Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Vasario » 7

Rusijoje gydytoju apsimetinėjo vampyras – žudikas

Kaip praneša policija ir portalas Dailymail.co.uk, išsiaiškinta, jog Rusijoje su netikru gydytojo pažymėjimu dirbęs vyras kadaise nužudė savo bendraklasį ir gėrė jo kraują.

36-erių Borisas Kondrašinas per dvejus su puse metų, kol apsimetinėjo šeimos gydytoju, psichiatru ir priklausomybių specialistu, rūpinosi šimtais pacientų. Vietiniams Čeliabinsko gyventojams, prisiminusiems Boriso praeitį, pranešus, jog šis vyras praeityje įvykdė žmogžudystę, susirūpinta jo pacientų sveikata.

kriminalas, žudikas, Rusija

Kaip rašoma portale, kai prieš du dešimtmečius B. Kordašinas įvykdė žiaurų nusikaltimą, toks vaikino elgesys pribloškė visą šalį. 1998-aisiais vyras savo bičiulį Ilją atsiviliojo į namus, suleido jam mirtiną raminamųjų dozę, sukapojo jo kūną, išpjovė aukos širdį ir vieną jo akį, „užkonservavo“ formaldehido tirpale ir suvalgė dalį jo kepenų.

Žinomo psichiatro sūnus B. Kordašinas, naudodamasis „specialiai paruošta sidabrine taure“, gėrė aukos kraują, nes jam taip liepė Šėtonas, prieš du dešimtmečius tikino rusas, policininkams prisistatęs kaip Baronas von Ginzelis. Jis taip pat teigė esantis tikras vampyras.

Atlikus kratą, jo namuose buvo rastas daugiau nei 10 būsimų aukų sąrašas, skelbiama 2000-aisiais paviešintuose bylos dokumentuose. Teismas patvirtino, kad vyras – išprotėjęs, ir paskyrė jam intensyvų psichiatrinio gydymo kursą. Praėjus 10 metų jis buvo paskelbtas išgijusiu.

Tada vyras nusprendė įgyvendinti paauglystės svajonę ir sekti tėvo – garsaus psichiatro – pėdomis. B. Kordašinas įsigijo netikrą medicinos mokyklos sertifikatą, dėl kurio jam pavyko gauti darbą keliose Čeliabinsko ligoninėse. Dažniausiai jis užimdavo šeimos gydytojo pareigas, taip pat dirbo psichiatru, gydė priklausomybę nuo alkoholio ir narkotikų.

Viena gydytojo pacientė, kuri atpažino B. Kordašiną ir prisiminė jo praeitį, sakė: „Mane pamatęs jis garsiai nusikvatojo.“ Pasirodo, moters pavardė buvo sąraše žmonių, kuriuos jis ketino nužudyti.

Kitas pacientas pasakojo, kad supratus, koks žmogus ruošiasi jį gydyti, ir apie jį pranešus vyriausiajam ligoninės gydytojui, pastarasis nenorėjo patikėti, kad B. Kordašinas galėjo suklastoti dokumentus.

„Netrukus po šio skundo Borisas įsidarbino kitoje ligoninėje. Būtent ten jo paslaptis ir žiauri praeitis buvo atskleista, kai galiausiai kažkas apie jį pranešė policijai“, – tęsė pacientas.

Prieš 20 metų įvykdyta žmogžudystė pašiurpino net pareigūnus. „Byla buvo labai neįprasta, prisiminsiu ją visą savo gyvenimą, – sakė dabar jau nebedirbantis detektyvas Aleksandras Filatovas. – Borisas buvo sulaikytas iškart po to, kai buvo aptikti nužudyto jaunuolio palaikai. Jis aiškino, kad nužudyti jam liepė tamsiosios jėgos.“

B. Kordašiną jo bendraklasiai apibūdino kaip bendrauti nelinkusį ir nuolat liūdną, dėl kažko susirūpinusį vaikiną, o jo auka Ilja buvo ne tik populiarius tarp merginų, bet ir talentingas muzikantas, sėkmingas sportininkas.

Boriso tėvas mirė po to, kai jo buvo paprašyta duoti parodymus prieš sūnų. Pasak oficialių dokumentų, vyras užspringo skrandžio turiniu.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 16:32 Alpių monstras Tacelvurmas - pramanas ar realus gyvūnas?
Tacelvurmas – tai “gyvatė su katės galva”. Taip šį paslaptingą monstrą, kurio niekam niekada nepavyko pagauti, vadina Alpėse, kur jis, tiesą sakant, ir gyveno nuo neatmenamų laikų…

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 11:56 Medicininės kanapės gali padėti nuo vėžio besigydantiems žmonėms

Nors absoliuti dauguma žmonių naudoja kanapes rekreaciniais tikslais, jau seniai žinomos ir jų medicininės savybės. Medicininės kanapės gali būti naudojamos įvairioms sveikatos problemoms gydyti. Naujas Australijoje atliktas tyrimas rodo, kad kanapės gali labai padėti ir nuo vėžio sveikstantiems ...

Skaityti daugiau

19.09.2020 laikas 21:23 Sužinok, kas Tavęs laukia! 2021 Metų Horoskopas Visiems Zodiako Ženklams

Sekantys metai žada būti pakankamai ramūs. Visiems, kurie nori pasiekti sėkmę, rekomenduojama nepriimti kategoriškų sprendimų ir neskubėti.

Skaityti daugiau