Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Dvasios, Vaiduokliai » Peržiūrų: (839) Komentarų: (0) (21.01.2018 - 14:17)

Iš kur atsiranda vaiduokliai?

Netgi dabartiniu metu yra nemažai žmonių, tikinčių vaiduoklių egzistavimu. Jų įsitikinimą gali pakeisti tik mokslas.

vaiduokliai, energija, hipotezės

Kaip tai padaryti - apie tai papasakojo Mančesterio universiteto mokslininkai. Jų manymu, tam idealiai tinka fizika. Tyrimų autorius Brajanas Koksas šį pareiškimą paaiškino dviem teorinės fizikos aspektais: vienas aspektas turi tiesioginį ryšį su termodinamikos dėsniais, o kitas yra tiesiogiai susijęs su Didžiuoju hadronų greitintuvu.

Kaip teigia Koksas, pati vaiduoklių egzistavimo idėja prieštarauja antrajam termodinamikos dėsniui. Sis dėsnis teigia, kad bet kokios izoliuotos sistemos entropija laikui bėgant turi didėti.

Šis dėsnis yra vienas labiausiai ištirtų ir patikrintų iš visų, kurie susiję su mūsų visata. Kadangi energija turi savybę mažėti, dėl to sustiprėja baimės faktorius, o tai gali iššaukti vaiduoklių pavidalo haliucinacijas - teigia mokslininkas. Jis tvirtina, jeigu vaiduokliai tikrai egzistuotų, tai energetinė medžiaga, iš kurios jie sudaryti, būtų buvusi aptikta hadronų greitintuve.

Tyrimo autorius taip pat teigia, kad šiuo metu fizikos teorijoje yra daugybė nežinomų dalykų, kuriais sunku patikėti. Jis paaiškino, jeigu medžiaga, iš kurios sudaryti vaiduokliai, visada egzistavo gyvame organizme, tai įkrautų dalelių greitintuve ją būtų galima nuolat pastebėti.

Tačiau netgi XXI amžiuje ne visi tiki mokslininkais. Pavyzdžiui, Brazilijos viceprezidentas Mišelis Temeras paliko savo rezidenciją dėl joje vyravusios „negatyvios energijos“. Su juo iš Alvorado rūmų išsikėlė ir visa šeima. Tiesa, vėliau politikas aiškino, kad palikti rezidenciją privertė visiškai ne vaiduokliai, o bloga savijauta.

O štai Švedijos karalienė Silvija interviu dokumentinio filmo kūrėjams papasakojo, kad Drotingholmo rūmuose tikrai gyvena vaiduokliai. Tiesa, monarche prisipažino, kad jų nebijo, o priešingai - jais domisi. Jos žodžiais, rūmuose labai daug energijos, kurią nesunku pajusti.


Taip pat skaitykite:

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: energija, vaiduokliai, hipotezės

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar