Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Mistinės Vietovės, Anomalinės Zonos » 2021 » Balandžio » 12

Siaubingo įvykiai miestelyje, kuris vadinasi “Plėšikų Įklonis”

Norime papasakoti apie paslaptingus įvykius, kurie vyksta JAV Ohajo valstijoje Roques Hollow miestelyje. Šis pavadinimas išvertus reiškia „Plėšikų įklonis“ arba „sukčių įklonis“. Dabar tai greičiau kaimelis. Kažkada čia buvo šachta.

Savo knygoje Raselas Frėjus aprašė šias baisias istorijas. Daug įdomių dalykų pasakoja ir Plėšikų įklonio istorijos draugijos gidai. Paprastas pasivaikščiojimas neduos pilno supratimo, koks šis miestas-vaiduoklis buvo anksčiau. Dabar liko tik keli apšiurę pastatai ir medinės rodyklės palei kelią. Šachtos seniai užmūrytos, vietoje seno, išvažinėto kelio į Doilstauną dabar plyti lygus dviejų juostų asfaltuotas plentas...

Devyniolikto amžiaus pabaigoje ir dvidešimto pradžioje Roques Hollow buvo nyki vieta. Čia, toli nuo civilizacijos, slėpėsi nusikaltėliai ir gangsteriai, čia jų negalėjo pasiekti tvarkos saugotojai. Vietiniai gyventojai buvo ne ką geresni. Todėl susišaudymai ir plėšikavimai čia vykdavo reguliariai. Manoma, kad visos baisios Roques Hollow istorijos galėjo būti išgalvotos tam, kad gąsdintų paprastus žmones ir tvarkos saugotojus ir laikytų juos visus toliau nuo šio sukčių, apgavikų ir žudikų sambūrio. Gal tai ir tiesa. Bet ir praėjus visam amžiui, kai jau nebeliko nei banditų, nei vietinių gyventojų, kaime ir toliau vyksta keisti dalykai. Viena Frėjaus istorija pasakoja: “Norint pamatyti vaiduoklius Įklonyje, geriausia pasirinkti mėnesienos naktį, kai virš galvos plaukia dideli purūs debesys.

vaiduokliai, legendos, Anomalios zonos

Tada Įklonyje tarsi atgyja dvasių pasaulio gyventojai, tie, kurie prieš daugybę metų šią vietą pavertė nykia ir pavojinga. Dar daugiau galima pamatyti, kai sutemos virsta visiška nakties tamsa”.

Čidesterio fabriko vaiduoklis buvo populiariausias pasakojimų apie Įklonio vaiduoklius personažas. Apšiuręs, nedažytas vilnonių audinių fabrikas su lentinėmis sienomis visada buvo mėgstama vaikų vieta, jie čia prasibraudavo slapčia. Ir nors Čidesterio fabrikas jau seniai paslaptingomis aplinkybėmis sudegė iki pamatų, jo vaiduoklis daug metų po to buvo populiariausias pasakojimų apie šių vietų vaiduoklius personažas. Kai ugnis, kurios neįmanoma buvo užgesinti, fabriką pavertė pelenais, visi nusprendė, kad vaiduoklis tai padarė tyčia, kad fabriko neparduotų pašaliniams. Matyt, Čidesteriai norėjo fabriką parduoti.

Apleistoje Roques Hollow šachtoje pilna šachtininkų vaiduoklių. Tie šachtininkai žuvo dėl griūčių ir kitokių nelaimingų atsitikimų. Takeliai aplink šachtą taip pat kenčia nuo anapusinio pasaulio gyventojų.

Labiausiai paplitusi visoje valstijoje legenda, susijusi su Roques Hollow, yra legenda apie moterį, kuri numetė savo ką tik gimusį, bet nelauktą, kūdikį nuo tilto. Nežinia, ar tai tikras įvykis ar išgalvotas, bet verkiančią motiną iki šiol galima girdėti prie paprasto pėsčiųjų tiltelio per nedidelį upelį. Tas tiltukas nuo tų laikų vadinamas “verkiančiu tiltu” arba “raudų tiltu”.

vaiduokliai, legendos, Anomalios zonos

Dama pilkais drabužiais tuščiame kelyje

Štai ką pasakoja Polas Brenanas, gerai pažįstantis šias vietas:

“Kai buvau paauglys, mes su draugais daug laiko leisdavome čia. Tai buvo puiki vieta, kur galima atvažiuoti su mergina, kai neturėjai pinigų. Ir į Roques Hollow beveik niekada neužsukdavo patrulių automobiliai, todėl čia buvo galima važinėtis net ir išgėrus. Keletą baisių nutikimų patyriau ir aš.

Kartu su draugu Skotu nuvažiavome į tą kaimą. Bevažiuojant mane kažkaip apėmė labai keistas jausmas. Mes buvome truputį pakaušę, bet ne tiek, kad matytume haliucinacijas. Netikėtai mane apėmė jausmas, kad mes tarsi su laiko mašina atsidūrėme kitoje dimensijoje. Ar kitoje epochoje, gal kitame amžiuje, nežinau. Mes važiavome į Hollow iš Klintono. Prisiekiu, prie kelio pamačiau seną “Ford” modelį T. Nieko ypatingo, žinoma. Kas čia tokio? Tik staiga Skotas sako: “Žinai, man atrodo, kad mes kitame laike ar kažkas panašaus, net negali paaiškinti... Keistas jausmas. Ką pasakysi?” Iš pradžių pamaniau, kad jis taip pajuokavo dėl tos senos mašinos, bet paskui mano savijauta irgi pasidarė keista, ir aš pritariau. “Taip”, - pasakiau aš, - “tarsi grįžome į trečią dešimtmetį ar panašiai”. Net šiurpuliukai nubėgo oda. Kaip mes abu galėjome pajusti tą patį?

Važiavome toliau. Vienoje vietoje netoli kelio riogsojo seno pastato pamatai. Kalbėjau su Skotu, bet jis net išsižiojęs žiūrėjo į kažką pro priekinį stiklą. Į tą pusę pažiūrėjau ir aš ir pamačiau, kaip prie apgriuvusių pamatų artėja suknele apsirengusi moteris ir tarsi su sparnais.

Ji judėjo labai greitai, per greitai žmogui. Ir atrodė kaip šviesa ir šešėlis kartu, labai keista, labai šviesiai pilka spalva. Net sunku apibūdinti. Ji išėjo į kelio vidurį tiesiai prieš mus ir dingo. Neketinau pirmas pradėti su draugu kalbėti apie tai, nes buvau šokiruotas, ir pamaniau, kad man paranoja. Bet čia Skotas pats paklausė manęs, ar ir aš ką tik mačiau moterį ant kelio. Abu nusprendėme, kad tai buvo vaiduoklis. Na, kad ne žmogus, tai tikrai.

Bet vienintelė moteris iš šių vietų, apie kurią buvau ką nors girdėjęs, tai motina nuo verkiančio tilto, kuris dabar jau virto istoriniu objektu. Buvome per šešis kilometrus nuo jo, tolokai. Juo labiau, kad žmonės niekada netvirtino, kad matė tą motiną, kuri nuskandino savo nuosavą kūdikį. Visi tik girdėjo jos raudą ir vaiko verksmą. Štai kokia mano istorija. Gali būti, kad mano turtinga fantazija čia per daug įsišėlo, bet aš manau, kad tai buvo vaiduoklis”.

Keisti nutikimai Roques Hollow kaimelyje

Gavę šį mūsų korespondento straipsnį, iškart nedėjome jo į saitą. Buvo šiokių tokių abejonių. Viskas atrodė labai jau netikra. Nusprendėme susisiekti su kolegomis iš Ohajo valstijos. Gal jie pralies šviesos ant šios niūrios vietos, jei ji tokia yra iš tikrųjų. Ir netrukus gavome Metju Vinslou laišką. Štai ką jis rašė:

“Atsakydamas į Jūsų užklausą, norėčiau pasidalinti nedidele informacija apie vietovę Roques Hollovv. Tai buvo nedidelis šachtininkų miestelis netoli Doilstauno. Apie šią vietą sklando daugybė visokių neįtikėtinų istorijų. Yra “verkiantis tiltas” - tai plieninė karkasinė konstrukcija; kiek pamenu, ten moteris pagimdė, o paskui po tiltu nuskandino nesantuokinį kūdikį. Jei vakare privažiuosite tiltą, prigesinkite automobilio motorą, truputį pasėdėkite tyloje ir netrukus išgirsite vaiko verksmą.

Yra istorija apie raitelį be galvos, kuris klaidžioja naktį. Ten yra ir geležinkelio bėgiai, kurie seniausiai apleisti, bet vidurnaktį vis dar galima girdėti važiuojant traukinį. Yra kapinės, kuriose neva dreba žemė per Helovyną".

Ką manote apie „Rogues Hollow“? Ar tikite vaiduoklių istorijomis ir vietinėmis legendomis? Praneškite mums, ką galvojate!

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.05.2021 laikas 09:03 Seksualiniai tipai. Metas atrasti savąjį!

Sugrupuoti žmones pagal temperamentą, charakterį ir net konkrečius bruožus mėginama nuo Hipokrato laikų. Visgi žmogus ne daiktas, tad ne tik nuolat keičiasi, bet ir įsigudrina nuslėpti tikrąją prigimtį tiek nuo kitų, tiek nuo savęs. Ir nors šiuolaikiniai psichologai gana sėkmingai geba skirstyti ...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:26 Opos ir gastritai, jums durys uždarytos!
Visada laikausi principo: lengviau užkirsti ligai kelią, negu ją gydyti. Todėl profilaktikai visada naudoju liaudiškus gydymo metodus. Man - jau 72 metai, bet neturiu beveik jokių sveikatos problemų.

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:04 Atsikratykite stomatito
Mano kaimynės dukra - labai apkūni. Jai jau trisdešimt, o ištekėti nėra jokių vilčių. Sėdi tokia storulė namie ir gėdijasi į gatvę išeiti. Tai kaimynė, užuot privertusi pradėti sportuoti ir mažiau valgyti, nutempė pas liaudies gydytoją....

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 20:40 Po Juodojo voro ženklu

Mažai kam žinoma, kad dar prieš Nostradamą gyveno aiškiaregys, kuris išpranašavo ateitį net iki 6323 metų! Šis pranašas – pranciškonų vienuolis, gyvenęs Vokietijoje XV amžiuje. Tikrasis šio žmogaus vardas nežinomas, istorijos analuose liko tik jo pseudonimas – Ranjo Nero, t.y. Juodasi...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 08:28 Melas apie COVID-19 vakcinas ir herpesą – ką reikėtų žinoti?
Kasdien naršydami socialiniuose tinkluose galėjote susidurti su antrašte, sakančia kažką panašaus į „herpesas galimai susijęs su vakcina nuo koronaviruso“. Kiti naujienų pranešimai teigia, kad herpesas gali būti „naujas šalutinis vakcinos poveikis“. Būkite tikri, vakcinos nuo koronaviruso tikrai nes...

Skaityti daugiau

05.05.2021 laikas 18:23 Greitas sluoksniuotos tešlos obuolių pyragas
Tai bene greičiausiai pagaminamas obuolių pyragas iš sluoksniuotos tešlos. Tik vienas, du ir baigta. Dar labai geras dalykas yra tas, kad šį pyragą pagamins net vaikai. Jis toks paprastas. Tad Jūs galėsite paskirti laiko sau, o po to tik lepintis pyragu. Žinoma, jei vaikų neturite, teks gaminti pati...

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 16:33 EXTERMINATION machine unmasked: Pfizer document admits vaccinated people “shed” infectious particles, the spike protein is the bioweapon
The vaccine is the bioweapon. Specifically, the spike protein is the bioactive weapon, and it is designed to spread from person to person, being transmissible from the vaccinated in order to infect the unvaccinated....

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 11:39 Dilgėlių sriuba su kiaušiniu ir bulvėmis

Kiekvienais metais bent kelis kartus privalau išsivirti dilgėlių sriubos. Kažkaip esu įsitikinusi, kad tuose žaliuose lapeliuose yra labai daug vitaminų bei naudingų medžiagų mano organizmui. Kiek jų išlieka išvirus sriubą nėra aišku, bet aš tikiu, kad lieka, tad gaminu, valgau ir šeimą vaišinu.<...

Skaityti daugiau