Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Anomalinės zonos » 2019 » Gegužės » 14

Kodėl žmonės klaidžioja „klaidžiose vietose“?

"Klaidžiomis vietomis" liaudyje vadinamos anomalios zonos, kuriose gali bet kas įvykti. Pirmiausia - visiška dezorientacija erdvėje. Tokių anomalių zonų dydis yra nuo 100-200 m iki 1-5 km. Į gamtą retai iškeliaujantiems miestiečiams klaidžiojimas, pavyzdžiui, miške, yra visiškai natūralus dalykas - orientyrų nėra, medžiai panašūs, be to, daugumos žmonių žingsnis viena koja (dažniausiai dešine) yra keliais centimetrais trumpesnis už žingsnį kita koja, dėl to žmogus, neturintis kryptį nurodančio orientyro, eina ne tiesiai, o pradeda sukti 3-4 km skersmens ratus.

Daugelis legendų apie nelabąją jėgą, bandančią „supainioti“ keliautoją, susijusios su šia organizmo ypatybe. Daugelis, tačiau ne visos. (Pasaulio naujienos kitaip... paranormal.lt)

Pamiškėje esančių kaimų gyventojai, labiau įpratę vaikščioti po mišką, orientacijos netenka žymiai rečiau, ir tai įvyksta, dažniausiai, tikrai „klaidžiose vietose“, apie kurias gerai žino aplinkiniai gyventojai.

Reikia pažymėti, kad tokiose vietose neretai yra pastebimi NSO ir vyksta įvairūs anomalūs reiškiniai.

Nemažai klaidžių vietų yra Rusijoje. Vien Pamaskvėje yra žinoma apie tokias vietas Zacharove netoli Golycino, Naujajame Bite (Čechovo rajonas), taip pat netoli Kutuaro prie Dubnos. Daugelis žmonių yra pastebėję, kad klaidžiose vietose auga kraujalakė (Sanguisorba) - erškėtinių šeimos augalas.

Sava klaidi vieta yra Tuchanės kaime Tverės srityje. Ši anomali zona yra vadinama Sandovo trikampiu. Žmonės gali ištisomis paromis vaikščioti ratu, klaidžiodami tiesiog tarp „trijų pušų“. Sandovo trikampyje neveikia kompasas ir kiti prietaisai, dažnai sustoja laikrodžiai.

Klaidžioje vietoje, esančioje Bogatovo rajone Samaros srityje taip pat vyksta neįprasti dalykai. Galima ištisas valandas vaikščioti nedideliame plote. Senbuviai pasakoja, kad vieną naktį šiose vietose „sudrebėjo žemė, kalvos ėmė šokti, o iš dangaus nukrito uodeguota žvaigždė“.

Kitą dieną pakraštyje buvo aptiktas didelis ežeras, užpildytas šaltinio vandeniu. Po kiek laiko ežero centre susiformavo sala. Ją supa trys vandens žiedai, šalia kurių dažnai kyla „klajojantys gaisrai“. Naktimis virš salos esantis dangus nušvinta sidabro spalva.

Liaudies folklore pasakojama, kad klaidžiose vietose gali gyventi vaiduokliai - neramios miške mirusių ir pagal apeigas nepalaidotų žmonių sielos, taip pat savižudžių, nekaltai nužudytųjų ar mūšyje žuvusių kareivių sielos.

Dažnai galima išgirsti pasakojimus apie tai, kad Miškinis mėgsta žaisti su žmonėmis, versdamas juos ištisas valandas klaidžioti tarp „trijų pušų“. Kad taip neatsitiktų, miške, kuris yra Miškinio valdos, reikia elgtis pagarbiai. Jeigu vis tik Miškinis pradėjo jus painioti, reikia nusirengti viršutinius rūbus, juos išversti ir vėl apsirengti išverstus. Jeigu įmanoma, taip pat reikia sukeisti avalynę vietomis. Miškinis tuomet jus palaikys savu ir paleis iš spąstų.

Anomalios zonos, vaiduokliai, anomalūs reiškiniai

Pasakojimų apie klaidžias vietas galima išgirsti beveik kiekviename kaime. Kaip galima paaiškinti, jog tam tikrose vietose netgi patyręs žmogus ima klaidžioti?

Lengviausia yra manyti, kad „klaidžių vietų“ „burtai“ yra susiję su vietovės pobūdžiu. Kaip pavyzdį galima pateikti rajoną, kurį aptiko anomalių zonų tyrinėtojai iš Kalugos. Tai tankiai suaugęs miškas arba, kaip yra Usadjės ir Bokovo kaimų, esančių ant Okos upės kranto, mažai pramintas takelis, dar einantis per tankų krūmyną. Ir šis takas išsišakoja, todėl net vietiniai gyventojai dažnai maišo, kuriuo takeliu eiti.

Gali būti, kad kai kuriais atvejais „vaiduoklių“ pasirodymas susijęs su magnetinio lauko anomalijomis. Dabar jau yra įrodyta, kad kiekvienas žmogus turi savo „magnetinį kompasą“, esantį prie nosies pagrindo (kitais duomenimis - galvos smegenų žievėje).

Miesto gyventojams „magnetinis pojūtis“ pasireiškia, geriausiu atveju, pasąmonės lygyje, laukinių genčių atstovai juo naudojasi visiškai sąmoningai, o prie miško gyvenantys žmonės užima tarpinę padėtį: dažnai naudojasi savo gamtiniu „kompasu“, patys to nesuvokdami.

O gal „klaidžios vietos“ susidaro dėl geležies rūdos, kurios klodai, esantys po žeme, neturi pramoninės reikšmės?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
24.08.2018 laikas 09:36 Receptai Šlapimą varantys vaistažolių mišiniai
Šlapimui varyti liaudies medicinoje, Šlapimą varantys vaistažolių mišiniai, receptai šlapimui varyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydy...

Skaityti daugiau

17.06.2019 laikas 12:48 Receptai Čeburekų receptas

Skanių čeburekų receptas. Pasigaminkime namuose skanius čeburekus. Tai gali padaryti kiekvienas! Skanaus!

Skaityti daugiau

23.07.2019 laikas 20:05 Receptai Obuolių pyragas

Gaminame namuose. Obuolių pyragas... Orkaitę įkaitiname iki 200 laipsnių ir kepame obuolių pyragą 40-45 minutes. Jeigu pastebėjote, kad viršus pradeda degti, o kepimo laikas dar nepraėjo, apdenkite pyragą folija. Dar šiltas obu...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau