Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2017 » Gegužės » 1

Vaistas nuo vėžio - kanapės ir kanapių aliejus

Gydytojas Gyzmamas iš Ispanijos tyrinėjo jas 17 metų. Yra tyrimų ataskaitos iš įvairių tyrinėtojų ir organizacijų, tarp jų ir "Health Canada". Ir jokio žalingo poveikio neaptikta iš vis. Bet daugumas gydymo įstaigų to vaisto nepripažįsta... Žolė negali būti patentuota, o tai reiškia nešti pelno... Na o tai jums turbūt ir patiems aišku kam nereikalinga, tuo labiau kad ji rimtai gali sumažinti kažkieno klientų skaičių, kas yra neleistina šiuolaikinės medicinos ir farmacijos tradicijose. Na o pats Rikas Simpsonas pastoviai persekiojamas, jo žemėje auginamos kanapės konfiskuojamos, nors jis nepardavinėja vaistų o tik dalina juos veltui, kad žmonės pasijustų geriau.

Yra trys skirtingi gydomojo kanapių aliejaus naudojimo būdai: valgyti, garinti ar naudoti išoriškai (kaip tepalą). Vidiniams sutrikimams tokiems kaip plaučių vėžys, valgymas veikia nuostabiausiai.

Vaistas nuo vėžio - kanapės ir kanapių aliejus

Riko Simpsono patarimai:

Atsargiai! Kanapių aliejai, kuriuos pardavinėja narkotikų prekeivos gali turėti daug chemikalų ir labai mažai arba visai neturėti THK. Dažniausiai reikėtų vengti kanapių aliejaus pardavinėjamo gatvėse. Pasigaminkit savo arba turėkite žmogų, kuriuo pasitikite, kad pagamins gryną, aukštos kokybės kanapių aliejų.

Kiek gaminti ir kaip vartoti? Iš 500g džiovintų kanapių žiedų galima pagaminti apie 55-60 ml aukštos kokybės kanapių aliejaus. Toks aliejaus kiekis gali išgydyti daugumą susirgimų vėžiu. Vidutiniškai žmogus tokį kanapių aliejaus kiekį gali suvartoti maždaug per 3 mėnesius. Kanapių aliejus yra stipriai veikiantis, todėl gydymas pradedamas labai mažomis dozėmis. Grūdo dydžio aliejaus lašiukas 2-4 kartus per dieną turėtų būti gera pradžia. Po 4 ar 5 dienų pradėkite dozę didinti labai palaipsniui. Su laiku kūnas įgyja toleranciją aliejui, taigi galima vartoti vis daugiau ir daugiau. Kai kuriais atvejais žmonės kenčia didelius skausmus, taigi aš rekomenduoju dozę greičiau padidinti kol skausmas nurimsta. Aukštos kokybės aliejus numalšina skausmą net kuomet nepadeda morfinas. Kanapių aliejus gali būti tepamas ant žaizdų norint greitai numalšinti skausmą.

Ar galiu apsvaigti? Sekant anksčiau nurodytomis dozėmis daugelis žmonių gali priimti pilną gydymą ir niekuomet neapsvaigti. Net jeigu asmuo pavartotų daugiau ar per daug aliejaus, poveikis greitai dingtų nepalikus jokios žalos. Niekas niekuomet nemirė naudojant kanapių vaistus.
Ar aš priprasiu? Kanapių aliejus nepriverčia tavo kūno prašyti daugiau. Tai nepriprantamas, nepavojingas ir efektyvus praktiškai esant bet kokiai ligai.

Ar tai tas pats kas kanapių sėklų aliejus? Ne! Tai kanapių aliejus pagamintas iš kanapės augalo žiedų ir lapų. Sveikatingumo parduotuvėse pardavinėjamas aliejus pagamintas iš kanapių sėklų ir dažnai painiojamas su kanapių aliejumi. Vistik kanapių sėklų aliejus yra labia naudingas. Jis neturi pakankamai THK, kad turėtų poveikį gydant vėžį ar kitas rimtas ligas.

Ar visos kanapės vienodos? Įsigykite tą kanapės rūšį, kuri turi didžiausią kiekį THK. Gydant depresiją aš rekomenduoju sativą. Didžiajai daliai kitų ligų aš labia patariu naudoti indicą. Indicos labiau atpalaiduoja ir suteikia žmogui daugiau poilsio bei gerina miegą.

Kaip naudoti? Aukštos kokybės kanapių aliejus gali būti tepamas, ryjamas ar vartojamas naudojant vaporaizerį.

Mano procesas:

Aš dažniausiai pradedu dirbt su 500g ar daugiau geros kokybės kanapių dalių. Galite naudoti vieną unciją (28.35 gramo). Iš uncijos vidutiniškai galima išgauti 3-4 gramus aliejaus. Pagaminamo aliejaus kiekis iš uncijos gali skirtis priklausomai nuo rūšies, bet visa tai vistiek turi nuostabių gydymo galių.
1 - Sudėkite gerai išdžiūvusį materialą į plastikinį indą.
2 - Sudrėkinkite viską jūsų naudojamu tirpalu. Gali būt naudojami įvairūs tirpalai. Man patinka naudoti gryną žibalą, bet jis brangus. Galite naudoti 99% izopropilo alkoholį (isopropyl alcohol). Alkoholis sugeria daugiau chlorofilo (chlorophyll) iš augalo dalių negu žibalas. Tai suteikia augalui tamsesnę spalvą, bet neatima pastebimos potencijos. Naudojant tiek žibalą tiek butaną galima išgauti aliejų permatomą, gintaro spalvos. Šie šviesūs aliejai atrodo geriau, tačiau tamsios spalvos aliejus taip pat gali būti lygiai naudingas. Jeigu procesas atliktas teisingai, naudoto skysčio produkte lieka mažai arba visai nebelieka. Aš naudojau kanapių aliejus išgautus naudojant skirtingus tirpalus 8 metus ir nebuvo jokių pašalinių efektų. Tau reikės dviejų galonų tirpalo norint išgauti aliejaus iš vieno pound’o (453,6 g). 500 mililitrų tirpalo turi užtekti norint išgauti THK iš vienos uncijos kanapių žiedų.
3 – Sutrink kanapių žiedus su lapais naudodamas medinį ar kokį nors kitą įrankį. Net sumirkius canapés tirpale tu pamatysi, kad jos smulkinasi lengvai [beveik susismulkino].
4 – Pilkit tirpalą kol kanapių dalys bus užpiltos pilnai. Pilant tirpalą pastoviai viską trinkite su įrankiu, taip THK išsiskiria ir susijungia su tirpalu.
5 – Tęskite tai apie 3 minutes.
6 – Išpilkite tirpalo-aliejaus mišinį į kitą indą atskirdami likusias kanapių stambias dalis. Jūs ką tik išskyrėt apie 80% THK iš augalo dalių.
7 – Antras plovimas – vėl įpilkite tirpalo ir tęskite trynimo/maišymo/išskyrimo veiksmu, kad išgautumėte likusius 20% THK.
8 – Supilkite visą mikstūrą atgal į pirmąjį indą, su kuriuo dirbote.
9 – Išmeskite du kart plautas ir likusias kanapių dalis.
10 – Perkoškite esamą mikstūrą per filtrą į švarų indą.
11 – Išvirkite visą tirpalą. Pastebėjau, kad labai tam tinka naudot ryžių virimo paratą, kuriame viskas išverda puikiai. Aparatas, kurį turiu turi du nustatymus – aukšta ir žema [temperatūra] ir talpa yra apie 2.5 litro.
12 – Supilkite visą mikstūra į aparatą. Maždaug tris ketvirtadalius.
Būkit tikri, jog viską darote gerai vėdinamoje patalpoje, kad nesunkiai štrauktumėte mikstūros garus. Garai yra labai degūs. Stenkitės viską daryti toliau nuo ugnies šaltinių, tokių kaip vigaretės, žiežirbos ir panašiai.
13 – Įjunkite ryžių viryklę ir nustatykite ant aukštos temperatūros.
14 – Tęskite kanapių-tirpalo mikstūros įpilimą į aparatą kol supilsite viską nes palaipsniui mikstūros kiekis aparate mažėja.
15 – Mažėjant mikstūros lygiui aparate įlašinkite labai nedaug vandens paskutiniam kartui. Pilamo vandens kiekis priklauso nuo to kiek pradžioje buvo kanapių dalių. Jei aš išgaunu aliejų iš pound‘o gerų žiedų, paprastai aš įlašinu apie 10 lašų vandens.
16 – Kai aparate belieka apie vienas colis verdamos mikstūros užsimaukite savo viretuvines pirštines ir lengvai pasukite visą turinį.
17 – Viską sukite tol, kol tirpiklis išgaruoja. Keli lašai vandens leidžia lengviau išgaruoti naudotam tirpikliui ir sumažina viso mišinio karštį. Kai viskas išverda aparatas automatiškai persijungia ant mažesnio kaitnimo režimo. Taip išvengiam aliejaus pervirinimo.
18 – Išimkite indą iš aparato ir supilkite visą skystį į metalinį indą. Pastatykite indą ant dehidratoriaus ar lengvo šilumos šaltinio. Gali užtrukti kelias valandas, tačiau visi lakūs skysčiai išgaruos iš aliejaus. Kai aliejaus paviršiuje belieka jokio veikimo, aliejus tinkamas naudojimui.
19 – Supilkite karštą aliejų į butelį arba plasmasinį švirkštą. Iš švirkšto vaistas lengvai išsispaudžia.

