Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 10

Sveikatos patarimas. Natūralus vaistas nuo sinusito!

Turite problemų su galvos skausmu ir sinusitu? Šis natūralus namų gamybos vaistas padės jums atsikratyti nuo jų.

Norint pasigaminti šį vaistą jums reikės tik dviejų ingredientų. Sumaišykite krienus ir actą! Ir po 5 dienų: šis vaistas jus išgelbės!

Dažniausiai sinusitas mus aplanko šaltuoju oru ir vėju. Galvos skausmą visada lydi sinusitas. Kartais net stipriausi vaistai nepadeda. Štai, todėl jums reikia pabandyti ir alternatyvų gydymo būdą, kuris palengvintu skausmą. Geriausias produktas - krienai.

Paimkite krienų, nuvalykite juos, sutrinkite smulkiai ir įpilkite acto. Patalpinkite mišinį į 0,5 l stiklainį ar butelį. Po to, palikite šį natūralų vaistą nusistovėti, kambario temperatūroje 10 dienų, bet visada kartais pamaišykite.

Sveikatos patarimas. Natūralus vaistas nuo sinusito!

Dėmesio! Šis vaistas neturėtų būti naudojamas vidiniam vartojimui, juo turite kvėpuoti.

Po 10 dienų, mišinys yra naudojamas: kvėpuokite mišinio garais, penkias minutes. Kartokite kelis kartus per dieną.

Jūs taip pat galite naudoti jį per visą naktį, užpilkite šiek tiek mišinio ant švaraus audinio ir padėkite jį ant kaktos ar kaklo iš nugaros. Būtinai pasiruoškite šio mišinio iš anksto 5 dienoms, kad pakaktu.

Galite sutarkuoti 50 gramų krienų, užpilti juos penkiais litrais vandens ir uždėti ant viryklės. Mišinį užvirti. Nuimkite nuo ugnies, galva palenkite virš nuoviro, uždenkite galvą ir dubenį rankšluosčiu ir įkvėpkite garus.

Jeigu turite sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.03.2020 laikas 11:59 Panašu, Kad Naujoji Pasaulio Tvarka Prasideda
Buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Gordonas Braunas (Gordon Brown) paragino pasaulio lyderius sukurti laikiną globalios vyriausybės formą, kad būtų įveikta dviguba medicininė ir ekonominė krizė, kurią sukėlė COVID-19 pandemija....

Skaityti daugiau

28.03.2020 laikas 07:06 Kovoti Su Virusais Padės Česnakas
Lietuvoje ir kitose valstybėse dėl koronaviruso paskelbta nepaprastoji padėtis. Kad neužsikrėstų ar neužkrėstų kitų, žmonėms gali tekti ištisas savaites praleisti namuose. Todėl reikia apsirūpinti ne tik kruopomis, kitais ilgo galiojimo maisto produktais, bet ir vienu galingiausių prieskonių, saugan...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 23:29 Unikalus Jaunystės Receptas: Visiškas Organizmo Atnaujinimas
Tikriausiai visi girdėjote apie daigintus kviečius. Dygimo dieną vandenyje kviečių gyvybingumas padidėja 100 kartų. Tačiau tik keli žmonės žino apie unikalų sudygusių graikinių riešutų receptą, kurio gyvybingumas per 2 savaites, sudygstant vandenyje, padidėja 1000 kartų!...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 22:09 Ar 5G tinklas veikia, kaip ligų greitintuvas?
Yra susirūpinimas, kad UK gali stipriai nukentėti nuo koronaviruso dėl 5G tinklo dislokavimo, teigia sąmokslo teoretikai. Šiuo metu visoje Britanijoje ir šiaurės Airijoje užregistruoti 3983 patvirtinti COVID-19 atvejai. Liga greitai išplito nuo tada, kai ji pirmą kartą buvo aptikta 2020 m. sausio 31...

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 17:44 Operuoti Ar Neoperuoti Sąnarius?

Nėra abejonių, kad, pakeitus osteoartrito pažeistą klubo ar kelio sąnario kremzlę dirbtiniu sąnariu, daugelio senjorų gyvenimas pasikeičia,-jei nesioperuotų, jie taip ir liktų sėdėti neįgaliųjų vežimėlyje.

Skaityti daugiau

27.03.2020 laikas 15:30 Japonai sprogdino asteroidą – dabar matomi to padariniai
Beveik prieš metus, 2019-ųjų balandžio 5 dieną, Japonijos zondas Hayabusa2 iššovė kulką į asteroidą Ryugu. Šio manevro tikslas buvo dvejopas: atidengti gilesnius asteroido sluoksnius, kad iš jų būtų galima paimti mėginių pargabenimui į Žemę, ir ištirti asteroido struktūrą....

Skaityti daugiau