Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 20

Kad suprastumėte, koks yra vyras, pažvelkite į jo moterį

Kad suprastumėte, koks yra vyras, pažvelkite į jo moterį

Paprasčiausias būdas suprasti vyrą – tai atidžiai pažvelgti į jo moterį. Į moterį, kurią jis išsirinko, kurią laimėjo ir su kuria gyvena. Visa kita nėra taip iškalbinga ir negali tiek daug atskleisti iškart kaip jo gyvenimo palydovė.

Stipri, valinga, išpuoselėta moteris parodo, kad vyras yra šio to vertas, kad jis nestokoja savigarbos. Jis daug pasieks gyvenime. Svarbiausią prizą jis jau gavo. Jis sugebėjo pasiekti tokios moters meilę.

Atsidavusi šeimyniška moteris, kuriai gyvenime svarbiausios yra šeimos vertybės, padės vyrui gausinti turtus. Jos vyras matys savo veiklos prasmę šeimos gėrybių gausinime.

Protinga moteris, vadinasi, protingas ir vyras. Kartu jie gali realizuoti sudėtingus planus ir sukurti kažką didingo.

Geraširdė ir kilni moteris, vadinasi, šias savybes turi ir jos vyras. Jis vystys jas visą gyvenimą, nesvarbu, kad kol kas jos nėra labai ryškiai pastebimos. Jis protingai pasirinko savo kryptį.

Laiminga ir laisva, stipri ir išmintinga, ištikima moteris – nugalėtojo gyvenimo palydovė, net jeigu vyras pradėjo savo kelią nuo nepriteklių ir klaidų.

Moteris – tai vyro laimėjimas ir atpildas, kurio jis pasiekė. Ji yra jo lygis. Jo siela kaip veidrodyje atsispindi jo širdies damoje.

O kai šalia iš pažiūros sėkmingo vyro yra kvaila tuštuolė, tai jo karjera yra pasmerkta žlugti, nesvarbu, kad dabar jis atrodo kupinas jėgų ir turintys puikių galimybių. Po kurio laiko jis viską praras, nes sielos gilumoje jis negerbia savęs, netiki ilgalaike sėkme. Jis pasirinko blizgantį tuščią žaisliuką vietoj nugalėtojo taurės.

Pikta moteris, vadinasi, ir vyras yra piktos sielos. Net jeigu jis dedasi geraširdžiu ir kalba gražius žodžius, jis vis tiek pasirinko savo sielos atspindį.

Liūdniausias vaizdas – tai užguita ir iškankinta moteris šalia sėkmingo ir stipraus vyro. Jis pasirinko silpną žmogų ir treniravosi jį terorizuodamas. Jis pavertė savo moterį verge. Vadinasi, ir pats yra vergas savo sieloje. Ir jam lemta būti kažkieno kito vergu.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau