Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 25

Tapo Žinoma. Pirmoji Informacija Apie COVID-21 Simptomus

2021 m. gruodžio mėn. PSO medicinos „šviesuoliai“ pranešė pasauliui apie naują COVID-19 padermę, dėl kurios visa Anglija buvo pakelta ant ausų, o paskui ir visą Europą. Tačiau žmonės, kurie dirba vietose, tai yra dirbantys EMS (greitosios medicinos pagalbos tarnyboje), dar rudenį įspėjo apie šį štamą ir netgi aprašė naujos koronos ligos simptomus.

Ir dabar istorija kartojasi ir vyras iš Ohajo rašo apie dar vieną naują padermę, kuri, atrodo, yra daug blogesnė nei visos ankstesnės.

Aš dirbu EMS pastaruosius 27 metus. Aš ten eilinis, esu tik vienas iš „911“ tarnybos, vykstu net į gaisrą ir beveik į viską. Dar prieš kelias savaites buvau 100% įsitikinęs, kad COVID yra tik blogas gripas ir nėra ko jaudintis. Tačiau pastarosios 2 savaitės mane man teko labai pasinervinti.

Mano draugės šeimos narys sekmadieniais eina į pamaldas savo bažnyčioje, o po to mano draugė eina aplankyti savo artimųjų ir išgirsti naujienų. O dabar mano draugė praneša, kad bažnyčia uždaroma. Paaiškėjo, kad 19 žmonių iš bendruomenės ką tik turėjo teigiamą rezultatą. Po to mano draugės šeimos narys taip pat turėjo teigiamą rezultatą. Tada susirgo visa šeima, įskaitant mano draugę taip pat.

Kadangi mano draugė didžiąją laiko dalį praleidžia su manimi, netrukus atsirado ir man simptomų. Kokie jie:

Nemiga, geros 3 dienos. Lengvas šaltkrėtis, silpnumas ir lengvas kosulys. Galvos skausmas - taip pat pirmos trys dienos. Nieko baisaus - aspirinas padeda. Tada atsiranda nugaros skausmas, o tai tikrai labai labai blogai. Skauda nuo kelių iki pečių iki alkūnių. Geriu 800 mg ibuprofeno, kas 8 valandas ir 1000 mg tylenolio kas 8 valandas. Kai kuriems tai padeda, bet, aš matyt, ne tas atvejis.

Visą šį laiką stebėjau gyvybiškai svarbias savo ir savo merginos funkcijas. Jie buvo beveik vienodi ir neturėjo sunkumų, kurie yra būdingi koronai, kvėpuojant. Bet svarbiausia - NĖRA TEMPERATŪROS! Visi žmonės, kuriuos pažįstu turėdami šį „Ohio Covid“, būdingi panašūs simptomai: galvos skausmas, šaltkrėtis, bendras silpnumas, po kurio atsiranda odos paraudimas ir bendras skausmas.

Per 27 tarnybos medicinoje metus tokio dar nemačiau. Kai žmogus ateina į ligoninę, pirmiausia klausia: "Kokia jūsų temperatūra?" Ir aš nepažįstu nė vieno pas kurio buvo karštis. Šaltkrėtis - taip, karščiavimas - ne. Su vaistais ar be jų.

Paskambinau greitosios pagalbos slaugytojai, pas kurią nuėjo mano draugė, ir paklausiau jos apie neseniai esančius pacientus kurie turėjo kovida. Ji patvirtino, kad dauguma naujų atvejų neturi karščiavimo, tačiau jie rodo aukščiau nurodytus simptomus. Aš tiesiog nesuprantu, kaip tai įmanoma.

Taip pat kalbėjau telefonu su mama ir patėviu. Aptarę temą (greitosios medicinos pagalbos automobilyje mes visi dirbame tradiciškai, kaip ankščiau) mes matome, kad tai skiriasi nuo praeitais metais matyto šūdo. Šis virusas plinta daug greičiau ir lengviau. Per mažiau nei dvi dienas sužinojau, kad serga 20 mano pažįstamų žmonių!

Taigi, remiantis tuo, ką rašo šis ponas – kalba eina apie naują korona, galbūt - net visai ne apie korona. Gal tai koks nors naujas gripas ar kitas sukelėjęs (patogenas). Svarbiausia yra tai, kad ši nauja infekcija yra išskirtinai virulentinė, jei per vieną dieną ji nušienavo visą bažnyčios bendruomenę, po kurios susirgo šių žmonių šeimos.

Kol kas neaišku,  kalbame eina apie „Ohajo valstijos kovida“, ar apie kažkokį pasaulinį marą, tačiau aprašomas simptomas pavojingas - visiškas skausmas kažkur nugaroje, tai yra, galima pagalvoti apie virusą ar antikūnius, veikiančius kai kuriuos audinius stubure. Apskritai, perkame nuskausminamuosius ir vitaminus, laikomės karantino ir stebime įvykių eigą. Galimas dalykas, kad šis „šūdas“ tesis dar ilgai. Žinoma, tikėti vienu žmogumi negalima, bet būkime budrūs, gal tai tik bauginimas.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 85
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.02.2021 laikas 19:09 Ateiviai Bando Invazijos Jėgas?

Kaip rašo „ufosightingshotspot“, maždaug prieš mėnesį Red Springs, į vakarus nuo Las Vegaso (t. y. kažkur netoli garsios 51 zonos), buvo nufilmuotas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas net ne NSO, o du viename. Tai yra, iš pradžių iš kalno išskrenda kažkoks žaibas, panašus į labai grei...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 17:47 Nibiru gali pasirodyti esanti tamsiosios materijos planeta

Kaip savo „Facebook“ paskyroje pranešė Kanadoje gyvenantis ponas Philippe François, 2021 m. vasario 15 d. jam teko stebėti labai keistą saulėtekį

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 15:49 Krzysztofas Jackowskis: finansinė katastrofa įvyks liepos mėnesį

2021 m. vasario 25 d. vakare lenkų parapsichologas ir aiškiaregis Krzysztofas Jackowskis išėjo į eterį su neplanuota žinia apie pasaulinę ekonominę krizę, kurios apytikslę datą jis, matyt, pamatė

Skaityti daugiau

26.02.2021 laikas 23:34 5 kūno apnuodyto toksinais požymiai

Manote, kad esate sveikas kaip ridikas, tačiau nuolatos kovojate su energijos trūkumu? O galvos ir kūno skausmus suverčiate senatvei? Tai gali kelti toksinų perteklius jūsų organizme. Besikaupiantys toksinai laikas nuo laiko sukelia organizmo intoksikacijas.

...

Skaityti daugiau

26.02.2021 laikas 23:22 12 būdų paspartinti medžiagų apykaitą
Medžiagų apykaita – greitis, kuriuo mūsų organizmai degina kalorijas – turi įtakos mūsų svoriui ir padeda išlaikyti kūno formas. Gera žinia ta, kad pagreitinti medžiagų apykaitą galima ir lengvesniais būdais nei intensyvios treniruotės ir griežtos dietos....

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 20:07 Žaliųjų lęšių ir lapinių kopūstų salotos su konservuotomis pupelėmis
Aš pati savo gyvenime niekada negaminau daug lęšių patiekalu. Kažkada seniai buvau nusipirkusi keletą maišelių oranžinių lęšių, bet juos sunaudojau tik kaip svorius kepant pyragus. Lęšiai man tiesiog neatrodė skaniai, jie visai nežadino mano apetito; aš galvojau, kad jie yra visai neskanūs bei nuobo...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:32 Bulvių apkepėlė su rūkytu kumpiu, grietinėle, obuoliais ir sūriu
Labai noriu Jums parekomenduoti šią bulvių apkepėlę, kurioje yra naudojami ir obuoliai. Šis ingredientas gal ir neįprastas, bet labai paskanina šį patiekalą, net pati nustebau. Sūris, rūkytas kumpis ir grietinėlė taip pat čia labai tinka. Pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

27.02.2021 laikas 19:32 Veganiški avietiniai keksiukai be kiaušinių
Koks didžiulis džiaugsmas yra pasiimti arbatos arba kavos termosą ir… 12 nekaloringų veganiškų keksiukų ir pasidžiaugti gamta. Va tuomet pasijauti tarsi rojuje!

Skaityti daugiau