Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 15

Kaip Pasigaminti Skalbimo Miltelius Iš Ūkinio Muilo?

Skalbimo miltelių gaminimas

  • 5 gabaliukus ūkinio muilo sutarkuojame tarka:
  • į muilo drožles įberkite tokį patį kiekį maistinės arba kalcinuotos SODOS ir, jei pageidaujama, kelis lašus aromatą suteikiančio eterinio aliejaus. Mes lašiname APELSINŲ ALIEJAUS, taip pat galima įlašinti MĖTŲ arba LEVANDŲ ALIEJAUS!
  • Viską išmaišome ir sudedame į didelį stiklainį!!

Uždarome stiklainį ir laikome vonioje.

Skalbdami įberiame tiesiai į skalbimo mašinos talpą. Kiekis – maždaug du šaukštai 4 l mašinai.

Rezultatas stulbinantis! Skalbiniai minkštučiai, šviežučiai, švaručiai. Mikrobai sunaikinti, bakterijos neutralizuotos. Drabužiai įgauna lengvą mėtos aromatą ir nereikia jokio minkštiklio!

Drabužiai švarūs ir minkšti, visai kaip nauji, kvepia eteriniu aliejumi, o oda nė kiek neniežti, kai nuo skalbimo miltelių smarkiai ją dirgindavo!

praktiniai patarimai, skalbimo milteliai, ūkiškas muilas, muilas, svei

O štai varinatas tiems kurie tingi

Apskritai, dabar mes neišmetame jokių muilo likučių. Juos sudedame į specialiai tam vonioje laikomą indą: ir naudojame juos kaip rankų darbo miltelius!

Be to, jie gelbsti ir tada, kai tingisi – tiesiog įmetei į skalbimo baką 5 muilo likučius,
ten pat – 2 valgomuosius šaukštus maistinės sodos ir pirmyn!))

Puiku, ekologiška, pigu, greita!

Ir dar pora patarimų

  1. Muilą geriausiai tarkuoti smulkia tarka, nes taip geriau tirpsta,
    o ant drabužių neliks baltų dėmių nuo didesnių gabaliukų.)
  2. Nepilkite pernelyg daug, nes šie milteliai labai gerai išskalbia, todėl pakanka vos dviejų šaukštų vienam skalbimo mašinos bakui!

Nuo muilo jokios alergijos, jokios odos problemų, ne veltui vaikų drabužius reikalaujama plauti be miltelių, būtent muilu! Štai dar vienas receptas be skalbimo miltelių.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2020 laikas 15:54 Įvardintas Produktas, Kuris Sutrikdo Smegenų Veiklą
Sojos pupelių aliejaus vartojimas per pastaruosius kelis dešimtmečius itin išaugo. Jis tapo vienu populiariausių maistinių aliejų JAV. Tiesa, mokslininkai, atlikdami tyrimus su pelėmis, nustatė, kad sojų pupelių aliejus gali sukelti genetinius pelių smegenų pokyčius. Kai kurie iš jų gali būti siejam...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:42 Prieš 120 mln. metų gyvenęs „šokantis drakonas“ padeda įminti plunksnuotų dinozaurų mįslę
Prieš maždaug 120 mln. metų vienoje Kinijos provincijoje gyveno dinozauras, kurį šiandien mokslininkai vadina „šokančiu drakonu“. Nedidelio ir plunksnuoto dinozauro fosilijos atradimas padeda mokslininkams geriau suprasti dinozaurų ir paukščių ryšį, skelbia CNN....

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:27 Pirmą kartą aptiktas asteroidas Veneros orbitos viduje

Dauguma Saulės sistemos asteroidų skrieja tarp Marso ir Jupiterio orbitų, Asteroidų žiede. Bet jų yra ir kitur – ne vieną dešimtmetį atidžiai ieškoma artimų žemei objektų, t.y. tokių, kurių orbitos labai priartėja ar net kerta mūsų planetos orbitą.

...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:08 Ką iš tiesų reiškia sapnai ir sapnuose matomi simboliai?
Pabundate apsipylęs prakaitu ir pašėlusiai plakančia širdimi – prireikia kelių sekundžių suvokimui, kad ne, jūs nebėgote į pokalbį dėl naujo darbo prisidengęs tik vonios rankšluosčiu.

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 08:41 O kas jei ateityje visi gyventume grybuose?

Medis ir betonas – tolimos praeities atgyvenos. Visas šiuolaikiškas miestas – mokyklos, parduotuvės, ligoninės ir visi kiti pastatai – yra gyvi, nuolat augantys, mirštantys ir regeneruojantys grybai

...

Skaityti daugiau