Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Vasario » 28

Politikas teigia: klimato kaita smegenų plovimo afera

Praėjusių metų gegužę Morisas Niumenas, kuris savo laiku buvo Australijos premjero Eboro patarėju, pareiškė, kad klimato kaitos problemą JTO naudoja kaip išgalvotą grėsmę, kad išplėstų visų šalių kontrolę. Populiariame britų leidinyje The Telegraph Niumenas rašė:

„Kalba eina ne apie faktus ir logiką. Kalba eina apie naują pasaulio tvarką, kurią kontroliuoja JTO. Tai laikoma paslaptyje, tačiau 95% visų klimatinių modelių, kurie, kaip mums aiškina, įrodo ryšį tarp išmetamų dujų ir katastrofiško masto atšilimo, pasirodė esantys klaidingi, tai įrodė du dešimtmečius trukę temperatūros pokyčių matavimai“.

Klimato kaita

Niumenas teigia, kad aferoje dalyvauja ne tik JTO, bet ir Baltieji rūmai, kurie vaidina svarbų vaidmenį skleidžiant informaciją apie klimato kaitą:

„Realus tikslas – politinės valdžios koncentravimas. Globalinis atšilimas – tai tik priemonė. Ekologinės katastrofos idėjos šalininkai užgrobė JTO ir yra labai dosniai finansuojami. Pas juos labai galingi sąjungininkai Baltuosiuose rūmuose“.

Morisas Niumenas ne vienintelis, kuris nesutinka su visuotinai paplitusia klimato kaitos traktuote. Weather Channel įkūrėjas Džonas Koulmanas irgi viešai pareiškė, kad informacija apie klimato kaitą neretai iškraipoma ir paverčiama politiniu farsu. Per interviu kanalui CNN jis teigia:

„Amerikos vyriausybė kasmet skiria 2,5 milijardo dolerių klimato tyrimams. Šitie pinigai atitenka tik tiems mokslininkams, kurių tyrimai palaiko hipotezę apie globalinį atšilimą. Tokiu būdu, jie nebeturi pasirinkimo. Arba gauni pinigų ir paremi vyriausybės poziciją, arba lieki be finansavimo. Dėl to 97% paskelbtų mokslinių darbų palaiko atšilimo teoriją. Kodėl? Todėl, kad už tai duoda pinigų. Viskas paprasta. Tačiau tai nereiškia, kad teisinga. Kalba eina ne apie tiesos ieškojimą, o apie paprastą pirkimo-pardavimo sandėrį. Taip sukasi pinigai“.

Džonas Koulmanas taip pat pareiškė, kad egzistuoja peticija, kurią pasirašė 31 000 mokslininkų, įsitikinusių, kad informacija apie klimato kaitą yra absoliučiai nepatikima. Su šia peticija galima susipažinti internete.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 18:02 Japonijoje mirė seniausias žemės gyventojas
Japonijoje mirė oficialiai seniausiu pripažintas pasaulio vyras. Chitetsu Watanabei buvo 112 metų, antradienį pranešė japonų žiniasklaida. 1907-aisiais gimęs japonas tik prieš dvi savaites gavo Gineso rekordų knygos sertifikatą, liudijantį, kad jam priklauso seniausio planetoje vyro titulas....

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 08:01 Burokėlis: kaip išsaugoti naudingiausias savybes?

Burokėlis – tikras mūsų daržo karalius. Juk jodo jame daugiau nei kitose daržovėse, vitamino C kiekiu jis dvigubai lenkia morką, stimuliuoja ląstelių augimą, stipriną odą, nagus ir plaukus. Senovės graikai burokėlius pirmiausia naudojo medicinoje, tik tuomet sugalvojo išbandyti maiste, taig...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:56 Visur aplinkui permatomos sferos!
Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris su...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:00 Kodėl turėtumėte valgyti daugiau brokolių?

Miniatiūrinį medį primenanti daržovė kadaise lietuviams buvo neįprasta, netgi egzotiška. Šiandien brokolis yra viena populiariausių daržovių ant kasdienio stalo, kurį žmonės renkasi ne tik dėl jo skonio.

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 19:35 Ar Kanapės efektyvesnės už aspiriną?
Medžiagos, esančios kanapių sudėtyje, pasirodė kur kas veiksmingiau veikiančios uždegiminius procesus, negu tokie paplitę preparatai, kaip aspirinas.

Skaityti daugiau