Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 12

Senelių namuose, kur niekada nebuvo COVID-19, po skiepų jie pradėjo mirti

Auburnas, Niujorkas (Auburn, N.Y.) - Covid-19 protrūkis slaugos namuose The Commons St. Anthony apygarda Cayuga, kuris prasidėjo prieš dvi savaites, užkrėtė 137 pagyvenusius pacientus, iš kurių 24 mirė. Pasak 300 lovų įstaigos direktorės Julie Sheedy, nuo trečiadienio mirė vienuolika žmonių. 47 slaugos namų darbuotojams nustatyta, kad COVID-19 rodikliai yra teigiami, rašo syracuse.com.

Iki gruodžio 29 dienos, kai buvo užregistruotos pirmosios trys mirtys, slaugos namuose Covid-19 mirčių nebuvo. Trys kiti Cayuga apygardos slaugos namai nepranešė apie mirusius Covid-19. „Mūsų komanda visada yra sukrėsta, kiekvieno mūsų paciento mirčiai ir mes esame visa širdimi šių žmonių šeimos nariais“, - sako Julie Sheedy.

Bendras apygardos aukų skaičius nuo „Covid-19“, nuo ketvirtadienio padidėjo nuo 13 iki 44. Slaugos namuose mirė 54% nuo COVID-19 visų mirčių apygardoje. Nuo pandemijos pradžios Cayuga turėjo 3650 patvirtintų Covid-19 atvejų. Beveik pusė šių atvejų buvo užregistruoti nuo gruodžio 21 d.

Pandemijos metu The Commons darbuotojai dirbdami su pacientais visada dėvi chalatus, pirštines ir veido skydus, sakė Sheedy. Senelių namai taip pat izoliuoja pacientus, kurių rezultatai teigiami specialiuose „Covid-19“ aukštuose.

Sheedy taip pat sako, kad slaugos namai atlieka pacientų tyrimus pagal valstybės sveikatos departamento nustatytą tvarkaraštį. Be to, darbuotojai kas savaitę tikrinami įstaigoje. Tiksliau, trečiadienį valstybinis sveikatos departamentas patikrino infekcijų kontrolės praktiką slaugos namuose ir nenustatė jokių trūkumų.

Slaugos namai The Commons St. Anthony skiepyti pradėjo gruodžio 22 d. Iki šiol yra paskiepyti 193 žmonės, arba 80 proc., ir 113 darbuotojų, arba mažiau nei pusė darbuotojų. Senelių namai planuoja daugiau skiepytis iki sausio 12 dienos.

Kaylee Gabak, sertifikuota slaugytoja iš The Commons, yra prijungta prie gyvybės palaikymo mašinos Šiaurės valstybinio universiteto ligoninėje, po užsikrėtimo Covid-19. Jos šeima mano, kad Gabak šia infekcija užsikrėtė The Commons globos namuose prieš išvykdama į motinystės atostogas gruodžio 16 d. Gabak gruodžio 26 dieną pagimdė mergaitę, grįžo namo, o po to dėl kvėpavimo problemų buvo paguldyta į ligoninę.

Ron Paul Institute komentaras: Taigi, ką mes turime? Turime senelių namus The Commons St. Anthony, kuriame nebuvo mirčių nuo koronaviruso. Tada, gruodžio 22 d., senieji žmonės skiepijami ir prasideda mirtys.

Panašu, kad reikalai The Commons St. Anthony Auburno mieste, NY, nesiseka. Vakcinacija turėjo sumažinti mirtingumą / sergamumą nuo koronaviruso, esant geram scenarijui - kad apskritai būtų galima panaikinti pandemiją, tiesa? Tačiau pranešama, kad žmonės pradėjo mirti, kai žmonės buvo paskiepyti nuo koronaviruso.

  1. Po eksperimentinės „Moderna COVID-19“ vakcinos moteris kenčia nuo viso kūno
  2. Naujausių istorijų ir vaizdo įrašų apie koronos vakcinų sužalojimus, šalutinius poveikius ir MIRTIS rinkinys
  3. Šoko vaizdo įrašas: moteris patiria traukulius po Covid vakcinos

Kaip parašyta syracuse.com straipsnyje? Joje rašoma, kad iki gruodžio 29 dienos The Commons nebuvo mirę nuo koronaviruso. Ir tada jie pradėjo skiepyti žmones, prasidėjo gruodžio 22 d. Tai yra, viskas įvyko praėjus septynioms dienoms po to, kai slaugos namuose buvo pradėti skiepijimai nuo koronaviruso. Be to, 80 proc. Dėl to iš 80 procentų paskiepytų ligoninėje, kurioje yra 300 lovų, mirė 24 žmonės, 47 iš 113 darbuotojų buvo užkrėsti. Ar tai tik toks keistas sutapimas, ar kas?

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2021 laikas 09:11 Imunologijos ekspertas tiesiai šviesiai: nebūkite naivūs, vakcina neapsaugos nuo COVID-19, net jei paskiepytumėte visus pasaulio gyventojus

Trejybės koledžo dubline mokslininkas imunologas ir biochemikas Kingstonas Millsas norėtų nuraminti žmonių entuziazmą dėl COVID-19 vakcinų. Jo nuomone, gali būti, kad net paskiepiję absoliučiai visus pasaulio gyventojus neatsikratytume šio viruso.

...

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 08:54 Paprasčiausias būdas, kaip atskirti gripą, peršalimą ir COVID-19: atkreipkite dėmesį į ligos pradžią ir viskas taps aišku
Kaip ir kasmet šaltuoju metų sezonu į viršų šovė sergamumas virusinėmis kvėpavimo takų ligomis. Ir jei dėl karantino sergamumas mums įprastomis ligomis kiek sumažėjo, prie peršalimo, slogos ir gripo prisidėjus COVID-19, padaugėjo neaiškumų, kokia konkrečiai liga puola ir kaip gydytis....

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 08:42 Tyrimas atsakė, kuo ypatingas COVID-19 sukeltas plaučių uždegimas
Tai prilygsta kelių miško gaisro židinių plitimui - pirmasis toks tyrimas atsakė, kuo ypatingas COVID-19 sukeltas plaučių uždegimas

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 09:58 The most important legal pathway that would allow Trump to reclaim the Presidency
If the 45th President of the United States is serious about addressing the 2020 election fraud that deprived him of another four years of service to the republic of the United States, then his legal team should begin to pursue a new legal strategy using a writ of quo warranto....

Skaityti daugiau

22.01.2021 laikas 09:47 Stop global roll out of 5G networks until safety is confirmed, urges expert
We should err on the side of caution and stop the global roll out of 5G (fifth generation) telecoms networks until we are certain this technology is completely safe, urges an expert in an opinion piece published online in the Journal of Epidemiology & Community Health....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:51 Situation Update, Jan 21, 2021 – The astonishing case for optimism and faith
After the staged, theatrical Biden inauguration yesterday that carries no legitimate legal standing whatsoever, people lost their minds as they fell for the spell of the fake news media that broadcast the Big Lie, in Hunger Games style....

Skaityti daugiau