Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2019 » Lapkričio » 22

Pora nusprendė lieknėti kartu, bet viskas baigėsi skyrybomis. Kas kaltas?

Iki šiol užduodu sau klausymą kas nutiko....Kas kaltas?

„Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, kiekviena nelaiminga šeima nelaiminga savaip“. Ši citata iš Levo Tolstojaus romano „Ana Karenina“ geriau nei kas kitas tinka mūsų šiandieninei istorijai apie vieną sutuoktinių porą iš JAV. Vienu momentu jie nustojo vaikščioti į svečius ir kviestis draugus. Visą laisvą laiką jie sėdėjo namie ir valgė kaloringą maistą.

Problemos akivaizdžios

Kai svoris persirito per 130 kg atžymą pas kiekvieną, sutuoktiniai pradėjo jausti sunkumus pačiuose paprasčiausiuose buities darbuose. Jiems pasidarė sunku judėti, rūpintis savimi ir dirbti ofise. Sutuoktiniai suvokė, kad jų gyvenimo būdas yra neteisingas ir nusprendė atsisakyti nesveiko maisto, o paskui pradėjo sportuoti.

Pirmieji barniai

Jei vyriškis ėjo užsibrėžtu keliu, tai jo žmona atsisakė vaikščioti į treniruotes jau po pirmosios savaitės. Greitai ji grįžo prie įprasto greitojo maisto. Vyras toliau metė kilogramus, tuo metu žmonai svoris tik augo.

Santuoka, Santykiai, Psichologija, Šeima

Matydama jo pasiekimus, moteris pyko ir reiškė jam pretenzijas. Vyriškis tapo patrauklesnis ir energingesnis. Todėl jis pradėjo priminti žmones, kurie anksčiau juokėsi ir tyčiojosi iš moters. Sutuoktiniai tiek susipyko, kad pradėjo kalbėtis tik SMS žinutėmis.

Santuokos griūtis

Kol žmona žiūrėjo serialus ir vartojo daugybę kalorijų, vyras bandė pataisyti šeimyninius santykius. Greitai jis rado naują žmonos paskyrą socialiniuose tinkluose, kur ji pasakoja apie kūno pozityvą ir tai, kad nesiruošia keistis ir jaučiasi gerai tokiame kūne. Vyras suprato, kad nieko negalės pakeisti, tačiau toliau stengėsi išsaugoti santuoką.

Žmona neįvertino jo poelgių ir padavė skyryboms, apie ką vyrui pranešė SMS žinute. Jis nusivylęs parašė postą socialiniame tinkle, kur nupiešė situaciją ir paprašė naudotojų patarimo. Daugybė komentatorių palaikė jį ir parekomendavo paleisti žmoną, o pačiam rasti moterį, kuri palaikys jo gyvenimo būdą.

Bet kai kurie įtarė vyrą žiauriu elgesiu su žmona, juk negalėjo patikėti, kad treniruotės tapo skyrybų priežastimi.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.12.2022 laikas 21:09 CDC: 1,1 milijono amerikiečių mirė dėl COVID vakcinų" - stulbinantis pripažinimas
Naujoje stulbinančioje CDC ataskaitoje teigiama, kad mažiausiai 1,1 mln. amerikiečių mirė dėl to, kad gavo eksperimentines mRNA vakcinas "Covid-19".

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:38 Trudeau režimas įsakė "EUTANIZUOTI" neįgalią veteranę, nes ji valstybei kainavo ‘per daug pinigų’
Neįgali veteranė Kanadoje atskleidė, kad Trudeau režimas spaudė ją eutanazuoti, nes ji neturėjo pakankamai pinigų, kad savo namuose galėtų įsirengti keltuvą neįgaliojo vežimėliui.

Skaityti daugiau

04.12.2022 laikas 20:06 "Aš ateinu pas tave": Džeimsas Vudsas žada paduoti DNC į teismą dėl neteisėtos amerikiečių cenzūros

Aktorius Jamesas Vudsas (James Woods) pažadėjo paduoti į teismą Demokratų nacionalinį komitetą (DNC) už tai, kad šis bando sužlugdyti jo karjerą ir paminti amerikiečių žodžio laisvę.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:29 Receptai | Patiekalai Ši mišrainė ant Kūčių stalo yra tiesiog privaloma!
Šiandien noriu su Jumis pasidalinti labai skania burokėlių mišraine Kūčioms, kurią ruošiu su obuoliais ir konservuotais žirneliais. Pavyksta ji labai gerai ir visada būna pirma "nušluojama" nuo stalo.

Skaityti daugiau

03.12.2022 laikas 23:14 Receptai | Patiekalai Tokie pyragėliai su grybais yra iš fantastiškos srities. Pavyksta fantastiškai gerai!

Seniau mano šeimai tokie sluoksniuotos tešlos pyragėliai su grybais patikdavo tik virti aliejuje, o aš asmeniškai tokius labai retai norėdavau gaminti. Įdarui gamindama tik miško grybus.

Skaityti daugiau

01.12.2022 laikas 22:31 Receptai | Patiekalai Pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške, kaparėliais, česnaku ir saulėje džiovintais pomidorais

Labai greitai pagaminami, paprasti, bet tuo pačiu pikantiški sluoksniuotos tešlos pyragėliai su varške ir džiovintais pomidorais, prie alaus, vyno arba arbatos.

Skaityti daugiau