Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (4.0K) Komentarų: (0) (10.03.2017 - 19:45)

Sveikatos patarimas. Natūralus vaistas nuo sinusito!

Turite problemų su galvos skausmu ir sinusitu? Šis natūralus namų gamybos vaistas padės jums atsikratyti nuo jų.

Norint pasigaminti šį vaistą jums reikės tik dviejų ingredientų. Sumaišykite krienus ir actą! Ir po 5 dienų: šis vaistas jus išgelbės!

Dažniausiai sinusitas mus aplanko šaltuoju oru ir vėju. Galvos skausmą visada lydi sinusitas. Kartais net stipriausi vaistai nepadeda. Štai, todėl jums reikia pabandyti ir alternatyvų gydymo būdą, kuris palengvintu skausmą. Geriausias produktas - krienai.

Paimkite krienų, nuvalykite juos, sutrinkite smulkiai ir įpilkite acto. Patalpinkite mišinį į 0,5 l stiklainį ar butelį. Po to, palikite šį natūralų vaistą nusistovėti, kambario temperatūroje 10 dienų, bet visada kartais pamaišykite.

Sveikatos patarimas. Natūralus vaistas nuo sinusito!

Dėmesio! Šis vaistas neturėtų būti naudojamas vidiniam vartojimui, juo turite kvėpuoti.

Po 10 dienų, mišinys yra naudojamas: kvėpuokite mišinio garais, penkias minutes. Kartokite kelis kartus per dieną.

Jūs taip pat galite naudoti jį per visą naktį, užpilkite šiek tiek mišinio ant švaraus audinio ir padėkite jį ant kaktos ar kaklo iš nugaros. Būtinai pasiruoškite šio mišinio iš anksto 5 dienoms, kad pakaktu.

Galite sutarkuoti 50 gramų krienų, užpilti juos penkiais litrais vandens ir uždėti ant viryklės. Mišinį užvirti. Nuimkite nuo ugnies, galva palenkite virš nuoviro, uždenkite galvą ir dubenį rankšluosčiu ir įkvėpkite garus.

Jeigu turite sveikatos problemų ar stiprų skausmą, rekomenduojame pasikonsultuoti su gydytoju. Savigyda gali būti pavojinga jūsų sveikatai.

Paranormal.lt

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: kaip išgydyti sinusitą, sinusitas, liaudies receptas, krienai, priemonė sinusitui, actas, sinusito gydymas, sveikatos patarimai

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar