Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 8

Rugsėjo 10 d. virš Vokietijos atsidarys durys į pragarą?

Medžiagoje teigiama, kad rugsėjo 10 dieną išsijungs laikmatis, žmonijos išgyvenimui. Taip teigiama, gauta informacija iš Izraelio mistikų, 2020 m. rugsėjo 10 d., ketvirtadienį, pasaulinė politinė ir ekonominė esama situacija, pradeda savotišką „kliūčių ruožą“. Tai bus karų, ekonominių, politinių ir kitokių perversmų, įskaitant stichinių nelaimių laikotarpis. Dabar atrodo, kad pateikta, ankščiau informacija gauna pirmus patvirtinimus.

Kaip teigia, gyvenantys Vokietijoje piliečiai, visi vokiečiai dabar telefonu gauna tokią žinutę:

Asteroidas, konspiracija, sąmokslo teorijos

Paaiškinimas jam yra toks:

Pirmą kartą per kelis dešimtmečius visos Vokietijoje nelaimių  perspėjimo sistemos bus išbandytos 2020 m. rugsėjo 10 d. Informacijos amžiuje jų yra daug.

Krentantis meteoritas ar asteroidas, karinis ar teroristinis išpuolis, sprogstanti atominė elektrinė ar naujo viruso plitimas: bet jau teoriškai, gali įvykti daug nelaimių. Kai tai atsitiks, žmonėms reikės tai pranešti ir pasakyti, ką daryti.

Vokietija turi keletą perspėjimo sistemų. Tai apima radiją, televiziją, socialinę žiniasklaidą, įspėjamąją programą «NINA», sirenas, skaitmeninius reklaminius skydelius ir automobilius su garsiakalbiais. Nuo Vokietijos susijungimo prieš 30 metų šios sistemos nebuvo išbandytos visoje šalyje. Bet dabar atėjo laikas.

Berlyne Vidaus reikalų ministrai neseniai nusprendė artąjį rugsėjo ketvirtadienį įvesti kasmetinę įspėjimo dieną. Pirmoji įspėjimo diena numatyta 2020 m. rugsėjo 10 d. nuo 11:00 atsidarys vartai į Pragarą.

Įspėjimo diena skirta savigynai, informuojant žmones apie ekstremalias situacijas. Ministrai mano, kad perspėjimo sistemų ir bandymų svarbą pabrėžia situacija, kurioje dabar gyvena pasaulis, tuo metu, kai koronavirusas toliau plinta ir žudo.

Be jau minėtų galimų nelaimių, nelaimės chemijos gamyklose, taip pat patenka į galimų nelaimių sąrašą. Tas pat taikoma, apie dažną elektros atjungimą, rimtas eismo problemas, miškų gaisrus, potvyniu, saulės audras, lavinas ar žemės drebėjimus.

Visų rūšių avarinio įspėjimo sistemos yra teisingas dalykas: jas reikia pastatyti ir išbandyti.  Bet, taip sutapo (čia sutapimas), kad Vokietijos valdžia, kažko sėdėjo, laukė 30 metų – ir staiga susirūpino rugsėjo 10 d. Be to, jie taip pat įspės apie žemės drebėjimus ir asteroidų smūgius, kurie Vokietijoje niekada nėra buvę ir nutikę (ne bent klystu).

Visa tai yra labai keista. Todėl, turime prašymą visiems skaitytojams, gyvenantiems ne Vokietijoje, o kitose šalyse, informuoti – jei tokios „perspėjimo sistemos“ bus išbandytos ir pas jus. Tokiu atveju bus galima apskritai nustatyti šio įvykio geografinę padėtį: gali būti, kad asteroido kritimas, kaip jie ten rašo, NASA/ESA tikisi, kaip tokiose teritorijose ar šalyse.

Kaip atkreipia dėmesį The End Times Forecaster, daugelyje katastrofų filmų, kuriuose meteoritas nukrisdavo ant JAV, jo apskaičiuota trajektorija visada ėjo ta pačia linija, kertant Europą:

Asteroidas, konspiracija, sąmokslo teorijos

Rugsėjo 10 d. Virš Vokietijos Atsidarys Durys Į Pragarą?

Gali būti, kad visa tai yra sutapimai, o gal čia nėra atsitiktinumas, todėl laukiame rugsėjo 10 dienos ir stebėkime įvykių eigą.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
24.09.2020 laikas 13:49 Ežiuolė - sveikatai stiprinti
Pastebėta ir moksliniais tyrimais pagrįsta, kad visų užkrečiamųjų ligų, epidemijų/pandemijų atvejais nesuserga arba lengvai serga asmenys su stipria imunine sistema.

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 13:14 Kas naujo Veneroje? Aiškėja naujų įdomybių
Venera praeitą savaitę nesitraukia iš viso pasaulio akiračio dėl labai intriguojančio fosfino dujų atradimo, tačiau kaimyninė planeta slepia ir daugiau įdomybių. Pavyzdžiui, kokia buvo jos geologinė (afroditologinė?) praeitis?...

Skaityti daugiau

24.09.2020 laikas 08:03 Kodėl į kavos puodelį reikia įberti žiupsnelį druskos
Daugelis žmonių neįsivaizduoja savo dienos be puodelio skanios kavos. Ji įprastai gardinama cukrumi, pienu ar grietinėle, tačiau kai kurie į kavą įberia druskos ir sako, kad tai pagerina gėrimo patirtį.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 21:30 Ar lapkričio 2 dieną asteroido skersmuo bus apie 10 km?

2020 m. rugpjūčio 22 d. NASA spaudos-taryba viešai perspėjo visuomenę, kad lapkričio 2 d., JAV prezidento rinkimų išvakarėse, asteroidas 2018 VP1 praskries pro Žemę.

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 20:21 Pentagonas siunčia Kosmoso pajėgų lakūnus į Vidurinius Rytus

Naujai suformuotos JAV kosminės pajėgos pradėjo savo pirmąjį dislokavimą užsienyje, 20 pilotų dislokuoti į Al-Udeid karinėje oro pajėgų bazėje katare. Netrukus prie „pagrindinių kosmoso operatorių“ prisijungs dar keli žmonės, kurie valdys palydovus, stebės priešo manevrus ir bandys už...

Skaityti daugiau

23.09.2020 laikas 18:07 Gamtos vaistai vaikams ir suaugusiems nuo peršalimo, rėmens, alergijos dantų skausmo
Turiu du vaikus - berniuką ir mergaitę. Jau netrukus ateis ruduo, o su juo ir peršalimo ligos. Norėčiau pasidalinti keliais liaudies medicinos receptais, kuriuos naudoju pati ir gydau savo vaikus.

Skaityti daugiau