Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (5.3K) Komentarų: (0) (12.03.2018 - 22:16)

Padėkite tai savo namo kampuose ir pelės išnyks!

Pamirškite peles visiems laikams! Natūrali priemonė nuo pelių.

pelės, priemonė nuo pelių, praktiniai patarimai

Visi atsirandantys namuose kenkėjai yra blogi, bet pačios blogiausios yra žiurkės ir pelės, jos pasirodo labai greitai ir jas sunku pašalinti. Šie graužikai gali sukelti pavojingas ligas jūsų namuose, todėl geriausia jas pašalinti visam laikui. Štai, kodėl verta išbandyti būdą...

Receptas:

  • 1/2 šaukštai baltų miltų;
  • 1/2 šaukštai druskos;
  • 1/2 šaukštai balto gipso.

Paruošimas:

Pirmiausia turite sumaišyti miltus su gipsu, tada įberkite druskos ir gerai sumaišykite. Įdėkite į indą, konteinerį ir palikite toje vietoje namuose, kur dažniausiai pastebite pelių.

Ši priemonė yra tokia veiksminga, kad pelės nustos valgyti šį mišinį, o druska privers joms gerti, todėl jos ieškos vandens. Kai jos geria, vanduo susimaišo su gipsu ir kietėja jų kūne.

Užtikriname, kad tai visam laikui pašalins šį baisų marą iš jūsų namų, o geriausias dalykas yra tai, kad ingredientus labai lengva gauti ir tai gali atlikti bet kas ir be jokios chemijos. Svarbu, kad veiktumėte laiku, nes pelių atliekos gali būti labai žalingos žmonėms. Svarbu, kad naudodamiesi šia priemone, labai gerai išvalytumėte savo namus, kilimus ir vaikų žaislus.

Padėkite tai savo namo kampuose ir pelės išnyks!

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: pelės, praktiniai patarimai, priemonė nuo pelių

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar