- 28.12.2020
- 0.0 Reitingas
- 1131 Peržiūr
- Komentarai
(Paranormal) Kaip išvengti infekcijos ir kaip greitai pasveikti, jei esate užsikrėtęs? Anglų gydytoja SARAH'A MYHILL atskleidžia planą, kaip įveikti COVID-19, taip pat bet kurią kitą viruso, bakterijos ar mikrobo sukeltą ligą.
Ne visi žmonės mirė nuo buboninio maro (juodosios mirties) ar nuo ispaniškojo gripo epidemijos 1918-aisiais, ir daugelis iš mūsų liksime gyvi per COVID-19 epidemiją. Tačiau kodėl vieni miršta, arba - kas yra ypač svarbu: kodėl tiek daug užsikrėtusiųjų kenčia dėl ilgai trunkančių simptomų net būdami jauni ir tariamai sveiki? Ir kaip, visų pirma, galėtume sumažinti grėsmę apskritai užsikrėsti?
Kartą užsikrėtę galime pasidaryti viruso nešiotojais visam gyvenimui, taip pat kaip tai būna su herpeso virusu, kurio turi 95 proc. žmonių, o 90 proc. žmonių Vakaruose esti Epšteino-Baro viruso nešiotojai, kuris sužadina infekcinę mononukleozę (kitaip - monocitinę anginą) ir gali kelti riziką susirgti išsėtine skleroze, reumatoidiniu artritu ir kitomis autoimuninėmis ligomis.
Gydytojus ir sveikatos agentūras pirmoji COVID-19 banga užklupo nepasirengusius. Daugelis mano, kad modernūs vaistai ir vakcinacija yra padarę virusines epidemijas kai kuo tokiu, kas priklauso praeičiai. Tačiau infekcijos kartu su mumis yra egzistavusios visada ir jos yra pagrindiniai mirtinų ligų sužadintojai, pvz., vėžio, širdies ligų, demencijos ir cukrinio diabeto.
Žarnyno fermentacijos mikrobai sužadina žarnų navikus, be to, yra psichikos ligų ir artrito priežastis. Vienos iš dažniausių mirties priežasčių Vakaruose - neurologinės ligos, ir visos jos turi infekcijos sužadintoją.
Toli gražu nesame nugalėję „ginklavimosi varžybose“ prieš virusus, bakterijas ir mieles, o mus yra užliūliavęs klaidinantis saugumo pojūtis, kad vaistai ir vakcinacija mus saugo. Šiuo metu čia yra COVID-19, kiti virusai dar vystosi ir laukia už horizonto.
Taigi - kaip galime sumažinti COVID-19 efektus ir kitų virusų įtaką, kuriais užsikrečiame? Ir kaip apskritai galime išvengti infekcijų? Tai dvipusis požiūris, kurio mokau visus savo pacientus su lėtinio nuovargio sindromu (LNS), kuris yra mano specializacija.
LNS priežastis - blogai veikiantis energijos pristatymo mechanizmas, o kai prie nuovargio prisideda uždegimas, turimas mialginis encefalomielitas. Šį uždegimą dažniausiai sužadina mikrobai, pvz., herpeso virusas, o ypač - Epšteino-Baro virusas. Šie virusai egzistavo šalia mūsų milijonus metų. Faktas, kad jie pradėjo sukelti infekcijas dabar, rodo, kad yra sumažėję mūsų gebėjimai jiems priešintis, o tai tiesioginis vakarietiško modernaus gyvenimo būdo ir mitybos rezultatas.
Mano dvipusis požiūris yra toks:
- Išmokyti, kaip apskritai išvengti infekcinių ligų ir gydytis nuo jų.
- Užtikrinti efektyvias strategijas, kad įveiktų mikrobus, kurie asmenims su LNS gyvenimą paverčia kančia.
Jei nesutvarkome imuninės sistemos veiklos, žengiame katastrofos link. O mes pradedame pralaimėti šioje kovoje jau tuo metu, kai esame
kūdikio amžiaus. Cezario pjūvis ir maitinimas iš buteliuko reiškia, kad nesame deramai inokuliuoti arba maitinti; burnos pienligė, grybelinės infekcijos burnoje - tarp vaikų dažnas reiškinys, ir, nors gydytojai, atrodo, dėl to nebūna susirūpinę, tai požymis, kad pirmas mūšis jau pralaimėtas.
Fermentacija burnoje nuveda prie fermentacijos žarnyne. Kai žarnos laidžios, mikrobai iš žarnų toliau patenka į kūną per procesą, kuris vadinamas bakterine translokacija, - o tai sukelia daugelį patologijų ar ligų.
Taip pat kaip COVID-19 sukeliantis virusas, dauguma mikrobų patenka j mūsų kūną, kai jų įkvepiame ar suvalgome kartu su valgiais ar gėrimais. Tie, kurių įkvepiame, prilimpa prie lipnių gleivių, kurios dengia kvėpavimo takus, o tada atsikosėjami ir nuryjami. Šie mikrobai turėtų baigti savo gyvenimą skrandžio druskos rūgštyje, kuri juos nužudo. Todėl „rūgštaus skrandžio“ garantavimas - tai svarbi apsauga, tačiau vakarietiška mityba ir gyvenimo būdas šią natūralią apsaugos sistemą slopina keliais būdais:
Maistu, kuriame gausu angliavandenių. Tokie produktai skrandyje ne deramai suvirškinami, bet fermentuojami. Mikrobai, kurie dalyvauja šiame fermentacijos procese, skrandžio dangoje sukelia lengvo laipsnio uždegimą, o tai toliau padaro žarnas laidžias. Tiek pat greitai, kaip skrandžio sienelę dengiančios ląstelės įpumpuoja rūgštį į liumeną, į skrandžio vidų, taip rūgštis vėl nuteka atgal.
Alergijomis. Dažni alergenai būna pieno produktai ir glitimo turintys javai. Šie produktai sukelia lengvo laipsnio uždegimą lygiai taip pat, kaip tai daro tie, kuriuose gausu angliavandenių, ir rezultatas būna lygiai toks pat.
Glitimu. Glitimas žaloja subtilius sujungimus tarp ląstelių ir padaro juos laidžius, todėl kiekvienas turėtų vengti vartoti glitimo.
Jei žmogus nevalgo tarp atskirų valgymo kartų, skrandis turi galimybę atkurti normalią rūgšties koncentraciją. Smaguriaudami be perstojo arba valgydami saldžių valgių ir gerdami tokių gėrimų tiesiogiai maitiname mikrobus ir neleidžiame skrandžiui pačiam išsivalyti.
Suvokite savo grėsmes
Net tada, jei nebuvote užsikrėtęs COVID-19 infekcija, kaip galite žinoti, ar esate ypač neatsparūs? Štai šeši požymiai, leisiantys gauti atsakymą į šį klausimą.
Dantų apnašos. Maistas, kuriame gausu angliavandenių, maitina bakterijas burnos ertmėje, o cukrus, kurio esama kraujotakoje, pateks taip pat į seiles. Apnašų pirmiausia pasirodo priekinių apatinių dantų vidaus pusėje, tiesiai priešais seilių liaukų kanalą. Panaudojus specialų tirpalą, kuris nudažo apnašas rausvai ar melsvai, galima akivaizdžiai pamatyti, kokia yra dantų būklė.
Kūno kvapas. Normaliai prakaitas neturi kvapo, bet tada, kai kraujyje yra daug cukraus, šis patenka taip pat į prakaitą ant odos, o ten jį fermentuoja ant odos gyvenantys mikrobai. Tai ir sukelia bjaurų kūno kvapą.
Mieliagrybių infekcijos. Mielės mėgsta cukrų, o infekcijos, pvz., pleiskanos, nagų grybelis, taip pat polinkis reguliariai kentėti dėl pėdų grybelio, pienligės ar dermatomikozės rodo didelę cukraus koncentraciją kraujyje.
Peršalimas ir kosulys. Tai galbūt ir paprastas reiškinys, tačiau dažnas peršalimas liudija apie organizmo gebėjimą gintis ir sutrikusią imuninės sistemos veiklą. Žinosite, kad esate laimėję kovą su virusais, kai kosulys ir peršalimas pasidarys reti reiškiniai.
Obuolio formos kūno figūra. Žinome, kad nutukusiems žmonėms rizika susirgti COVID-19 yra didesnė, o taip yra su dauguma mikrobų. Riebalai nusėda tada, kai imuninė sistema užimta, o riebalai, kurie kaupiasi aplink žarnyną, liudija, jog energija reikalinga tam, kad imuninė sistema grumtųsi su mikrobais, susidarančiais per žarnyno fermentacijos procesą.
Sąnarių, raumenų skausmas ir sąstingis. Mikrobai nelieka tik žarnyne, jie patenka visur į kraujotaką. „Naujieji" virusai, tokie kaip COVID-19 sukėlėjas, gali patekti į organizmą per tas zonas, kuriose audiniai pažeisti, kur yra randų ir sukeltas uždegimas. Pasekmės būna skausmas ir sąstingis.
Visi šie veiksniai - lyg raudona įspėjanti vėliava dėl nesveikos būklės, kurią būtų galima šalinti. Nesistenkite slopinti simptomų, nes tai trukdys tolesnei imuninės sistemos atsakomajai reakcijai. Pvz., vaistai nuo artrito padidina širdies ligos riziką, nes blokuoja imuninės sistemos atsakomąją reakciją ir taip didina infekcijų tikimybę, o tai savo ruožtu skatina širdies sveikatos problemas ir daugelį kitų problemų papildomai prie jų.
Vitaminas C
Svarbiausias laimėjimų raktas, kaip apsisaugoti nuo virusinių infekcijų, yra akmens amžiaus ketogeninė dieta, jei jos nesilaikote, maitinate priešą ir sabotuojate visa kita, ką darote savo labui.
Kitas svarbiausias dalykas po akmens amžiaus ketogeninės dietos: kiekvieną dieną didelėmis dozėmis gauti vitamino C. Jis pasižymi plačiausiu antimikrobiniu poveikiu, kokį tik žinome, be to, yra absoliučiai saugus.
Pagrindinė dozė, kokią mums patariama vartoti, skirta skorbuto profilaktikai, ir tai yra 30 mg per dieną. Viršutinė saugi riba - 100 mg per dieną, o dozė, kuri atitinka 500 mg ir 1 000 mg per dieną, vadinama didele. Tačiau, pažvelgus į gyvūnus, kurių organizmas pats sintetina vitamino C, per dieną turėtume gauti bent 5 000 mg vitamino C - o tai 5 g, arba 1 arbatinis šaukštelis. Negalime jo gauti vien tik iš maisto. Kai imame didinti dozę, galime patirti viduriavimą - tai vadinama žarnyno tolerancija.
Kad pasiektume žarnyno tolerancijos lygį, turėtume didinti dozę iki pat 15 000 mg (15 g), ir net šį kiekį įmanoma keliskart padidinti, kai kankina infekcija. Tokiu atveju per visą dieną gali būti suvartojama net 200 g vitamino C.
Akmens amžiaus ketogeninė dieta
Mikrobai, tokie kaip COVID-19 sukeliantis virusas, gali likti gyvi tik tada, jei maitinami angliavandeniais arba cukrumis. Gyvūnų ląstelės veikia su riebalais, bet jos gali naudotis taip pat angliavandeniais. Mityba, kurios pagrindą sudaro riebalai ir ląsteliena, nėra palanki mikrobų antpuoliui, kurie klesti tada, kai gauna krakmolo ir cukrų. Sergantiesiems cukriniu diabetu infekcinių ligų grėsmė ypač didelė, nes jie turi aukštą cukraus (gliukozės) koncentraciją kraujyje. Kai bakterijos ir mielės gauna cukraus, jų skaičius kas 20 minučių gali padvigubėti.
Atspirties taškas siekiant apsisaugoti ir pasveikti nuo visų infekcinių ligų, yra akmens amžiaus ketogeninė dieta, kuri slopina fermentaciją viršutinėje žarnyno dalyje, o tai savo ruožtu gerina virškinimą ir maisto medžiagų absorbciją, taip pat apsaugo nuo žarnų laidumo. Be to, šitokia mityba sumažina toksinę naštą, kokią organizmui sukelia vakarietiška dieta, o toksinė našta - tai potenciali grėsmė perkrauti kepenis.
Pagrindiniai akmens amžiaus ketogeninės dietos principai yra šie:
• Valgyti daug produktų, kuriuose yra ląstelienos ir riebalų, o ne cukrų ir krakmolo.
• Valgyti 2 kartus per dieną, o tarp valgymo kartų nesmaguriauti.
• Nevartoti pieno produktų, nes jie, nepaisant dominuojančio suvokimo, nėra natūralūs produktai.
• Išbraukti iš valgiaraščio grūdus. Jie padaro žarnas laidžias. Mūsų laikais kviečiuose gali būti 80 proc. glitimo, bet ankščiau tai tebuvo 20 proc.
• Gauti maisto mikromedžiagų. Net tada, jei valgome gero maisto, mums greičiausiai trūksta tam tikrų maisto medžiagų. Vienas geras šaltinis yra produktas pavadinimu Sunshine salt, jūros druskos ir 12-os svarbių mineralinių medžiagų mišinys, papildytas vitaminais D ir B12. Jį galima įsigyti per www.drmyhill.co.uk. Taip pat kiekvieną dieną vartokite gerų multivitaminų.
• Išbraukti iš valgiaraščio produktus, kurie kelia priklausomybę. Vakarų dieta yra pavojingai pajėgi sukelti priklausomybę - šokoladas, saldumynai, sūrūs užkandžiai, kofeinas ir alkoholiniai gėrimai, o aš sakau, kad cukrus yra daug pavojingesnis ir sukelia daug didesnę priklausomybę už rūkymą.
• Vartokite ląstelienos. Ląsteliena fermentuoja gerąsias bakterijas apatinėje žarnyno dalyje, o tai sintetina šilumą, trumpųjų grandinių riebalų rūgštis, labai svarbius vitaminus, pvz., vitaminą K. Gerieji mikrobai moko imuninę sistemą reaguoti į bloguosius mikrobus žarnyne.
Mikroimunoterapija
Labai praskiestų imunospecifinių medžiagų naudojimas perprogramuoja imuninę sistemą taip, kad ši įveiktų virusų sukeltus sutrikimus. Praeito amžiaus aštuntąjį dešimtmetį šią sistemą sukūrė belgų gydytojas ir tyrėjas Maurice'as Jenaeris, ir ji būdavo plačiai taikoma Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Austrijoje.
Mikroimunoterapijoje naudojamos mažytės, tačiau ne homeopatinės bioidentiškų uždegimo mediatorių (pasiuntinių) dozės: neuromediatorių, citokinų, augimo faktorių, hormonų ir specifinių nukleorūgščių. Kai kurie deriniai su specifinėmis nukleorūgštimis įsiterpia į viruso DNR reprodukciją, o tai suteikia šioms priemonėms antivirusinį poveikį.
Tai galima naudoti kiekvienoje situacijoje, kai turimas ūminis ar lėtinis uždegimas, kuris galėtų būti susijęs su virusine (ne bakterine ar grybeline) infekcija, alergija arba autoimunine būsena.
Tai galima derinti su kitais gydymo metodais, o ypač naudinga mikroimunoterapija gali būti labai sergantiems asmenims, kurių organizmas nieko kito nesugeba toleruoti.
Mikroimunoterapiją turi atlikti kvalifikuotas ir patyręs specialistas, to negalima bandyti daryti patiems. Daugiau informacijos anglų k.: www.micro-immunotherapy.com.
Jodas
Jodas - tai dar vienas svarbus įrankis kovai su infekcijomis. Jis nužudo visus patogeninius organizmus, su kuo susiliečia, įskaitant virusus, bakterijas, grybelius, mieles ir pirmuonis, ir paprastai tai nutinka per 30 sekundžių. Jis veikia derinyje su aminorūgštimis tirozinu ar histidinu, kad nužudytų vienaląsčius organizmus.
Prancūzų gydytojas Jeanas Lugolis sukūrė jodo formulę, kuri yra saugi vartoti geriant. Tai mikstūra, kurioje yra 5 proc. jodo ir 10 proc. kalio. Infekcijoms malšinti J. Lugolis skyrė jo po 300-1 000 mg per dieną (12 proc. Liugolio jodo tirpalo, vartojant po 40-60 lašų, 2-8 ml).
Sunku nustatyti optimalią dienos dozę būtent jums, tačiau ji yra daug didesnė nei oficiali rekomenduojama paros norma (RPN) - 150 µg jodo, neatsižvelgiant į jodo trūkumą, kuris Vakarų pasaulyje jau darosi pandemija, kadangi daugiausia visi naudojasi dantų pastomis su fluoru, be to, daugelis turi fluoruoto vandens. Tam įtakos turi ir brominti antipirenai, kurių naudojama minkštosiose dangose.
(ei nesate tikri dėl jums tinkamos jodo dozės, tiesiog vartokite Sunshine salt. kurio viename arbatiniame šaukštelyje yra 1 mg jodo. (odas taip pat veikia draugiškoje simbiozėje su vitaminu C, o kartu jie galingai naikina mikrobus.
Butilintas hidroksitoluenas
Butilintas hidroksitoluenas (BHT) būna efektyvus nuo virusų, kurie turi lipidinę dangą, o tokie yra visi herpeso virusai, gripas, paukščių ir kiaulių gripai, B ir C hepatitai ir COVID sukeliantis virusas. BHT suardo viruso riebalinę dangą, o tai leidžia imuninei sistemai ir vitaminui C jį sunaikinti, kadangi virusas yra padarytas pažeidžiamas. Suardžius riebalinę dangą, baltymai ant paviršiaus nustoja darbuotis ir negali susijungti, kad prasiskverbtų į sveikas ląsteles.
BHT - tai maisto konservantas (E321). Amerikoje žmogus su maistu kasdien suvalgo apie 2 mg šios medžiagos. Tačiau efektyvus BHT ima darytis tik tada, kai jo gaunama maždaug 10 kartų didesne doze. Tyrimai liudija, kad tuomet jis gali perpus sumažinti herpeso viruso aktyvumą.
Standartinėje BHT kapsulėje yra 300 mg dydžio dozė, bet žmogaus organizmas pajėgus toleruoti net 1000 mg dydžio dozę, o kai kurie asmenys yra vartoję BHT net 10 000 mg dydžio doze. Jei vartojate 1000 mg dozę mėnesį ar ilgiau, patartina reguliariai - po mėnesio, trijų ir šešių mėnesių - atlikti kepenų veiklos patikros testus.
Miegas ir saulė
Mums reikia pakankamai daug gilaus miego, kuris leidžia pailsėti, jo reikia taip pat leukocitams, kurie grumiasi su virusais. Stebėtina, bet gyvūnai gali numirti, jei jiems ilgą laiką nepakanka miego, nes tai sužadina septicemiją, kurią sukelia iš žarnyno išeinantys mikrobai.
Optimalus miego kiekis - tarp 8 ir 9 valandų. Taip pat svarbu pasiruošti miegui ir eiti gulti maždaug 30 min. iki užmigimo. Stenkitės miegoti tarp 22 val. vakaro ir 7 val. ryto. Daugiau miegokite žiemos mėnesiais.
Stenkitės laikyti miegamąjį tamsų, vėsų ir tylų ir išjunkite visus elektromagnetinius prietaisus, pvz., belaidį ryšį, mobilųjį ir belaidį telefoną.
Karštis ir šiluma taip pat svarbūs sveikai imuninei sistemai. Kai šąlate, daug didesnė tikimybė, kad pasigausite infekciją. Kūno temperatūrą reikia palaikyti 37 °C šilumos, o svyravimai ne turėtų viršyti 0,3 laipsnio.
Stebėdami kūno temperatūrą taip pat žinosite ir tai, ar jūsų energijos tiekimo sistema - ketonai, mitochondrijos, skydliaukė ir antinksčiai - dirba harmoningai.
Karšta sauna ar karšta vonia gali įveikti ūminę infekciją, tačiau neskubinkite įvykių. Hipertermija - kūno temperatūros padidėjimas-gali padidinti antibiotikų veiksmingumą ar net nužudyti mikrobus be vaistų. Vokiečių kilmės amerikiečių gydytojas Friedrichas Douwesas, apskaičiavęs antibiotikų efektyvumo veiksnį, naudojo didelį inkubatorių, kuriame per dvi valandas trukusį laikotarpį padidino kūno temperatūrą iki 41,6 °C, palaikant ją tokią dar ir kitas 2 valandas, o tada per 2 valandas pamažu sumažinant.
Saulė - geriausiai matomas šilumos ir šviesos šaltinis, o jos ultravioletinė spinduliuotė nužudo mikrobus. Ji naudojama vandeniui ir plaukimo baseinams sterilizuoti. Be to, saulė buvo taip pat svarbiausia gydomoji priemonė sergantiesiems tuberkulioze, iki kol buvo išrasti antibiotikai. Ji veikia ir netiesiogiai, didindama organizme vitamino D koncentraciją, o tai dar viena priemonė infekcijoms naikinti.
Deginkitės, kada tik įmanoma, ir tiek daug, kiek galite, bet tik iki pakopos, kada oda paruduoja. Nepersikaitinkite.
Prieskoniniai augalai ir kiti
Paprasta taisyklė - vartoti tiek daug prieskoninių augalų, prieskonių ir grybų, kiek galite paimti į rankas. Jie visi pasižymi antimikrobiniu poveikiu. Neturite jų nė gaminti: petražolių, gražgarsčių ir česnakų galima valgyti šviežių. Pagrindiniai prieskoniniai augalai, kurių reikia įtraukti į akmens amžiaus ketogeninę dietą, yra česnakai, juodieji pipirai, imbierai, rozmarinai, mėtos ir čiobreliai.
Indų patiekaluose visada gausu prieskoninių augalų ir prieskonių, pvz., ciberžolių, kardamonų, kalendrų ir kuminų. Augalai, kurie gerina imuninius apsauginius gebėjimus, yra kulkšnys, kordicepsai ir rodiolės - jie pasižymi antimikrobinėmis savybėmis ir palaiko imuninės sistemos veiklą.
Kad įveiktumėte COVID-19 ir apsisaugotumėte nuo šio ir kitų virusų ir mikrobų, turite patys imti rūpintis savo sveikata. Vakarų medicina yra netekusi šios galimybės. Gydytojai dažniausiai neturi laiko ieškoti ligos tikrosios priežasties, procesą, kuris anksčiau buvo vadinamas diagnostika, dabar verčiau būtų galima vadinti greito atsakymo ieškojimu, todėl pacientas jau po 10 minučių būna kitapus gydytojo kabineto durų, ir vizitas baigtas. Tokiu būdu negalima atsakyti į klausimą, nuo kurio pradėjome: kodėl kas nors suserga virusinėmis ligomis, bet kito jos nepaliečia, ir kodėl vienam jos vyksta sunkia forma, o kitam ne? Tikiuosi, kad dabar esate šiek tiek arčiau atsakymų į šiuos klausimus. Bent jau sau.
Kas sudaro jūsų natūralų gebėjimą gintis
Kairiajame stulpelyje išvardyta viskas, kas garantuoja organizmo natūralius gebėjimus gintis nuo infekcijų - pradedant matomu fiziniu organų ir audinių barjeru, baigiant mikroskopiniais imuninės sistemos leukocitais ir net dar smulkesniais cheminiais pasiuntiniais, kurie padeda atskirti įsibrovėlius mikrobus ir pašalinti nebegyvas ląsteles iš organizmo. Dešiniajame stulpelyje išvardytos jų funkcijos.
Profilaktika
• Valgykite pagal akmens amžiaus ketogeninę dietą, kuri aprūpina organizmą dideliu kiekiu riebalų ir ląstelienos ir kurioje nėra daug angliavandenių. Vartokite probiotinių produktų, tokių kaip kefyras ir rauginti kopūstai. Jokių grūdų ir pieno produktų! Valgykite 2 kartus per dieną, o tarp valgymo kartų nesmaguriaukite.
• Vartokite vitaminų. Tai aprėpia multivitaminus, multiminerali-nes medžiagas ir vitaminą D.
• Vartokite vitamino C. Prieš eidami miegoti kaip paskutinį išgerkite 5 g vitamino C.
• Miegokite gerai ir ilgai - 8-9 valandas laikotarpiu nuo 22 val. vakaro iki 7 vai. ryto. Daugiau miegokite žiemą.
• Dėkite daug prieskoninių augalų, prieskonių ir grybų, kai gaminate maisto.
• Sportuokite bent kartą per savaitę. Užsiimkite iki jėgų išsekimo ribos, nes tai verčia formuotis pieno rūgštį ir stimuliuoja naujų raumenų pluoštų bei mitochondrijų sintezę. Mitochondrijos - tai ląstelių jėgainės.
• Deginkitės taip dažnai, kiek įmanoma. Laikykite save šiltai.
• Mąstykite galva. Venkite akivaizdžių virusų perdavimo būdų.
Gydymas
• Valgykite pagal akmens amžiaus ketogeninę dietą.
• Pasninkaukite. Diena be valgymo ar panašiai gali padėti priversti imuninę sistemą susiimti, tačiau gerkite pakankamai daug skysčių rehidratacijai.
• Vartokite vitamino C tokia doze, kuri atitinka žarnyno tolerancijos lygį. Tolygiai didinkite dozę dešimčia gramų, kol pradėsite viduriuoti, o tada sumažinkite dienos dozę tokiu kiekiu, kuris viršijo žarnyno atsparumo ribą.
• Vartokite gerus multivitaminus, 5 g Sunshine salt ir desertinį šaukštą kanapių aliejaus.
• Vartokite 12 % Liugolio jodo tirpalo. Kas valandą įlašinkite 2 lašus į mažą stiklinaitę vandens, tęsdami tol, kol simptomai išnyks. Skysčiu praskalaukite burną, išsišnypškite ir kvėpuokite per inhaliatorių. Jei sergate kokiais nors respiratoriniais simptomais, įlašinkite 4 lašus 12% Liugolio jodo tirpalo į druskos inhaliatorių ir 4 kartus per dieną atlikite inhaliacijas po 2 minutes. Įsitepkite į šnerves tepalo, kuriame yra jodo.
• Dėkite daug prieskoninių augalų, prieskonių ir grybų, kai gaminate maisto. Pailsėkite. Tai ypač svarbu, kai esate pasigavę bet kokią infekciją. O kai nesiilsite, miegokite.
• Nesportuokite.
• Rūpinkitės, kad jums būtų šilta, o, jei įmanoma, deginkitės.
• Mąstykite galva. Jūsų simptomai rodo, kad organizmas kovoja su infekcija. Neslopinkite jo - nevartokite jokių preparatų nuo uždegimo.
Planas senjorams
Tikriausiai esate daugelio virusų, bakterijų ir kitų mikrobų nešiotojai, o šie kelia sveikatos problemų. Juo vyresni esate, tuo didesnė tikimybė, kad turite tokių virusų ir bakterijų. Todėl senjorams planas, kaip įveikti virusą, yra šiek tiek pakeistas.
• Valgykite pagal akmens amžiaus ketogeninę dietą. įsitikinkite, kad valgote geriausio maisto, kokio galite rasti, ekologiški produktai būtų idealu.
• Valgykite dešimties valandų trukmės paros laikotarpiu, o tai reiškia, kad likusias 14 valandų nevalgydami leisite savo skrandžiui pailsėti ir ištuštėti.
• Kartą per savaitę pasninkaukite. Tai leis žarnynui pailsėti ir atsigauti.
• Vartokite vitaminų. Tai aprėpia multivitaminus, multimineralines medžiagas ir vitaminą D.
• Vartokite glutationo ir jodo. Tai du galingi organizmo valikliai. Efektyvios dozės - 250 mg glutationo per dieną ir 25 mg jodo per savaitę. Jūsų organizmas gali netoleruoti tokios didelės jodo dozės iškart, todėl didinkite ją pamažu.
• Vartokite vitamino C. Prieš eidami miegoti kaip paskutinį išgerkite 5 g vitamino C.
• Vartokite 12 % Liugolo jodo tirpalo kasdien, įlašindami 2 lašus į nedidelę stiklinaitę vandens.
• Miegokite 8-9 valandas laikotarpiu nuo 22 val. vakaro iki 7 val. ryto, taip pat mėgaukitės stiprinančiu pokaičio miegu dienos metu.
• Sportuokite pagal savo galimybių ribas. Tai reiškia, kad kitą dieną turite jaustis, lyg būtumėte visiškai atgavę jėgas. Idealu, jei sportuodami galite padidinti pulsą iki 120 dūžių per minutę.
• Gydykite savo jungiamuosius audinius vartodami maisto papildų, pvz., gliukozamino. Bet geriausia yra kauliukų sultinys.
• Dėkite daug prieskoninių augalų, prieskonių ir grybų, kai gaminate maisto.
• Vartokite gydomųjų augalų preparatų, pvz., kulkšnių, kordicepsų ir rodiolių - taip pagerinsite imuninius apsauginius gebėjimus.
• Vartokite maisto papildų, kurie skatina mitochondrijų veiklą. Jie leidžia įveikti nuovargį. įtraukite kofermentą Q10 (100 mg), ilgalaikio poveikio niacinamidą (1500 mg) ir acetil-L-karnitiną (500 mg).
• Pasitikrinkite toksinų naštą. Geras testas yra Genova Diagnostics šlapimo tyrimas su dimerkapto gintaro rūgštimi (DMSA), 15 mg vienam kg kūno svorio. Testą galima rasti per www. naturalhealthworldwide. com.
• Patikrinkite elektromagnetinę taršą jūsų gyvenamojoje patalpoje.
• Peržiūrėkite receptinius vaistus, kokių vartojate.
• Pasitikrinkite antinksčių ir skydliaukės funkcijas. Skydliaukės kraujo tyrimai ir antinksčių seilių testas prieinami per www.natural-healthworldwide.com.
• Rūpinkitės tuo, kad jums būtų šilta, ir eikite į saulę.
• Mąstykite galva. Venkite rizikingų situacijų. Neslopinkite jokių simptomų. į kiekvieną odos nubrozdinimą ar įpjovimą žiūrėkite rimtai ir atitinkamai gydykite.
Gydytojo Davido Brownsteino protokolas
Davidas Brownsteinas - šeimos gydytojas Mičigane, JAV. Jis kartu su kolegomis yra sėkmingai gydęs daugiau nei 100-ą COVID sergančių asmenų, kai kuriuos su sunkiais simptomais ir beveik visus iš vadinamosios rizikos grupės, sergančius kitomis ligomis. Štai jo patarimai pacientams ir gydytojams:
Pasireiškus pirmiems COVID simptomams vartoti per burną:
• 100 000 TV vitamino A
• 1 g vitamino C kas valandą, kol pasiektas žarnyno tolerancijos lygis
• 50 000 TV vitamino D per dieną
• 25 mg per dieną Liugolio jodo tirpalo (kartais net 50-100 mg per dieną)
Naudoti inhaliacijoms
• Kiekvieną 259 cm3 tūrio druskos tirpalo maišelį papildyti:
• 3 cm3 maisto klasės vandenilio peroksido
• 1 cm3 magnio sulfato
• Pacientas turi užbaigti mikstūrą vienu lašu 5 % Liugolio jodo tirpalo ir darytis inhaliacijas kas valandą, kol būklė pagerės.
Autorius: Gydytoja Sarah'a Myhill, privačiai praktikuojanti gydytoja, anksčiau dirbusi Anglijos nacionalinėje sveikatos tarnyboje, 17 metų buvusi Britų ekologinės medicinos draugijos (angl. BSEM) garbės sekretorė.
Medžiaga parengta pagal:
Sarah'os Myhill ir Craigo Robinsono knygą „Infekcijų žaidimas: gyvenimas - tai ginklavimosi varžybos" (The Infection Game: Life is an Arms Race; leidykla Hammersmith Health Books, Londonas, 2018 m., kartotinis leidimas 2020 m.). ir Tarptautinis žurnalas „Ko gydytojai tau nepasako“. Medžiaga parengta pagal straipsnį „Planas kaip įveikti COVID“ Ko gydytojai tau nepasako.
* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau