Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Vasario » 17

Vėžio ženklai. Ankstyvieji įspėjimo signalai

Tyrimai rodo, kad daugiau nei pusė su onkologinėmis ligomis susidūrusių žmonių iš anksto pastebėjo įtartinus organizmo siunčiamus signalus, tačiau tik 2 proc. iš jų atkreipė į tai dėmesį ir kreipėsi į medikus. Net jei simptomai atrodo nekalti, apie juos būtina papasakoti gydytojui ir atlikti atitinkamus tyrimus, juk kuo anksčiau užkirsi kelią ligos plitimui, tuo lengviau bus su ja susidoroti.

Vėžio ženklai. Ankstyvieji įspėjimo signalai

Gąsdinantis kosulys

Periodiškai pakosėjant retas sunerimsta. Bet jei kosulys reguliarus, jei ilgai nepraeina, vargina, jei atsikosėjama su krauju, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją. Visų pirma, tokie simptomai kartu su kitais onkologijai būdingais požymiais (sumažėjęs svoris, silpnumas, nuolat esanti ~ 37,8 laipsnių temperatūra) gali būti plaučių vėžio ženklas. Antra, jei tai nebus onkologija, toks kosulys šiaip sau neatsiranda – tai gali būti bronchitas, plaučių uždegimas ar kitos ne mažiau pavojingos ligos, kurias reikia gydyti.

Šlapinimosi ir tuštinimosi problemos

Jei kyla šlapinimosi problemų ar pakinta fekalijos (jų konsistencija, spalva), retas kuris susimąsto, kad tai gali būti sunkios ligos požymis. Įprastai kaltė suverčiama netinkamai mitybai ir peršalimui. Padėtį apsunkina ir tai, kad šios problemos gali atsirasti etapais – tai skauda, tai neskauda. Todėl ir pas gydytoją neskubama eiti. Be reikalo. Jei skauda šlapinantis, pasirodo kraujo lašų – didelė šlapimo takų infekcijos tikimybė. Jei tuo pat metu skauda ir juosmenį, reikia kuo greičiau eiti pas gydytoją – tai gali būti inkstų vėžio požymiai.

Jei kietėja viduriai, irgi kreipkitės į medikus. Viskas, kas susiję su žarnyno veikla, susiję ir su imunitetu, nes būtent žarnyne formuojasi apsauginės organizmo jėgos.

Nuolatinis skausmas

Neretai žmogų vargina nuolatinis skausmas, bet jis prie jo pripranta. Tačiau nuolatinis skausmas, priklausomai nuo to, ką skauda, rodo, kad pažeistas kažkuris organas. Pavyzdžiui, jei ilgai diegia krūtinę, reikia išsitirti, ar tai ne plaučių ar krūtinės onkologija. Skausmas pilve – signalas pasitikrinti lytinius organus ir žarnyną.

Negyjančios žaizdelės

Susižalojame gana dažnai – įsipjauname, įsibrėžiame... Tik svarbu, ar žaizdelės laiku užgyja. Gydytojų teigimu, žaizda turi visiškai užgyti per tris savaites. Jei gyja ilgiau, reikėtų kreiptis į medikus. Neužgyjančios žaizdos gali būti vėžinių auglių požymis.

Staiga atsiradę sukietėjimai

Jei po oda pastebėjai sukietėjimą ar riebalinį darinį, pavyzdžiui, limfmazgių vietoje, patartina atlikti tyrimą – tai gali būti onkologijos požymis. Geriau kuo anksčiau pasitikrinti ir imtis priemonių. Juk atsiradus limfmazgių augliams, piktybinės ląstelės per kraują gali išplisti po visą kūną.

Pasunkėjęs rijimas

Rijimas – natūralus procesas, kuris turi vykti lengvai. Jei kyla sunkumų, o laikui bėgant ryti darosi vis sunkiau, reikia išsitirti. Jei ryti taip sunku, kad tenka rinktis minkštą maistą, patartina nelaukti – tai gali būti gerklės ar stemplės vėžio požymis.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 18:02 Japonijoje mirė seniausias žemės gyventojas
Japonijoje mirė oficialiai seniausiu pripažintas pasaulio vyras. Chitetsu Watanabei buvo 112 metų, antradienį pranešė japonų žiniasklaida. 1907-aisiais gimęs japonas tik prieš dvi savaites gavo Gineso rekordų knygos sertifikatą, liudijantį, kad jam priklauso seniausio planetoje vyro titulas....

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 08:01 Burokėlis: kaip išsaugoti naudingiausias savybes?

Burokėlis – tikras mūsų daržo karalius. Juk jodo jame daugiau nei kitose daržovėse, vitamino C kiekiu jis dvigubai lenkia morką, stimuliuoja ląstelių augimą, stipriną odą, nagus ir plaukus. Senovės graikai burokėlius pirmiausia naudojo medicinoje, tik tuomet sugalvojo išbandyti maiste, taig...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:56 Visur aplinkui permatomos sferos!
Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris su...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:00 Kodėl turėtumėte valgyti daugiau brokolių?

Miniatiūrinį medį primenanti daržovė kadaise lietuviams buvo neįprasta, netgi egzotiška. Šiandien brokolis yra viena populiariausių daržovių ant kasdienio stalo, kurį žmonės renkasi ne tik dėl jo skonio.

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 19:35 Ar Kanapės efektyvesnės už aspiriną?
Medžiagos, esančios kanapių sudėtyje, pasirodė kur kas veiksmingiau veikiančios uždegiminius procesus, negu tokie paplitę preparatai, kaip aspirinas.

Skaityti daugiau