Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 19

Pelės namuose? Atsikratome jų be pelėkautų ir chemijos!

Šie maži gyvūnai yra nuolatiniai esamo namo kaime, ūkinių pastatų gyventojai. Iš prigimties nekalti gyvūnai sukelia daugybę problemų visiems namų ūkiams – naktimis krebžda, bėgioja, todėl būna sunku užmigti, graužia viską, sugadina gaminius, jei juos pavyksta pasiekti (paranormal.lt).

Daugelis, apie kuriuos žinote, nežmoniški būdai atsikratyti šių gražių kenkėjų namuose bjauri žmogaus prigimtis.

Tačiau yra viena priemonė, kuri padės atsikratyti pelių ir tuo pačiu jiems nepadarys žalos, o tik ilgą laiką jas atbaidys. Žinoma, jos visada grįsta, bet mes kitam kartui jau būsime pasiruošę ir gudresni.

Tereikia vaistinėje nusipirkti dvi pipirmėčių tinktūras – vieną eterinio aliejaus pagrindu, kitą spirito.

pelės, praktiniai patarimai, pelių atsikratymas, pipirmėtės

Paklausite, kodėl dviejų rūšių, spiritinis pipirmėčių aliejus ilgai neišsilaiko, todėl kitas reikalingas eterinio aliejaus.

Lygiomis dalimis jas sumaišome viename buteliuke, gerai suplakame. Visą mišinį patalpiname į paprastą adatą ir naudojame švirkštą.

Esame mišinį adatos ir švirkšto pagalba mišinį po truputi paskirstome tarpuose tarp grindų, dailylenčių, paprastai ten kur pastebite jų buvimo vietas.

pelės, praktiniai patarimai, pelių atsikratymas, pipirmėtės

Malonus bonusas bus jums, šviežias mėtų aromatas namuose. Pelėms šis kvapas nepatinka, jos daugiau jūsų nebeerzins.

Žinoma, šis kvapas išsilaiko apie 2 savaites, bet poveikis dar yra. Tačiau, jau reiktų po truputi vėl atnaujinti mišiniu esamas vietas.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.01.2020 laikas 21:20 Operos vaiduoklis: piktadarybė meilės vardan
Iš visų mistinių piktadarių Operos vaiduoklis yra pats romantiškiausias, nes visus savo nusikaltimus atliko dėl nuostabios Kristinos Dae meilės. Ir mirė jis, kad ir kaip tai keistai atrodo, irgi dėl meilės.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 20:52 Po juoda vėliava tikros ledi

Yra manoma, kad piratavimas – tai rūsčių vyrų privilegija. Yra išlikę daugybė pasakojimų, legendų apie bekraščius vandenynus skrodžiančius laivus, kuriuose plaikstėsi juoda piratų burė, ir apie nesuskaičiuojamus lobius, kuriuos piratai paslėpė negyvenamose salelėse. Pasirodo, kad piratų lai...

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:59 Šokiruojanti virėjo išpažintis: kur „viskas yra įskaičiuota“ arba eilinis melas

Vienas virėjas, kuris dirba „Viskas yra įskaičiuota“ viešbučių sistemoje, nusprendė atskleisti kelias pagrindinias viešbučių gudrybes.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 14:45 Kaip teisingai kepti mėsą ir žuvį. 11 auksinių patarimų
Kepkite mėsą ir žuvį tik rafinuotame aliejuje. Jo kiekis turi sudaryti apie 8% nuo produkto masės. Taipogi keptuvė turi būti su storu dugnu.

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 13:08 Prie artimiausios Saulei žvaigždės atrasta nauja „superžemė“
2016 metais astronomai atrado galimai gyvybei tinkamą planetą, kurią pavadino Proksima b. Ji skrieja aplink Kentauro Proksimą (apie 4,2 šviesmečio nuo Žemės) – artimiausią mums žvaigždę neskaitant Saulės. Dabar mokslininkai užfiksavo dar vieną signalą, kuris, manoma, priklauso „superžemei“, skriejan...

Skaityti daugiau