Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 25

Pienas su medumi, tikras vaistas prieš gripą

Mes vis dar nesergame gripu, tačiau galime, pasirengti iš anksto, kai pajausime pirmuosius šio gripo simptomus, pavyzdžiui, kosulį.

Savaime suprantama, kad kažkas skiepijasi, kažkas vengia jų, o kiti naudoja liaudies medicinos priemones. Kiekvienas renkasi pagal save.

Jums reikia į 1 stiklinės verdantį pieną įdėti 1 vidutinį supjaustytą svogūną ir 2 smulkiai supjaustytas česnako skilteles. Virkite apie 5 minutes, po to nukoškite.

Gerkite šiltą, įdėkite 1 arbatinį šaukštelį medaus. O dar geriau, kad išliktu medaus naudingos savybės, ji tiesiog nuo šaukštelio laižykite.

Kaip žinoma, svogūnas – nuo septynių negalavimų, o česnakas sunaikina iki 300 kenksmingų bakterijų organizme. Tibeto vienuoliai pieną su česnaku geria ankstyvą rytą, patekant saulei. Tiesa, jie jo nevirina, bet įkaitina iki 70 laipsnių. Galite ir jūs, taip pasielgti.

Tada įdeda susmulkinto česnako skilteles, leidžia pastovėti, o kai pienas atvės iki kūno temperatūros, sumaišo su medumi. Manoma, kad pienas su medumi užpildo organizmą švaria energija, daro jį stiprų. Ši priemonė puikiai suteiks jūsų organizmui apsaugą.

Sveikatos patarimai su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 17:37 M6.5 Žėmės Drebėjimas Aidahe. Kitas gali būti Jeloustounas arba Reinyras

Naktį iš kovo 31 d. į balandžio 1 d. (2020-03-31 23:52:31 (UTC)) JAV, Aidahe, įvyko M6.5 žemės drebėjimas. Seisminio įvykio epicentras buvo 10 km gylyje

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 15:56 Šokiruojantis Vaizdas Iš Niujorko: Niekas Nežino, Kaip Tai Paaiškinti

2020 m. Kovo 31 d. tinkle buvo paskelbtas vaizdo įrašas, padarytas pasak autoriaus Lenox Hill ligoninėje, esančioje 76-ojoje gatvėje ir Park Ave, Manhatano centre, Niujorke.

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau