Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (1.8K) Komentarų: (0) (02.06.2017 - 15:13)

Trys būdai sustabdyti kraujavimą iš nosies

Tai svarbu! Kaip sustabdyti kraujavimą iš nosies namuose, kelionėje, kaimo sodyboje esančiomis priemonėmis.

Kraujavimas iš nosies atsiranda spontaniškai ir netikėtai, dažniausiai labiausiai netinkamu metu ir situacijose. Iš esmes mes kalbame, kai gleivinė nosies viduje tampa sausa. Kartais šis reiškinys atsiranda atsakas į dirginimą, cheminių medžiagų, aukštos temperatūros ar nuolatinio čiaudulio.

Ant nosies yra daug mažų kraujagyslių, todėl ši sritis yra labai jautri ir gana lengvai pažeidžiama.

Štai keletas, labai naudingų gydymo priemonių, kurie galbūt jums padės sustabdyti kraujavimą iš nosies.

Trys būdai sustabdyti kraujavimą iš nosies

7 wirksame Hausmittel gegen Nasenbluten

1. Šaltas paketas.

Šaltas kompresas yra viena iš labiausiai naudojamu ir efektyviausių sprendimų norint sustabdyti kraujavimą iš nosies. Šaltis siaurina kraujagysles, todėl tai padeda sulėtinti kraujo tekėjimą.
Sudėkite kelis ledo kubelius į audinį ir uždėkite jį ant nosies. Palikite ledo kubelius veikti nuo 5 iki 10 minučių, pakartokite jei būtina.

2. Obuolių actas.

Obuolių actas yra organinis produktas, kuris yra labai veiksmingas sustabdant kraujavimą iš nosies, kaip įmanoma greičiau.

Paimkite medvilninę audinio skiautę ir pamerkite jį į obuolių actą, tada atsargiai įkiškite į nosies šnervę 5-10 minučių.

3. Svogūnas.

Sieros junginiai esantys svogūnui idealiai rinka norint sustabdyti kraujavimą iš nosies, kuris atsiranda, kai kraujagyslė trūksta nosyje. Natūralūs svogūnų garai stimuliuoja ląstelių atstatymą kraujo krešėjimo metu.

Pridėkite svogūno gabalą prie savo nosies ir įkvėpkite jo kvapą. Jūs galite iš svogūno išspausti sultis ir įlašinti vieną ar du lašus į šnervę.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: praktiški patarimai, kraujavimas iš nosies, sveikatos patarimai, kraujavimo gydymas, kraujavimas

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar