Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.0K) Komentarų: (0) (01.08.2017 - 19:49)

Padidinkite raudonųjų kraujo kūnelių skaičių ir kovokite su anemija šiuo naminiu sirupu!

Lengva ir paprasta! Tai turi daryti kiekvienas!

Sirupas nuo anemijos

Anemija gali būti rimtos ligos požymis, o tai yra labai bloga žinia. Taigi, pirmiausia turėtumėte pasitarti su savo gydytoju ir įsitikinti, kad jūs neturite hemolizinės anemijos, pjautuvinės anemijos ar sideroblastinės anemijos.

Šios anemijos rūšys atsiranda dėl "nesutvarkyto" organizmo kaltės, kurios gali būti gydomos tik su tinkama medicinine pagalba.

Jei viskas gerai, bet jums vis dar diagnozuojama anemija, tai yra susiję su netinkama mityba.

Jei kenčiate nuo geležies trūkumo, vitamino B12 ar folio rūgšties, raudonųjų kraujo kūnelių skaičius yra labai mažas, todėl jie negali pernešti pakankamai deguonies į kūno dalis.

Jūsų hemoglobinas, kuris perneša deguonį į įvairias kūno dalis, taip pat gali būti mažas, o tai gali kelti pavojų sveikatai.

Taigi, norint išspręsti šią problemą, gydantis nuo anemijos, organizmui būtina pateikti reikiamas maistines medžiagas.

Vienas iš tokių natūralių gėrimų yra sirupas. Jis turi būti vartojamas esant tuščiam skrandžiui ryte, du kartus per metus 15-20 dienų.

Ingredientai:

  • 1 kg burokėlių;
  • 2.1 kg morkų;
  • vienos citrinos sulčių;
  • 2-3 apelsinai;
  • 2 rūgštūs obuoliai;
  • 500 g medaus.

Paruošimas:

Supjaustykite burokėlius, obuolius ir morkas į mažus gabalus ir sumaišykite jas maišytuvu. Išspauskite citrinos ir apelsinų sultis rankomis ir pridėkite jas prie ankstesnio mišinio. Galiausiai, įdėkite medaus.

Sumaišykite viską gerai, kol medus ištirps. Jūs galite įdėti daugiau apelsinų, jeigu norite, jų tikslas pagerinti šio recepto skonį ir kvapą.

Perpilkite skystį į stiklinius butelius. Kaip jau minėjome, gausite apie 1500-2000 ml gėrimo, kurio turėtu užtekti 15-20 dienų.

Gerkite apie 100 ml šio sirupo kiekvieną rytą nevalgius, kol jis baigsis.

Padidinkite raudonųjų kraujo kūnelių skaičių ir kovokite su anemija šiuo naminiu sirupu!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: liaudies receptas, sirupas nuo anemijos, anemija, liaudies medicina, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar