Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 20

COVID-21 pradėjo kelionę aplink planetą: jie bus areštuoti už bandymą palikti Londoną

(Paranormal) Londono gyventojams buvo uždrausta išvykti iš miesto, grasinant areštu, jei jie bandys Kalėdoms keliauti į kitas šalies dalis. Griežtos naujos kelionės taisyklės įsigalioja po vidurnakčio, kai sostinė ir Pietryčių Anglija yra karantine 4 lygyje metro.co.uk.

Borisas Johnsonas teigė, kad žmonės neturėtų patekti į 4 lygio teritorijas ar iš jų išeiti, o gyventojai neturėtų likti per naktį toli nuo namų. 4 lygio pakopos taisyklės taip pat atspindi lapkričio mėnesį vykstančią izoliaciją visoje šalyje, pasak ministro pirmininko, žmonėms liepiama likti savo namuose, nebent jie turi svarbią kelionę.

konspirologija, nauja pasaulio tvarka, COVID-21

Bet jei įstatymai draudžia žmonėms įvažiuoti į tam tikrą raudoną zoną ir iš jos išeiti, taisyklių pažeidėjai gali būti vertinami taip pat, kaip ir kiti, pažeidę Covid taisykles. Policijai buvo suteikti įgaliojimai skirti baudas žmonėms, kurie, kaip nustatyta, pažeidė taisykles, ir jei kas nors toliau nepaiso nurodymų, policija gali sulaikyti pažeidėją, jei policija tai laiko proporcinga ir būtina.

Nuo pandemijos pradžios šimtai žmonių jau buvo areštuoti dėl karantino taisyklių pažeidimo. Tai daugiausia lėmė protesto dalyvius ir partijas, pažeidusias masinių susibūrimų draudimą. Tačiau dabar į taisykles įtrauktas draudimas judėti. Visiems, ketinantiems šiąnakt palikti 4 lygio teritoriją, buvo patarta „išpakuoti lagaminus“, bijodami, kad žmonės gali išplatinti mutuojantį viruso štamą (galimas pavadinimas COVID-21) visoje šalyje.

Tie kurie planuoją išvykti, prieš įsigaliojant įsakymui, nepažeidžia įstatymų, tačiau jiems labai rekomenduojama susilaikyti nuo kelionių. Downing Street spaudos konferencijoje vyriausiojo gydytojo Chris Whitty buvo paklausta, ką jis pasakys žmonėms, kurie galbūt susikrovė lagaminus ir yra pasirengę šį vakarą išvykti iš Londono ir Pietryčių. Jis pasakė:

„Mano atsakymas trumpas: išpakuokite lagaminus ir nutraukite kelionę šiame etape. To priežastis yra ta, kad jei pažvelgsite į Pietryčius, jei pažvelgsite į Anglijos rytus ir į Londoną, pamatysite tikrai dramatiškai padidėjusį naujų infekcijų skaičių. Nauji mūsų testai nėra visiškai tikslūs, tačiau apskritai jie atspindi teisingą informaciją. Remiantis šia informacija, Pietryčių Anglijoje 43% viruso atvejų dabar yra šis naujas variantas. Rytų Anglijoje jis yra 59%, o Londone - 62%. Skaičiai gali šiek tiek skirtis, tačiau jie paprastai yra teisingi. Per pastarąsias kelias savaites jie augo labai greitai. Taigi tai tikrai įvyko nepaprastai greitai. Kituose šalies regionuose jos yra daug žemesnės “.

Spaudos konferencijos metu ministras pirmininkas buvo paklaustas, kaip griežtai policija laikysis naujų taisyklių. Jis pasakė:

„Manau, kad policija atliko nuostabų darbą vykdydama taisykles - ji išsiuntė daugybę pranešimų apie vienodas baudas už taisyklių pažeidimą. Policija taip pat daugeliu atvejų padėjo žmonėms laikytis taisyklių. Dauguma gyventojų į visa tai žiūri nepaprastai rimtai ir supranta, kad tai teisinga, ir žmonės ketina toliau laikytis taisyklių “.

Žmonėms, gyvenantiems antros ir trečios pakopos rajonuose, taip pat buvo suteikta naujų patarimų, ar jie turėtų keliauti ir praleisti Kalėdas pas gimines. Ponas Johnsonas sakė:

„Žmonės turi gerai pagalvoti, ar jiems reikia keliauti į užsienį, jie turi laikytis savo lygio taisyklių. Asmenims, gyvenantiems 4 lygio rajonuose, nebus leidžiama keliauti į užsienį, išskyrus kai kurias išimtis, pavyzdžiui, dėl darbo “.

Paranormal komentaras: Kaip matote, pandemija vystosi griežtai pagal dokumentus, kuriuos į tinklą išplatino įvairūs internautai. Ir viskas vyksta labai greitai. Taigi, nepaisant to, kad 2020 metų pradžioje Kinijoje buvo užblokuoti šimtai milijonų žmonių, nei Europoje, nei JAV niekas net negalvojo uždrausti skrydžių iš Kinijos, gauti siuntinius iš Kinijos ir t.t. Ir staiga žmonės praneša apie tai:

Taigi, Prancūzija (susiję Naujas nutekėjimas apie globalistų planus. Šį kartą - iš Prancūzijos) ir Italija tuo pat metu uždraudė oro ir kitokį susisiekimą su Anglija, tarsi kalba einą apie grėsmė, kažkokį zombių-marą. Akivaizdu, kad kitos Europos šalys netrukus paseks Prancūzijos ir Italijos pavyzdžiu, po to, tos pačios šalys pradės glaudžiai bendrauti tarpusavyje. Tada jie pradės blokuoti miestus, po to miestuose esantys žmonės bus suskirstyti į kvartalus, tarp kurių bus neįmanoma judėti. Arba galėsite, bet tik su užpakalinėje dalyje prisiūtais baltais taikiniais ar panašiai, todėl stebime įvykių eigą.

Šiaip norėčiau, kad visi atkreiptų dėmesį, nesigilintų ar tai sąmonė, ar nesąmone, perskaitytų čia ir sektų įvykių eigą... užfiksuotų, ką skaitė, o po kurio laiko žinotų, kad kažkur tai matyta ir girdėta... kas vyksta.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Sveiki, nesuspėjo o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 4
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.01.2021 laikas 13:05 Endokrinologas: „Skydliaukės problemos? Kiekvieną dieną būtinai suvalgykite bent po 1 trynį"
„Tu esi nusiteikusi isteriškai… Valgyk, dukra, dietinį kiaušinį“- bandė nuraminti vargšas karalius princesę iš animacinio filmo „Brėmeno muzikantai“. Ne veltui jis tikėjo maistine kiaušinių verte, nes skydliaukės ligų simptomai yra nervingumas, dirglumas ir depresija. Todėl kiaušinių valgymas yra vi...

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 21:59 Aš naudoju 2 kartus per metus ir praktiškai nesergu. Šį receptą naudoju jau antrą dešimtį metų ...
Garsaus akademiko Amosovo pasta: "Aš naudoju 2 kartus per metus ir praktiškai nesergu. Šį receptą naudoju jau antrą dešimtį metų ..." Nė viena sezoninė cholera manęs negriebę! Kada paskutinį kartą sirgau - nepamenu (vienos dienos peršalimas kas 2 metus nesiskaito) ......

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 21:10 Ilgalaikis kosulys pas vaiką. Padedame jūsų kūdikiui atsikratyti ligos!
Visos motinos žino, kaip sunku išgydyti savo mylimą vaiką nuo kosulio. Aš irgi tai žinau. Paprastai aš 3 kartus per dieną vaikui duodu kokių nors vaistų, o gydymas trunka 5 dienas. Vaikas lėtai atsigauna ir ilgai kosėja....

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 20:09 Tapo Žinoma. Pirmoji Informacija Apie COVID-21 Simptomus
2021 m. gruodžio mėn. PSO medicinos „šviesuoliai“ pranešė pasauliui apie naują COVID-19 padermę, dėl kurios visa Anglija buvo pakelta ant ausų, o paskui ir visą Europą. Tačiau žmonės, kurie dirba vietose, tai yra dirbantys EMS (greitosios medicinos pagalbos tarnyboje), dar rudenį įspėjo apie šį štam...

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 10:08 Vakcinos nuo COVID-19 ligos: kur tiesa, o kur melagiena?
Ką turime žinoti apie skiepus nuo COVID-19 ligos? Ar galima pasitikėti vakcinomis, kurios sukurtos per trumpą laiką? Kuo jos skiriasi nuo įprastų vakcinų? Ar skiepais galima žmones „sučipuoti“, kaip teigia antivakseriai?...

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 12:57 Vienos skardos patiekalas - vištienos blauzdelės su kopūstais
Dar viena nuostabi idėja Jūsų pietums iš vištienos, gaminsime vienoje skardoje su kopūstais. Tai yra visiškai mano tipo patiekalas, nes vištienos blauzdeles aš labai mėgstu, kopūstus taip pat, todėl visus mėgstamus ingredientus sudėjusi į kepimo skardą pasigaminau nuostabius pietus....

Skaityti daugiau

26.01.2021 laikas 11:59 Kiaulienos Ir Ryžių Kukulaičiai Su Bulvėmis Orkaitėje
Kaip aš mėgstu tokius patiekalus, kai tupinėti aplink viryklę visai nereikia, kai tiesiog produktus sudedi į kepimo indą, o visą kitą darbą už tave atlieka orkaitė.

Skaityti daugiau

25.01.2021 laikas 23:10 Scientists warn that global 5G rollout should be halted due to risks to public health
A scientist from the United Kingdom has warned that the rollout of 5G networks around the globe should be halted until the technology’s safety has been tested and proven.

Skaityti daugiau