Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2019 » Gruodžio » 15

NSO Fenomeno Tyrimai

Žmonės neretai susiduria su anomaliniais reiškiniais, ir šie susitikimai atneša vis daugiau klausimų. Liudininkai dažniausiai susiduria su NSO – neatpažintais skraidančiais objektais, kurie kartkartėmis pasirodo įvairių šalių danguje. Šį fenomeną aistringai aiškinasi įvairios entuziastų grupės. NSO taip tyrinėjami ir valstybiniu lygiu, tačiau šių tyrimų rezultatai yra visiškai įslaptinti.

NSO vaizdai ant istorinių daiktų

Terminas NSO pirmą kartą atsirado XX amžiuje, tačiau susitikimai su šiuo fenomenu vyko įvairiais amžiais. Tokių duomenų galima rasti istoriniuose šaltiniuose ir net ant meno kūrinių. Štai, pavyzdžiui, vienas iš tokių nuostabių radinių yra XVII amžiaus prancūziška moneta. Ant jos aiškiai galima įžiūrėti disko formos daiktą su iliuminatoriais šonuose. Disko centre pavaizduota lyg tai reaktyvinė srovė, lyg tai šviesos stulpas. Šio piešinio ant monetos reikšmė iki šiol nežinoma (ufologija su paranormal.lt).

Keistų objektų atvaizdų taip pat randama bažnyčių freskose, gobelenuose. Pavyzdžiui, Sakartvelo cerkvė Sveticchoveli tarp ufologų garsi tuo, kad vienoje jos freskoje šalia Kristaus galima matyti tam tikrus keistus daiktus. Net visiškai su ufologija nesusiję žmonės iškart atpažįsta NSO. Jie yra pusračio formos, o iš apačios veržiasi reaktvvinės srovės iš variklių. Panašūs objektai vaizduojami ir kai kurių kitų šventovių freskose.

Nemažiau įdomų vaizdą galima pamatyti ir XV amžiaus paveiksle “Madona su šventuoju Džovaniu”. Virš dešiniojo Madonos peties danguje aiškiai matomas tamsus objektas, primenantis disko formos NSO. Galiniame plane dar nupieštas žmogus, atidžiai stebintis tą objektą. Tai reiškia, kad keistas vaizdinys nėra atsitiktinė dailininko klaida, o svarbus objektas, į kurį paveikslo dailininkas nori atkreipti žiūrovo dėmesį.

Istorinių paminklų, kuriuose galima lengvai atpažinti NSO ir jų pilotus, yra labai daug. Tokie radiniai sutinkami visame pasaulyje. Tai rodo, kad žmonės per ilgus amžius neretai susidurdavo su šiuo fenomenu, priskirdami jam demoniškų arba, atvirkščiai, dieviškų savybių. Beje, šie artefaktai dažnai turi tokius atpažįstamus kontūrus, kad daug kas laiko juos klastote. Tačiau atliktos ekspertizės patvirtina, kad visi šie istoriniai paminklai - paveikslai, skulptūros, figūrėles, primenančios NSO pilotus ir jų skraidančius aparatus - yra originalai.

Fenomeno tyrimas šiandien

XX amžiuje NSO tema ypač paaštrėjo po garsaus atvejo, kai amerikiečių pilotas Kenetas Arnoldas pamatė grupę paslaptingų objektų, skrendančių virš Kaskadinių kalnų. Šis atvejis yra ufologijos klasika. Būtent nuo tų laikų tokius aparatus pradėjo vadinti “skraidančiomis lėkštėmis” arba “dubenėliais”. Per kelias dešimtis metų susikaupė labai daug tokių skraidančių objektų įvairiose pasaulio vietose liudijimų. Neretai liudininkai ne tik matė NSO skridimą dangumi ir nusileidimą ant žemės paviršiaus, bet net ir užmegzdavo kontaktus su tų skraidančių aparatų pilotais.

Tokie kontaktai ne visada baigdavosi sėkmingai. Kartais, net ir tiesiog pabuvus šalia objekto, pablogėdavo žmonių sveikata.

Tam tikrais duomenimis, NSO fenomeną detaliai tyrinėjo ir tyrinėja ne tik entuziastai, bet ir jėgos struktūros. Taip siekiama suprasti, kiek rimta gali būti NSO ir jų veiklos keliama grėsmė nacionaliniam saugumui.

