Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2020 » Rugsėjo » 8

Rugsėjo 10 d. virš Vokietijos atsidarys durys į pragarą?

Medžiagoje teigiama, kad rugsėjo 10 dieną išsijungs laikmatis, žmonijos išgyvenimui. Taip teigiama, gauta informacija iš Izraelio mistikų, 2020 m. rugsėjo 10 d., ketvirtadienį, pasaulinė politinė ir ekonominė esama situacija, pradeda savotišką „kliūčių ruožą“. Tai bus karų, ekonominių, politinių ir kitokių perversmų, įskaitant stichinių nelaimių laikotarpis. Dabar atrodo, kad pateikta, ankščiau informacija gauna pirmus patvirtinimus.

Kaip teigia, gyvenantys Vokietijoje piliečiai, visi vokiečiai dabar telefonu gauna tokią žinutę:

Asteroidas, konspiracija, sąmokslo teorijos

Paaiškinimas jam yra toks:

Pirmą kartą per kelis dešimtmečius visos Vokietijoje nelaimių  perspėjimo sistemos bus išbandytos 2020 m. rugsėjo 10 d. Informacijos amžiuje jų yra daug.

Krentantis meteoritas ar asteroidas, karinis ar teroristinis išpuolis, sprogstanti atominė elektrinė ar naujo viruso plitimas: bet jau teoriškai, gali įvykti daug nelaimių. Kai tai atsitiks, žmonėms reikės tai pranešti ir pasakyti, ką daryti.

Vokietija turi keletą perspėjimo sistemų. Tai apima radiją, televiziją, socialinę žiniasklaidą, įspėjamąją programą «NINA», sirenas, skaitmeninius reklaminius skydelius ir automobilius su garsiakalbiais. Nuo Vokietijos susijungimo prieš 30 metų šios sistemos nebuvo išbandytos visoje šalyje. Bet dabar atėjo laikas.

Berlyne Vidaus reikalų ministrai neseniai nusprendė artąjį rugsėjo ketvirtadienį įvesti kasmetinę įspėjimo dieną. Pirmoji įspėjimo diena numatyta 2020 m. rugsėjo 10 d. nuo 11:00 atsidarys vartai į Pragarą.

Įspėjimo diena skirta savigynai, informuojant žmones apie ekstremalias situacijas. Ministrai mano, kad perspėjimo sistemų ir bandymų svarbą pabrėžia situacija, kurioje dabar gyvena pasaulis, tuo metu, kai koronavirusas toliau plinta ir žudo.

Be jau minėtų galimų nelaimių, nelaimės chemijos gamyklose, taip pat patenka į galimų nelaimių sąrašą. Tas pat taikoma, apie dažną elektros atjungimą, rimtas eismo problemas, miškų gaisrus, potvyniu, saulės audras, lavinas ar žemės drebėjimus.

Visų rūšių avarinio įspėjimo sistemos yra teisingas dalykas: jas reikia pastatyti ir išbandyti.  Bet, taip sutapo (čia sutapimas), kad Vokietijos valdžia, kažko sėdėjo, laukė 30 metų – ir staiga susirūpino rugsėjo 10 d. Be to, jie taip pat įspės apie žemės drebėjimus ir asteroidų smūgius, kurie Vokietijoje niekada nėra buvę ir nutikę (ne bent klystu).

Visa tai yra labai keista. Todėl, turime prašymą visiems skaitytojams, gyvenantiems ne Vokietijoje, o kitose šalyse, informuoti – jei tokios „perspėjimo sistemos“ bus išbandytos ir pas jus. Tokiu atveju bus galima apskritai nustatyti šio įvykio geografinę padėtį: gali būti, kad asteroido kritimas, kaip jie ten rašo, NASA/ESA tikisi, kaip tokiose teritorijose ar šalyse.

Kaip atkreipia dėmesį The End Times Forecaster, daugelyje katastrofų filmų, kuriuose meteoritas nukrisdavo ant JAV, jo apskaičiuota trajektorija visada ėjo ta pačia linija, kertant Europą:

Asteroidas, konspiracija, sąmokslo teorijos

Rugsėjo 10 d. Virš Vokietijos Atsidarys Durys Į Pragarą?

Gali būti, kad visa tai yra sutapimai, o gal čia nėra atsitiktinumas, todėl laukiame rugsėjo 10 dienos ir stebėkime įvykių eigą.

paranormal.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.10.2021 laikas 21:26 CDC pagautas meluojantis: Covid vakcinos nužudo 15 žmonių už kiekvieną 1 išgelbėtą gyvybę
Federalinė vyriausybė primygtinai reikalauja, kad amerikiečiai nekreiptų dėmesio į didžiulį su vakcinomis susijusių sužeidimų ir mirčių, apie kurias šiais metais pranešta VAERS (Pranešimų apie nepageidaujamus įvykius, susijusius su vakcinomis, sistemai), skaičių, teigdama, kad nė vienas iš jų nėra s...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 20:13 Ekspresinis veido atnaujinimas, kurį galite atlikti patys
Norint kokybiškai prižiūrėti odą ir suteikti jai reikalingų medžiagų, nebūtina pirkti kremų kosminėmis kainomis ar nuolat gyventi grožio salonuose.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:47 Kaip atsikratyti lūpų pūslelinės per 1 dieną: 7 liaudies metodai

Herpesas yra viena klastingiausių ligų. Net jei ši liga yra lengvos formos ir vargina tik kartą per pusmetį, tai nėra malonu. Ypač erzina būdingi bėrimai ant lūpų, kurie ne tik stipriai niežti, bet ir atrodo tiesiog negražiai, verčia kelias dienas slėptis nuo smalsių akių.

...

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 17:22 NSO virš Springfildo, Misūrio valstija, JAV

17:00 10/18/21. Stebėjau šį objektą, skrendantį per Springfildą Mo, trumpam sustojusį virš miesto centro. Buvau spūsties valandą ir galėjau tik trumpam sustoti, kad padaryčiau šį vaizdo įrašą

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 16:24 Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci.

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:27 Receptai | Patiekalai Trupininis obuolių pyragas su maskarpone
Tai tobulasis obuolių pyragas su maskarpone, kurį aš galėčiau valgyti ir valgyti, jei tik po to kelnių saga ant manęs nepyktų. Gal jis ir nėra pats sveikiausias, bet kad vienas iš skaniausių trupininių pyragų, tai garantuotai....

Skaityti daugiau

27.10.2021 laikas 19:14 Receptai | Patiekalai Nuostabaus skonio obuolių pyragas
Na kokie namie rudenį be nuostabaus obuolių pyrago, kai pasklinda obuolių ir cinamono kvapas... Kažkada perskaičiau šį receptą kažkuriame žurnale, pagalvojau, kad nieko ypatingo čia nebus... Tačiau jis gavosi tobulas, skanesnio net nesu ragavusi....

Skaityti daugiau

26.10.2021 laikas 16:56 Receptai | Patiekalai Beef steak Tartare - totoriškas bifšteksas
Negalintiems žiūrėti į žalią mėsą, toliau skaityti mano recepto tikrai nepatariu, nes šį kartą Jums parodysiu, kaip pasigaminti tai, kas angliškai vadinasi "Beef Steak Tartare", prancūziškai - "Filet americain" arba tiesiog "steak tartare", o lietuviškai būtų "Totoriškas bifšteksas", na arba kaip da...

Skaityti daugiau