Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 17

Pirmieji "Skraidantys diskai”

Pirmą kartą taip vadinamieji neatpažinti skraidantys objektai (NSO) buvo pastebėti ir užregistruoti 1947 metų birželio 24 dieną. Tą dieną amerikiečių verslininkas Kenetas Arnoldas virš Kaskadų kalnų (Vašingtono valstija) stebėjo devynis neįprastus disko formos skraidančius objektus. Tų pačių metų liepos mėnesį nutiko garsusis incidentas, kai „skraidantis diskas“ nukrito ir sudužo prie Rosvelo (Naujosios Meksikos valstija).

Istorija su “meteozondu”

1947 metų liepos 8 dieną Rosvelo 509-sios oro bazės vadovybė paskelbė oficialų spaudos pranešimą: “JAV aštuntosios oro armijos 509-o bombonešių aviacijos pulko žvalgybos skyrius, padedant vietiniam fermeriui ir apygardos šerifui, aptiko “skraidantį diską”. Diskas buvo nugabentas į Rosvelo aviacijos bazę. Ten buvo atlikta pirminė apžiūra”. Po tam tikro laiko JAV Karinės oro pajėgos (KOP) padarė ne mažiau oficialų pareiškimą, kad rastas objektas buvo “meteozondas”. Stebina tai, kad profesionalūs kariniai specialistai nesugebėjo atskirti, tegul ir “modernios” konstrukcijos, meteozondo nuo kažkokio “skraidančio disko”.

Norint suprasti, kas vyksta, reikia priminti, kad 1947 metais buvo gausybė pranešimų apie neįprastus skraidančius aparatus, kurie buvo stebimi visoje JAV teritorijoje. Turime keletą unikalių tai patvirtinančių dokumentų.

Dokumentiniai liudijimai

Pirmasis dokumentas vadinasi “Incidentų su skraidančiais objektais JAV teritorijoje analizė”. Jis buvo sukurtas JAV Karinių oro pajėgų (KOP) aparate, pasirodė 1948 metų gruodžio 10 dieną su žyma “visiškai slaptai”. Dokumente buvo kalbama: “Nemažai pranešimų apie neatpažintus skraidančius objektus pateikė lakūnai stebėtojai. Tai techninį išsilavinimą turintys, labai patyrę specialistai, jie nepanašus į žmones, kurie galėtų susižavėti išgalvota sensacija arba būtų linkę raportuoti apie nepaaiškinamus fenomenus kaip apie naujų tipų skraidymo aparatus”.

1947 metų rugsėjo 23 dieną pasirodė slaptas JAV KOP Materialinio ir techninio aprūpinimo valdybos viršininko generolo leitenanto Tvainingo memorandumas JAV KOP štabo viršininkui generolui leitenantui Vendenbergui. Dokumente Tvainingas išdėstė išvadą apie daugybę kartų virš JAV teritorijos stebėtus “keistus skraidančius objektus”. Jis teigė, kad “minėtas reiškinys yra realus, o ne iliuzija ar išsigalvojimas”. Tvainingas pripažino, kad JAV danguje realiai skraido valdomi disko formos objektai. Pagal dydžius jie panašūs į įprastus skraidymo aparatus, pasižymi dideliu manevringumu, nepalieka pėdsakų danguje, jų varikliai neskleidžia triukšmo.

Išliko ir dokumentas iš FTB archyvo, kuriame buvo įvertinta “situacija su skraidančiais diskais”. Dokumente nėra datos ir parašų, tačiau jo vieta archyve tarp kitų dokumentų rodo, kad jis parengtas dar 1947 metų liepos pabaigoje, iškart po pirmųjų pranešimų apie paslaptingus “skraidančius diskus” virš JAV teritorijos pasirodymo ir jų analizės.

Dokumente sakoma: “Išsamiai ištyrus pranešimus, atrinktus pagal patikimumo ir tikrumo principą, buvo padarytos kelios išvados:

1) Skraidantys diskai nėra fantazijos ar netinkamos gamtinių fenomenų interpretacijos vaisius. Skraidantys objektai egzistuoja iš tikrųjų.

2) Kadangi nepateikiamos jokios aukščiausių institucijų užklausos, palyginti su skubiomis ir atkakliomis užklausomis iš viršaus dėl kitų anksčiau buvusių įvykių, galima teigti, kad tai vietinis šalies projektas, apie kurį žino prezidentas ir kiti asmenys, atsakingi už šalies saugumą”.

Matyt, FTB manė, kad daugybė incidentų su “skraidančiais diskais” yra susiję su slapta JAV vyriausybės programa; dar daugiau, buvo įtarimų, kad KOP slapta atlieka kažkokias savarankiškas operacijas.

1947 metų liepos 30 dieną visiems vietiniams FRB skyriams buvo išsiųstas lydraštis prie slapto “Biuro biuletenio”. Jiems buvo rekomenduojama bendradarbiauti su JAV KOP, tiriant virš JAV teritorijos pastebėtus neįprastus skraidančius objektus. Lydraštyje buvo sakoma: “Karinės oro pajėgos konfidencialiai praneša, kad yra galimybė nedideliame aukštyje iš lėktuvo išleisti tris ar daugiau lynu sujungtų diskų. Šie diskai gali įgauti didelį greitį ir link žemės leistis lanko trajektorija”.

Edgaro Huverio rezoliucija

Tačiau įdomiausias dokumentas pasirodė 1947 metų liepos 10 dieną, kai FTB vadovybei buvo nusiųstas raportas, iš kurio paaiškėjo, kad brigados generolas Džordžas Šulgenas, susitikęs su specialiuoju FTB agentu Reinoldsu, šiam pasakė, kad pageidautų sulaukti iš FTB bendradarbiavimo, sekant ir apklausiant žmones, mačiusius “skraidančius diskus”. Sis dokumentas ypač svarbus ne tiek dėl turinio, kiek dėl paties FTB direktoriaus Džono Edgaro Huverio ranka užrašytos rezoliucijos: “Taip ir padaryčiau, bet pirmiausia norėtume turėti garantiją, kad galėsime apžiūrėti ir tirti rastą diską. Pavyzdžiui, Sw atveju kariuomenė pasiėmė jį ir neleido mums net prabėgomis apžiūreti”.

JAV FTB direktorius oficialaus dokumento, kone trisdešimt metų turėjusio žymą “slaptai”, paraštėse liudija, kad, jo turimais duomenimis, JAV KOP pagrobė kažkokį “skraidantį diską”! Šia informacija neabejotinai galima pasitikėti, nes visose valdybose, karinėse bazėse ir net JAV KOP buvo žmonių, slapta dirbusių FTB. Dokumentas deda tašką daugybėje diskusijų apie taip vadinamų “skraidančių diskų” realumą. Problema yra tik ta, kaip nustatyti galimą jų prigimtį. Iš dokumento taip pat aiškėja, kad 1947 metų liepos mėnesį Rosvelo apylinkėse nukrito ir sudužo ne super slaptas projekto “Mogul” “meteozondas”, kaip vėliau tvirtino JAV KOP, o vienas iš “skraidančių diskų”. Jų egzistavimą patvirtina daugybė JAV specialiųjų tarnybų slaptų dokumentų.

Koliažas:  Times reporter Dewey Linz inspects a faux UFO that turned up in the Hollywood Hills in 1957. (Gordon Wallace / Los Angeles Times)Ufologija su paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 07:34 Akupresūros Taškas LR3 padės Išvengti Daugelį Ligų

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodu...

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 21:28 Šis kokteilis gydo širdies ligas ir pašalina trombas
Liaudies medicina siūlo universalų kokteilį nuo daugelio ligų. Kokteilis tiesiog išgelbsti nuo triukšmo ausyse ir galvoje, padeda nuo galvos skausmo, ypač, kai skauda galvą dėl oro pokyčio. Ši tinktūra apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Šiuo vaistu gydomos visos širdies ir kraujagyslių ligos....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 16:52 Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0
2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo. Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 12:20 Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Skaityti daugiau