Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 15

NSO Fenomeno Tyrimai

Žmonės neretai susiduria su anomaliniais reiškiniais, ir šie susitikimai atneša vis daugiau klausimų. Liudininkai dažniausiai susiduria su NSO – neatpažintais skraidančiais objektais, kurie kartkartėmis pasirodo įvairių šalių danguje. Šį fenomeną aistringai aiškinasi įvairios entuziastų grupės. NSO taip tyrinėjami ir valstybiniu lygiu, tačiau šių tyrimų rezultatai yra visiškai įslaptinti.

NSO vaizdai ant istorinių daiktų

Terminas NSO pirmą kartą atsirado XX amžiuje, tačiau susitikimai su šiuo fenomenu vyko įvairiais amžiais. Tokių duomenų galima rasti istoriniuose šaltiniuose ir net ant meno kūrinių. Štai, pavyzdžiui, vienas iš tokių nuostabių radinių yra XVII amžiaus prancūziška moneta. Ant jos aiškiai galima įžiūrėti disko formos daiktą su iliuminatoriais šonuose. Disko centre pavaizduota lyg tai reaktyvinė srovė, lyg tai šviesos stulpas. Šio piešinio ant monetos reikšmė iki šiol nežinoma (ufologija su paranormal.lt).

Keistų objektų atvaizdų taip pat randama bažnyčių freskose, gobelenuose. Pavyzdžiui, Sakartvelo cerkvė Sveticchoveli tarp ufologų garsi tuo, kad vienoje jos freskoje šalia Kristaus galima matyti tam tikrus keistus daiktus. Net visiškai su ufologija nesusiję žmonės iškart atpažįsta NSO. Jie yra pusračio formos, o iš apačios veržiasi reaktvvinės srovės iš variklių. Panašūs objektai vaizduojami ir kai kurių kitų šventovių freskose.

Nemažiau įdomų vaizdą galima pamatyti ir XV amžiaus paveiksle “Madona su šventuoju Džovaniu”. Virš dešiniojo Madonos peties danguje aiškiai matomas tamsus objektas, primenantis disko formos NSO. Galiniame plane dar nupieštas žmogus, atidžiai stebintis tą objektą. Tai reiškia, kad keistas vaizdinys nėra atsitiktinė dailininko klaida, o svarbus objektas, į kurį paveikslo dailininkas nori atkreipti žiūrovo dėmesį.

Istorinių paminklų, kuriuose galima lengvai atpažinti NSO ir jų pilotus, yra labai daug. Tokie radiniai sutinkami visame pasaulyje. Tai rodo, kad žmonės per ilgus amžius neretai susidurdavo su šiuo fenomenu, priskirdami jam demoniškų arba, atvirkščiai, dieviškų savybių. Beje, šie artefaktai dažnai turi tokius atpažįstamus kontūrus, kad daug kas laiko juos klastote. Tačiau atliktos ekspertizės patvirtina, kad visi šie istoriniai paminklai - paveikslai, skulptūros, figūrėles, primenančios NSO pilotus ir jų skraidančius aparatus - yra originalai.

Fenomeno tyrimas šiandien

XX amžiuje NSO tema ypač paaštrėjo po garsaus atvejo, kai amerikiečių pilotas Kenetas Arnoldas pamatė grupę paslaptingų objektų, skrendančių virš Kaskadinių kalnų. Šis atvejis yra ufologijos klasika. Būtent nuo tų laikų tokius aparatus pradėjo vadinti “skraidančiomis lėkštėmis” arba “dubenėliais”. Per kelias dešimtis metų susikaupė labai daug tokių skraidančių objektų įvairiose pasaulio vietose liudijimų. Neretai liudininkai ne tik matė NSO skridimą dangumi ir nusileidimą ant žemės paviršiaus, bet net ir užmegzdavo kontaktus su tų skraidančių aparatų pilotais.

Tokie kontaktai ne visada baigdavosi sėkmingai. Kartais, net ir tiesiog pabuvus šalia objekto, pablogėdavo žmonių sveikata.

Tam tikrais duomenimis, NSO fenomeną detaliai tyrinėjo ir tyrinėja ne tik entuziastai, bet ir jėgos struktūros. Taip siekiama suprasti, kiek rimta gali būti NSO ir jų veiklos keliama grėsmė nacionaliniam saugumui.

JAV karinės struktūros pradėjo plačiai tirti neatpažintus skraidančius objektus po garsaus Rosvelo incidento, kai prie Rosvelo miestelio sudužo NSO. Tada ypač buvo ieškoma materialinių NSO egzistavimo įrodymų, pavyzdžiui, po katastrofos likusių nuolaužų.

JAV specialiosios tarnybos vykdė keletą itin slaptų projektų - “Red light”, “Sigma”, “Snowbirds”, “Blue book” ir kt. Jie visi turėjo skirtingus tikslus. Vienas projektas buvo skirtas informacijos iš viso pasaulio apie susitikimus su NSO rinkimui ir analizei. Kitas užsiėmė užgrobtų kitų planetų erdvėlaivių bandymais. Trečias bandė užmegzti kontaktus su ateiviais. Oficialiai po tam tikro laiko visi projektai buvo uždaryti, nes, neva, nustatyta, kad jokių ateivių nėra. Tačiau iš tikrųjų tyrimų rezultatai laikomi griežčiausioje paslaptyje.

Buvusioje Sovietų Sąjungoje taip pat buvo atliekami šio fenomeno tyrimai. Jie prasidėjo nuo garsiojo NSO pasirodymo Petrozavodske 1977 metais. Tačiau, tam tikrais duomenimis, šia problema domėjosi dar Stalinas. Jo įsakymu buvo renkama ir analizuojama informacija apie NSO.

Šiandien ufologija oficialiai vadinama pseudomokslu, o NSO - tik unikaliu gamtiniu fenomenu. Tačiau toks akademinio mokslo kategoriškumas atrodo gana keistai, atsižvelgiant į daugybę liudijimų apie matytus NSO ir kontaktus su nežemiškų civilizacijų atstovais. Todėl kai kurie tyrinėtojai mano, kad tai daroma specialiai, kad nebūtų sukelta gyventojų panika ir kad būtų slepiama tikroji tiesa. Kaip bebūtų, iki šiol nėra rimtų ir tvirtų šio fenomeno paaiškinimų, todėl galima tik spėlioti, remiantis turima informacija, ar mes vieni visatoje, ar ne...

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2020 laikas 15:42 Prieš 120 mln. metų gyvenęs „šokantis drakonas“ padeda įminti plunksnuotų dinozaurų mįslę
Prieš maždaug 120 mln. metų vienoje Kinijos provincijoje gyveno dinozauras, kurį šiandien mokslininkai vadina „šokančiu drakonu“. Nedidelio ir plunksnuoto dinozauro fosilijos atradimas padeda mokslininkams geriau suprasti dinozaurų ir paukščių ryšį, skelbia CNN....

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:27 Pirmą kartą aptiktas asteroidas Veneros orbitos viduje

Dauguma Saulės sistemos asteroidų skrieja tarp Marso ir Jupiterio orbitų, Asteroidų žiede. Bet jų yra ir kitur – ne vieną dešimtmetį atidžiai ieškoma artimų žemei objektų, t.y. tokių, kurių orbitos labai priartėja ar net kerta mūsų planetos orbitą.

...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:08 Ką iš tiesų reiškia sapnai ir sapnuose matomi simboliai?
Pabundate apsipylęs prakaitu ir pašėlusiai plakančia širdimi – prireikia kelių sekundžių suvokimui, kad ne, jūs nebėgote į pokalbį dėl naujo darbo prisidengęs tik vonios rankšluosčiu.

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 08:41 O kas jei ateityje visi gyventume grybuose?

Medis ir betonas – tolimos praeities atgyvenos. Visas šiuolaikiškas miestas – mokyklos, parduotuvės, ligoninės ir visi kiti pastatai – yra gyvi, nuolat augantys, mirštantys ir regeneruojantys grybai

...

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 22:21 Smegenų kraujagyslių valymas juodų kmynų aliejumi: paprastas receptas

Rytuose, apie juodąjį kmyną sako: „Gydo viską, išskyrus mirtį“... Mes siūlome veiksmingą ir paprastą priemonę, skirta valyti smegenų kraujagysles.

Skaityti daugiau