Svetainėje sukaupta daugiau nei 1000 sveikatos patarimų. Ieškokite patarimų ir ne tik:

Pagrindinis » Kategorija: Sveikatos patarimai | Liaudies medicina » Peržiūrų: (714) Komentarų: (0) (11.10.2018 - 15:13)

Simptomai, kad organizme knibžda kirmelės

Žarnyno kirmelės, dar žinomos kaip parazitinės kirmelės, yra vienos iš pagrindinių žarnyno parazitų tipų. Būtent šie simptomai išduoda, kad jos gyvena mūsų organizme, rašo heatline.com

žarnynas, simptomai, kirmėlės

Dažniausiai pasitaikantys žarnyno kirmelių požymiai:

Nuolatinis pilvo skausmas.

Viduriavimas, pykinimas ar vėmimas, dažnas pilvo pūtimas.

Įkyrus nuovargis.

Nepaaiškinamas svorio kritimas.

Tam tikros žarnyno kirmelės gali sukelti ir dizenteriją. Tai kolitas, pasireiškiantis skausmingu viduriavimu, tuštinimusi su gleivėmis, dažnai ir su krauju.

Gali užsikrėsti bet kur  

Tačiau kai kurie žmonės gali gyventi su žarnyno kirmelėmis daugelį metų ir nejausti jokių simptomų. Vienas iš būdų užsikrėsti žarnyno kirmelėmis – valgant tinkamai neapdorotą mėsą arba žuvį.

Galimos priežastys, dėl kurių atsiranda žarnyno kirmelių infekcijos – užteršto vandens vartojimas, kontaktas su užterštais produktais, netinkamos sanitarinės sąlygos, bloga higiena, kontaktas su užterštu dirvožemiu ar išmatomis.

Kai yra suvartojama užteršta medžiaga, parazitai keliauja į žmogaus žarnyną. Ten jie dauginasi ir auga. Jiems besidauginant ir tampant didesnio dydžio, gali išryškėti pirmieji simptomai.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!


ŽYMĖS: Simptomai, Žarnynas, kirmėlės

Paranormal.lt medžiagos citavimas negavus išankstinio paranormal.lt sutikimo neleidžiamas. Išimtinių teisių pažeidimas užtraukia baudžiamąją atsakomybę.


// Susiję straipsniai »


//Taip pat skaitykite »

Komentarai: (0) Komentuoti gali tik registruoti vartotojai!
avatar