Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Vasario » 5

Parapsichologas Krzysztofas Jackowskis: baisių prognozių pratęsimas 2021 metams

2021 m. vasario 5 d. naktį garsus lenkų parapsichologas ir aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis vėl pasirodė „YouTube“ eteryje su paaiškinimais apie savo praeities prognozes, kurios, regis, pildosi prieš mūsų akis. Pono gbkEmilgbk atpasakojimas su kai kuriais pakeitimais ir patikslinimais.

... Problemos su vakcinomis, apie kurias aš nujaučiau, pasitvirtina. Šiuo metu, atrodo, kad griūva kažkoks didelis nustatytas planas. Galbūt, taip yra dėl to, kad žmonės ima reikalus į savo rankas.

Dabar jaučiu, iki to laiko, kada ateis pavasaris ir sušils, problema su korona pradės kartotis. Infekcija ateis iš išorės ir viskas pradės aktyvuotis. Matau scenas, kai ateina pavasaris, vaikai grįžta į mokyklą, o po to, maždaug po 2-3 savaičių, staiga viskas sustoja ir košmaras kartojasi. Ir maras ateis iš kažkur, iš kitos šalies.

Šis staigus keistas pandemijos paūmėjimas sukels skubotus skiepijimo veiksmus. Dabar, dirbantys žmonės už atlyginimą, tiek verslininkai  šiek tiek yra pavargę nuo viso šio maro ir skiepų temos, ypač atsižvelgiant į tai, kad vyriausybė neskuba su kompensacijomis. Tačiau, kai maras sugrįš - vyriausybė staiga skubės visiems padėti. Bet, mano įsitikinimu, ši pagalba bus spąstai, kurie paaiškės tik ateityje.

Taip pat jaučiu, kad Europos vyriausybės sąmoningai neleidžia šiai maro padėčiai ir ekonomikai kažkaip stabilizuotis. Prasidėjus antrajai bangai - ir ji kils už Lenkijos ribų - valdžia skubės įvesti tiesiog radikalius apribojimus, įskaitant bendruosius teisinius apribojimus daugeliui šalių. Tuo pačiu metu pačios pandemijos Lenkijoje praktiškai nepamatysime - apribojimai eis banga prieš ją. Todėl nuo vasario pradžios rekomenduoju būti atsargiems visiems, manantiems, kad mus tariamai „išvaduoja, išlaisvina“. Atokvėpis bus labai trumpas, o tada viskas vėl įsisuks.

Nyderlandai jau turi komendanto valandą, vyriausybė jau atsistatydino, rinkimai turėtų įvykti kovo mėnesį, tačiau bijau, kad ši situacija gali pasikartoti ir kitose Europos šalyse. 2021 m. į istoriją įeis, kaip masinių vyriausybių atsistatydinimo metai. Beveik visur vyriausybės subyrės, Europoje prasidės chaosas, net vyriausybės oponentai, tai yra opozicija, bus sutrikusi ir rinkimai negalės įvykti ilgą laiką. Pas mane tokia nuojauta, kad viskas yra tarsi iš anksto suplanuota - vyriausybės žino apie visą šį scenarijų.

Klausimas: O kaip su Anglija? Kai pradedu galvoti apie Angliją, žodis iškart šauna į galvą „Atsisakymas“, po kurio Anglijoje prasidės DIDŽIOS riaušės, nuo kurių Europoje net užtemdys vykstantį chaosą.

Klausimas: Ar turėtume grįžti iš JAV? Tai jūsų asmeninis sprendimas, bet kol kas aš likčiau valstijose, jei jau būčiau ten  tuo metu, kai viskas prasidės.

Klausimas nuo Bo-bo Hello: O, kur žadėtas karas? Kaip kur? Karo nėra (juokiasi) Ramiai, Bo-bo Hellai, viskas savo laiku. Pasaulyje pradėtas įgyvendinti tam tikras pasaulinis didžiulis planas, kurio metu, atrodo, ne visi sutinka su planu ir kurį įgyvendinant atsirado tam tikrų kliūčių. Tik karinis konfliktas gali išspręsti visas šias problemas. Ir jis bus. Geriau mėgaukitės vasariu ir gerai išnaudokite paskutines ramias dienas. Kovo pabaigoje viskas ir prasidės. Bet kokiu atveju, kad ir kaip būtų, bus tik blogiau. Tai neišvengiama.