Kai kanapių aliejus atvėsta jis pasidaro kaip tiršti taukai/riebalai. Kai kurios rūšys išgauna labai klampų aliejų, todėl būna sunkiau jį išspausti iš švirkšto. Jei taip nutinka, tuomet įdėkite švirkštą su vaistais į šiltą vandenį prieš naudojant.
Kiekvienam pradedančiam naudoti kanapių aliejų kaip vaistą, keli faktai. Kanapių aliejus mažina kraujospūdį ir jei jūs naudojate vaistus nuo spaudimo jūs pastebėsite, jog pirktų vaistų daugiau nebereikia. Tas pats ir diabetikams. Teko matyt kaip kanapių aliejus kontroliuoja cukraus kiekį kraujyje ir tuomet insulinas tampa nebereikalingas.

Aš nesu daktaras ir neturiu teisės nurodinėti žmonėms ką daryti. Asmeniškai aš nesirinkčiau jokių mūsų medicinos gydymo būdų vėžiui gydyti ir nerekomenduoju naudot kanapių aliejaus kartu su chemoterapija. Koks tikslas pačiam pasigaminti vaistus ir tuo pačiu naudoti medicininės sistemos nuodus?

Iš savos patirties su kanapių aliejumi aš atradau, jog jokie vaistai nebereikalingi pradėjus naudoti kanapių aliejų. Panašu, kad kanapių aliejus tinkamas vartoti kartu su didžiaja dalimi natūralių vaistų, tačiau buvo keletas žmonių raportų, kurie bandė naudot kanapių aliejų kartu su farmacijos vaistais ir skundėsi skrandžio skausmais ir t.t. Visos problemos baigėsi kai jie nustojo naudot jiems prirašytus vaistus.

Kanapių aliejaus dozavimas

Vidutiniam žmogui prireikia apie 90 dienų suvartoti 60 gramų vaistų. Aš rekomenduoju, kad žmonės aliejų pradėtų vartoti 3 kartus per dieną dozėmis lygiomis pusei ryžio. Tokia dozė turi būti lygi ketvirtadaliui lašo. Po keturių dienų vartojimo tokiomis dozėmis pradėkite dozes didinti kas keturias dienas kol pasieksite ribą, kuomet naudosite 1 gramą per 24 valandas, taigi dozė turės būti lygi trečdaliui gramo.

Vidutiniam vartotojui prireiks apie 5 savaičių kol jis galės naudot gramą per dieną. Kai pasiekiate šį dozavimo kiekį, toliau galite nebedidinti ir aliejų naudoti kol vėžys išnyks. 1 gramas yra truputį mažiau nei 1 mililitras.

Naudojant šį metodą kūnas palaipsniui įgyja toleranciją vaistui ir po teisybei turiu žmonių liudijimus, kurie teigia, jog jie niekuomet nebuvo apsvaigę. Mes visi skirtingai toleruojame bet kokius vaistus. Jūsų kūno dydis ir svoris truputį turi įtakos kanapių aliejaus tolerancijai.

Būkite atidūs, kuomet pradedate kanapių aliejaus vartojimą nes jis mažina kraujo spaudimą, taigi jei šiuo momentu jūs naudojate vaistus mažinančius kraujospūdį, labai tikėtina, kad tų vaistų jums daugiau nebereikės.

Kai žmonės naudoja kanapių aliejų, man patinka kuomet jie tai daro savo ramioje komfortiškoje aplinkoje. Kuo greičiau pradedate aliejaus vartojimą, tuo didesnė galimybė išlikti. Gydymo pabaigoje didžioji dalis žmonių tęsia kanapių aliejaus naudojimą, tačiau žymiai sumažintomis dozėmis. Nuo 6 iki 12 gramų per metus būtų tinkamas kiekis profilaktikai. Man nepatinka, kuomet žmonės perdozuoja kanapių aliejaus, bet perdozavimas žalos nedaro. Pagrindinis šio aliejaus šalutinis efektas yra mieguistumas ir poilsis, kuris yra labai svarbus gydymo procesui. Paprastai praėjus maždaug valandai po dozės suvartojimo jums kanapių aliejus „liepia" atsigulti ir atsipalaiduoti. Nekovokite su mieguistumu, tiesiog atsigulkite ir ilsėkitės. Paprastai mėnesio bėgyje nuvargimas susijęs su šiuo gydymu išnyksta, bet pacientas naktimis vis tiek miega gerai. Vienintelis kartas, kuomet aš žmonėms rekomenduoju pradėt gydymą nuo didesnių dozių tai norint atsikratyti pavojingų nuskausminančiųjų prie kurių priprantama. Kuomet žmonės vartodami tokius nuskausminamuosius pradeda gydymą kanapių aliejumi, jie paprastai sumažina tų nuskausminamųjų dozes per pusę. Tikslas yra vartoti pakankamai aliejaus, kad atsikratyt skausmų ir vartojamų pavojingų nuskausminamųjų farmacinių vaistų. Vartojant kanapių aliejų pacientui lengviau atsikratyt šių pavojingų, keliančių priklausomybę chemikalų.
Paprastai žmonėms pasakau, kad aliejus padarys viena iš dviejų; tai arba sunaikins vėžį arba kai kuriais atvejais, kuomet per vėlu suveikt vaistams bent palengvins kančias ir leis numirti oriam. Kanapių aliejus turi labai didelį pasisekimą gydant vėžį, tačiau labai gaila, kuomet ateina žmonės labai pažeisti medicininės sistemos su chemoterapija ir t.t. Žala sukelta tokių gydymų turi ilgalaikį poveikį ir žmones, kenčiančius nuo tokių gydymo metodų sukeltų poveikių gydyti yra sunkiausia. Taip pat turi būti paminėta, jog kanapių aliejus atjaunina gyvybiškai svarbius organus kaip kasa. Daugelis diabetikų, kurie vartoja kanapių aliejų pamato, jog maždaug po 6 savaičių aliejaus vartojimo jiems nebereikia insulino, kadangi kasa vėl pradeda dirbti.

Teisingai pagamintas kanapių aliejus yra geriausias vaistas šioje planetoje. Kartą patyręs ką gali šis vaistas tu suprasi kodėl istorija ir aš laikom kanapes vaistu viskam".

Rick Simpson

Kanapės rytuose ir Biblijoje

Kanapės buvo svarbus iki industrinės visuomenės augalas, nes teikė maistą žmonėms ir gyvuliams (sėklos), virves ir audinius palapinėms ir drabužiams ('canvas' išvesdinamas iš 'cannabis'), kurą šildymui ir kepimui (aliejus), priemones žvejybai ir laivybai (virvės ir tinklai), laką medienai (senas aliejus), kurį turėjo naudoti ir Jėzaus tėvas, Juozapas.

Kanapė pagerina dirvą. Morkaus 4:3 parabolė apie sėjėją: kanapių sėklos mėgstamiausias daugelio paukščių maistas; kanapės auga labai sparčiai (4 derliai į metus); kanapė labai išplinta.

Jėzus su mokiniais stebuklingai gydydavo žmones. Jie patepdavo žmones aliejumi, kuriame buvo medžiagos vadinamos 'kaneh-bosem' - o tai galėjo būti kanapių ekstraktas (kurio veikliąsias medžiagas įsisavindavo per odą). Jo galėjo būti ir smilkaluose naudotuose per apeigas.

Tad Jėzus, nekaltos mergelės Marijos sūnus, gali būti nuoroda į marihuaną arba kanapę, kurių moteriškieji augalai auginami atskirai nuo vyriškųjų, kad būtų išgauta daugiau THC, kuris gali būti naudojamas gydant įvairias ligas: glaukomą (aklumas), kurtumą, artritą, pykinimą, migreną. Spazmus, raupsus, odos žaizdas, demonų apsėdimą, epilepsiją, sklerozę.

Apie tai truputį rašyta ir straipsnyje "Netikėtas Jėzaus Kristaus galių aiškinimas", L.rytas, 2003 m. sausio 7 d., Nr. 4.

