausia kaina.

Natūrali priemonė namuose išvalys užsikimšusia kriaukle

Kas lieka - skambinti santechnikui? Neskubėkite, pirmiausia pabandykite paprastą, bet labai efektyvų metodą, paimkite tik centus kainuojančius produktus, kuriuos visada rasite namuose ir visiškai nekenksmingi žmonėms - tai soda ir actas.

Ką jums reikia pirmiausia padaryti? Supilkite trečdalį pusės litro pakelio sodos ir užpilkite jį su tokiu pačiu kiekio actu. Sumaišykite viską ir supilkite mišinį visą į kriauklę. Iškarto išgirsite šnipštima, atgijo, pradėjo veikti. Puiku!

Palikite jį veikti valandai. Po valandos jau galite naudotis kriaukle.

Esant "blogesniam atvejui" - pakartokite šį procesą. Ir viskas, nėra problemos, nėra bėdos!

Vaizdo įrašas: kaip lengva išvalyti užsikimšusia kriauklę


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar