Mėnesio TOP 6
Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai / Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (12.06.2017 - 17:46)

Pasigamink pigiai natūralų kanalizacijos vamzdžių valiklį kuris išvalys užsikimšusia kriauklę

Būk protingesnis už kitus! Taupyk pinigus!

Kriauklės šiukšlinas kiekvieno namuose, ypač virtuvėje, kur žmonės plauna indus. Dėl šios priežasties į kanalizacijos vamzdžius patenka daug riebalų, blogai tirpsta vandenyje atliekos. Visa tai palaipsniui kaupiasi (auga) ant vamzdžių sienelių ir vienu momentu užsikemša.

Po to mes turime pirkti brangius skysčius, kurie gerai reklamuojami per televizija ir internetą. O dar blogiau, pasirodo, kad šios priemonės neveikia taip kaip norėtųsi. Nors, poveikis minimalus, bet mes mokame didžiausia kaina.

Natūrali priemonė namuose išvalys užsikimšusia kriaukle

Kas lieka - skambinti santechnikui? Neskubėkite, pirmiausia pabandykite paprastą, bet labai efektyvų metodą, paimkite tik centus kainuojančius produktus, kuriuos visada rasite namuose ir visiškai nekenksmingi žmonėms - tai soda ir actas.

Ką jums reikia pirmiausia padaryti? Supilkite trečdalį pusės litro pakelio sodos ir užpilkite jį su tokiu pačiu kiekio actu. Sumaišykite viską ir supilkite mišinį visą į kriauklę. Iškarto išgirsite šnipštima, atgijo, pradėjo veikti. Puiku!

Palikite jį veikti valandai. Po valandos jau galite naudotis kriaukle.

Esant "blogesniam atvejui" - pakartokite šį procesą. Ir viskas, nėra problemos, nėra bėdos!

Vaizdo įrašas: kaip lengva išvalyti užsikimšusia kriauklę

ŽYMĖS: video, praktiniai patarimai, kanalizacijos vamzdžių valiklis, natūrali priemonė, kriauklė

Griežtai draudžiama PARANORMAL paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu, be (gyvos) nuorodos su logotipu į PARANORMAL.LT šaltinį.

Neradote reikiamos informacijos? Pabandykite paranormal paiešką!

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar

//Taip pat skaitykite »

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Levandų gėrimas malšiną galvos skausmą per kelias minut...

Kaip pasidaryti levandų limonadą ir atsikratyti galvos skausmą ir nerimą. Levanda yra neeilinis augalas, kuris pagerina nuota...

Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Krienų lapai - vienintelė priemonė šalinanti druskas iš...

Norite atsikratyti druskos, kuri susikaupė jūsų organizme? Nepašalinus, gali lemti skausmus. Paimkite du šviežius krienų dideli...
Medicinos naujienos
Mokslininkai: kodėl pervertiname genus ir genetika...

Genai atrasti ne vakar, tačiau pastarųjų metų pasiekimai šioje srityje keičia žaidimo taisykles iš esmės. Mokslininkai kelia per...
Sveikatos patarimai / Liaudies medicina
Kaip atsikratyti kraujagyslių "žvaigždučių" per 10 dien...

Galite išbandyti abu metodus. Šios priemonės praktiškai identiškos. Vis dėlto, veidui gėriau darykite kompresą su pomidoru, n...