Rusai kasinėjo Turkmėnijos Karakumų dykumoje, vietovėje, senovėje vadintoje Margiana. Ten rado nemažai 2 tūkst.pr.m.e. statinių. Pietų Gonur sudarė įtvirtintą gyvenvietę. Joje buvo didelė šventykla (su ugnies aukuru) sudaryta iš dviejų dalių - viešos ir slaptos. Viename kambarių rasta 3 moliniai indai. Mayer-Melikyan nustatė juose esant kanapės ir Ephedra liekanų. Kitur rasta 10 molinių grūstuvų, kurie, kaip atrodo, kartu su koštuvais galėjo būti naudoti sulčių spaudimui iš šakelių, stiebų ir lapų. Kitame kambaryje rasta nemaža talpa su nemažu kanapių kiekiu.

Tad ši šventykla galėjo būti pagrindinė entheogeninio gėrimo tiekėja visai Margiana sričiai. Panašūs indai rasti ir Toguluk 1 kasinėjimų vietoje. Toguluk 21 rasta indų su Ephedra liekanomis, bet šįkart derinyje su aguonų galvutėmis. Kiti artefaktai nurodo, kad buvo atliekami tam tikri ritualai. Ant cilindrinio antspaudo pavaizduota būgnininkas, akrobatas ir du žmonės beždžionių galvomis. Panašu, kad apeigose naudotos kaukės, vaizduojančios gyvūnus. Tai leidžia spėti haoma buvus psichotropinių medžiagų mišiniu - vienu atveju kanapės ir Ephedra, o kitu opiumo ir Ephedra.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.01.2022 laikas 19:05 Gamtos anomalijos – apskritimai ant ledo
Paslaptingas reiškinys, analogiškas ratams laukuose, vis dažniau atsiranda… ant ledo. Idealios formos, didesnius ir mažesnius ratus žmonės aptinka Šiaurės Amerikoje, Rusijoje, Vokietijoje, Anglijoje. Dažniausiai šis reiškinys pastebimas Skandinavijoje. paslaptingas reiškinys, ledo ratai, anomalijos...

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:39 Mistinės vietos. Kalnų Šorija. Jie atėjo iš tų laikų, iš miglotos priešistorės

Sibiro Kalnų Šorija – paslaptinga, mitais ir legendomis apipinta vieta, kuri iki šiolei populiariausia buvo pasakojimais apie sniego žmogų.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 18:22 Protingi žmonės gyvena netvarkoje, keikiasi ir vėlai eina gulti
Kaip dažnai kalbėdami vartojate keiksmažodžius? Jus kritikuoja dėl netvarkos miegamajame? Jūs vėlai einate miegoti? Žinoma, tai laikoma blogais įpročiais, tačiau tikite ar ne, bet jie rodo aukštą intelekto lygį ir sąžiningumą. Suintrigavo? Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau....

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:20 Gyvūnus ir augalus Žemėje tikrai veikia Saulės ir Mėnulio gravitacija
Šie du dangaus kūnai, kuriuos mes matome danguje dienos ir nakties metu, daro kur kad didesnę įtaką gyvūnams ir augalams Žemėje, nei jūs galėtumėte pamanyti.

Skaityti daugiau

18.01.2022 laikas 22:27 7 požymiai, kad gyvenate svetimą gyvenimą ir kaip tai ištaisyti?

Visi norime gyventi savo svajonių gyvenimą, kupiną laisvės ir malonumų. Tačiau kažkuriuo momentu žmogus pradeda sekti svetimų nustatymų. Žinokite, pakeisti įvykių eiga niekada ne per vėlu.

Skaityti daugiau

19.01.2022 laikas 09:03 Receptai | Patiekalai Gaminamės namuose: lydytas sviestas be laktozės

Jau gana ilgą laiką mano patys mėgstamiausi riebalai, kuriuose savaitgaliais kepu blynus, o kiekvieną dieną ištirpinusi kepu ne tik daržoves yra lydytas ghi (ghee) sviestas.

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Naminis prieskonių mišinys Za’atar

Jeigu būti visai tiksliems, tai za’atar’as yra augalas, bet šiomis dienomis paminėjus žodį za’atar jis įprastai yra suvokiamas kaip prieskonių mišinys, neatsiejamas nuo Vidurio Rytų virtuvės. Ir vieno recepto jis tikrai neturi.

...

Skaityti daugiau

17.01.2022 laikas 23:26 Receptai | Patiekalai Kepti baklažanai su česnakiniu padažu

Gyvenimas yra tiesiog fantastiškas, kai mūsų maistas toks lengvas, spalvotas, sveikas ir LABAI SKANUS. Šį kartą parodysiu kaip pasigaminti tobulus iškeptus baklažanus su fantastišku padažu. Galiu garantuoti, kad šis patiekalas tikrai patiks ne tik vegetarams.

...

Skaityti daugiau