JAV karinės struktūros pradėjo plačiai tirti neatpažintus skraidančius objektus po garsaus Rosvelo incidento, kai prie Rosvelo miestelio sudužo NSO. Tada ypač buvo ieškoma materialinių NSO egzistavimo įrodymų, pavyzdžiui, po katastrofos likusių nuolaužų.

JAV specialiosios tarnybos vykdė keletą itin slaptų projektų - “Red light”, “Sigma”, “Snowbirds”, “Blue book” ir kt. Jie visi turėjo skirtingus tikslus. Vienas projektas buvo skirtas informacijos iš viso pasaulio apie susitikimus su NSO rinkimui ir analizei. Kitas užsiėmė užgrobtų kitų planetų erdvėlaivių bandymais. Trečias bandė užmegzti kontaktus su ateiviais. Oficialiai po tam tikro laiko visi projektai buvo uždaryti, nes, neva, nustatyta, kad jokių ateivių nėra. Tačiau iš tikrųjų tyrimų rezultatai laikomi griežčiausioje paslaptyje.

Buvusioje Sovietų Sąjungoje taip pat buvo atliekami šio fenomeno tyrimai. Jie prasidėjo nuo garsiojo NSO pasirodymo Petrozavodske 1977 metais. Tačiau, tam tikrais duomenimis, šia problema domėjosi dar Stalinas. Jo įsakymu buvo renkama ir analizuojama informacija apie NSO.

Šiandien ufologija oficialiai vadinama pseudomokslu, o NSO - tik unikaliu gamtiniu fenomenu. Tačiau toks akademinio mokslo kategoriškumas atrodo gana keistai, atsižvelgiant į daugybę liudijimų apie matytus NSO ir kontaktus su nežemiškų civilizacijų atstovais. Todėl kai kurie tyrinėtojai mano, kad tai daroma specialiai, kad nebūtų sukelta gyventojų panika ir kad būtų slepiama tikroji tiesa. Kaip bebūtų, iki šiol nėra rimtų ir tvirtų šio fenomeno paaiškinimų, todėl galima tik spėlioti, remiantis turima informacija, ar mes vieni visatoje, ar ne...

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.08.2022 laikas 22:15 Tūkstančiai geriausių mokslininkų pripažįsta: ‘Pasaulinis atšilimas yra apgavystė’
Tūkstančiai geriausių mokslininkų pasirašė dokumentą, kuriame teigiama, kad visuotinis atšilimas yra apgaulė, skirta kraštutinių kairiųjų globalistų politinei darbotvarkei įgyvendinti.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:54 Potvyniai Kinijoje: 16 žuvusiųjų ir 36 dingusieji be žinios Činghajaus provincijoje
Staigi liūtis sukėlė nuošliaužą ir nukreipė upės tėkmę į šoną, sukeldama potvynį

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 20:50 Ankstyvas sniegas Ridderyje, Rytų Kazachstane
Pirmasis sniegas iškrito 1870 m aukštyje virš jūros lygio Ridderyje, Rytų Kazachstane.

Skaityti daugiau

19.08.2022 laikas 17:23 Receptai | Patiekalai Lašiša su kreminiu špinatų padažu

Ruošdama patiekalą iš lašišos visada žinau, kad tai bus greita ir be galo skanu. Kadangi lašišai pakanka vos kelių minučių keptuvėje arba 12-15 minučių orkaitėje, dėl to lašišą ruošti vakarienei yra vienas malonumas. Ir tikiuos...

Skaityti daugiau

Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)
16.08.2022 laikas 18:16 Receptai | Patiekalai Puiki idėja vakarienei – gardūs kukurūzų blyneliai (video)

Gardūs kukurūzų blyneliai - labai gardus patiekalas, kuri nesunkiai pasigaminsite pagal pateikta receptą šioje svetainėje. Daug geru ir išbandytu receptu vienoje vietoje, kuriuos tiesiog privalote išmėginti!

...

Skaityti daugiau

15.08.2022 laikas 23:34 Receptai | Patiekalai Nekeptas šokoladinis maskarponės sūrio tortas

Atsipjaunate torto, paragaujate kąsnelį ir sakote “mmmmm, kaip nerealiai skanu…!!“ –  būtent taip nutiks, kai paragausite pirmąjį šio nuostabaus torto kąsnelį. Tirpstantis burnoje, nepakartojamai š...

Skaityti daugiau