Klausimas: Kas vyksta JAV? Kodėl sostinę supa kariuomenė? O jūs pats pagalvokite: jei pasaulyje kyla konfliktas arba jis planuojamas, kur turėtų būti kariuomenė? Kariuomenė turi būti dislokuota netoli didžiųjų miestų. Ir nesvarbu, koks yra oficialus pretekstas.

Klausimas: Ar konfliktas paveiks Lenkiją? Greičiausiai ne. Matau, kad mes būsime strateginis punktas, galbūt, užsienio valstybei. Ir to pasėkoje prarasime savo suverenitetą. Bet mes apie tai sužinome ne iš karto.

Klausimas: Krzysztofai, pas jus tiesiog depresija, iš to ir baisios prognozės ir juodos mintys. Ne, aš nesu prislėgtas. Aš tiesiog atpasakoju jums supančią realybę, kurioje nebus nieko teigiamo. Pirmoji pasaulinė krizė įvyks kovo mėnesį. Tikiuosi, kad klystu.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 86
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.02.2021 laikas 22:52 Pandemija užkirto kelią polių poslinkiui?
Vasario 27-ąją dieną, išvakarėse, ponas Eduardo Schaberger Poupeau, profesionalus argentiniečių fotografas ir mėgėjas-astronomas, padarė šią keistą saulės nuotrauką

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:09 Ateiviai Bando Invazijos Jėgas?

Kaip rašo „ufosightingshotspot“, maždaug prieš mėnesį Red Springs, į vakarus nuo Las Vegaso (t. y. kažkur netoli garsios 51 zonos), buvo nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas net ne NSO, o du viename. Tai yra, iš pradžių iš kalno išskrenda kažkoks žaibas, panašus į labai grei...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 17:47 Nibiru gali pasirodyti esanti tamsiosios materijos planeta

Kaip savo „Facebook“ paskyroje pranešė Kanadoje gyvenantis ponas Philippe François, 2021 m. vasario 15 d. jam teko stebėti labai keistą saulėtekį

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 15:49 Krzysztofas Jackowskis: finansinė katastrofa įvyks liepos mėnesį

2021 m. vasario 25 d. vakare lenkų parapsichologas ir aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis išėjo į eterį su neplanuota žinia apie pasaulinę ekonominę krizę, kurios apytikslę datą jis, matyt, pamatė

Skaityti daugiau

26.02.2021 laikas 23:34 5 kūno apnuodyto toksinais požymiai

Manote, kad esate sveikas kaip ridikas, tačiau nuolatos kovojate su energijos trūkumu? O galvos ir kūno skausmus suverčiate senatvei? Tai gali kelti toksinų perteklius jūsų organizme. Besikaupiantys toksinai laikas nuo laiko sukelia organizmo intoksikacijas.

...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 20:07 Žaliųjų lęšių ir lapinių kopūstų salotos su konservuotomis pupelėmis
Aš pati savo gyvenime niekada negaminau daug lęšių patiekalu. Kažkada seniai buvau nusipirkusi keletą maišelių oranžinių lęšių, bet juos sunaudojau tik kaip svorius kepant pyragus. Lęšiai man tiesiog neatrodė skaniai, jie visai nežadino mano apetito; aš galvojau, kad jie yra visai neskanūs bei nuobo...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:32 Bulvių apkepėlė su rūkytu kumpiu, grietinėle, obuoliais ir sūriu
Labai noriu Jums parekomenduoti šią bulvių apkepėlę, kurioje yra naudojami ir obuoliai. Šis ingredientas gal ir neįprastas, bet labai paskanina šį patiekalą, net pati nustebau. Sūris, rūkytas kumpis ir grietinėlė taip pat čia labai tinka. Pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:32 Veganiški avietiniai keksiukai be kiaušinių
Koks didžiulis džiaugsmas yra pasiimti arbatos arba kavos termosą ir… 12 nekaloringų veganiškų keksiukų ir pasidžiaugti gamta. Va tuomet pasijauti tarsi rojuje!

Skaityti daugiau