Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 14

3 žingsniai į laimę: įveikti ir paleisti neigiamus jausmus

Kiekvienas žmogus gyvenime susiduria su neigiamomis emocijomis ir jausmais. Tai gali būti nuoskauda, pavydas, pyktis, pavydas, liūdesys ir ilgesys. Visi šie dalykai naikina mus iš vidaus, todėl ekspertai sukūrė naudingą valymo metodą, kurį sudaro keli paprasti žingsniai.

Dėl neišspręstų emocinių problemų, nuolat vyraujančių blogų jausmų ir minčių galvoje, susiformuoja energetinės skylės, pro kurias ištrūksta mūsų energija. Todėl svarbu naudoti trijų žingsnių sistemą, kuri padės jums išmokti įveikti vidines kliūtis.

Pirmas žingsnis: informuotumas

Daugelis žmonių dėl tam tikrų asmeninių ar individualių priežasčių atsisako pripažinti, kad turi vidinių emocinių problemų. Tai svarbiausias ir pirmasis žingsnis sprendžiant šį klausimą.

Pagrindinis kiekvieno iš mūsų tikslas - pastebėti, kad yra problema. Svarbu jausti emocijas, priimti jas be nuoskaudų, nes visi esame žmonės ir visi esame linkę jausti dalykus, kurie gali mus sugriauti iš vidaus.

Remiantis Rytų mokymais ir bioenergetikos specialistų pastebėjimais, pagrindinė didžiausių gyvenimo problemų priežastis yra atsisakymas ar nesugebėjimas priimti tai, kas vyksta, priimti dabartines emocijas. Be priėmimo tiesiog neįmanoma išsilaisvinti. Reikia išmokti išgyventi dabartinę akimirką be baimės. Dabartinė emocija jau yra su jumis ir jūs negalite nuo jos pabėgti.

Negalite išgydyti, jei nejaučiate. Leiskite sau pajusti liūdesį, ilgesį, pyktį ar ką nors kita. Leiskite sau ištirpti tame jausme, kad galėtumėte jį geriau pažinti, nes nepažindami priešo asmeniškai, negalite jo nugalėti.

3 žingsniai į laimę: įveikti ir paleisti neigiamus jausmus

Antras žingsnis: kūno reakcija

Kai emociją perėmėte mintyse, metas ją išreikšti kūno judesiais. Pavyzdžiui, pyktį galite išreikšti smūgiuodami ranka į bokso maišą arba iš visų jėgų šaukdami į pagalvę. Leiskite šiuo metu vyraujančiam jausmui virsti kažkuo fiziniu.

Galite net pabandyti piešti savo jausmus, kad nereikėtų eiti į sporto salę ir išlieti pykčio. Galbūt norėsite pabūti vieni su savimi arba padirbėti savo darže. Darykite tai, ką norite daryti. Jei tik neleidžiate savo emocijoms trukdyti ir nieko neįžeidžiate.

Vienas geriausių būdų išlaisvinti tai, kas jus griauna iš vidaus, yra pasikalbėti su artimu žmogumi, kuris nori išklausyti. Jei jo neturite, o taip dažnai būna, galite pradėti rašyti dienoraštį. Tai puikus būdas "pasikalbėti". Taip, iš pirmo žvilgsnio tai gali atrodyti absurdiška, tačiau ekspertų tyrimai rodo, kad dienoraščio vedimas iš tiesų padeda ištrinti visus blogus dalykus ir nelaikyti jų savyje, o tai labai naudinga jūsų energijai.

Trečiasis žingsnis: sėkmės palaikymas

Nereikia sustoti ties antruoju žingsniu. Yra ir trečias žingsnis, kuris kartais vadinamas atstatymu. Neužtenka tik atsikratyti blogos emocijos. Be to, turite sugrąžinti savo kūnui buvusią jėgą. Pirmiausia reikia skirti laiko ir savęs, kad pasirūpintumėte savo siela ir kūnu.

Trečiajame etape turite stengtis vėl tapti atviri kažkam geram. Pasirūpinkite savimi išvykdami į gamtą arba leisdami sau pasimėgauti vienatve ir poilsiu. Užtvirtinkite savo sėkmę kuo nors gražiu. Eksperimentuokite trečiajame etape, ieškodami naujų būdų, kaip linksmintis ir mėgautis gyvenimu.

Kiekvieną kartą, kai pavyks pereiti visus tris etapus, susijusius su kiekviena emocija ar jausmu, tapsite stipresni, optimistiškesni. Įveikę kiekvieną vidinę problemą, ateityje su jomis susitvarkysite greičiau ir operatyviau.

3 žingsniai į laimę: įveikti ir paleisti neigiamus jausmus

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau