Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Kovo » 18

Jums nebereikia pirkti skalbimo miltelių! Pasigamink pats!

Komercinis skalbinių ploviklis - tai, ką mes naudojame visą laiką, neatsižvelgiant į jų poveikį, kurį gali padaryti mums.

Odos dirginimas ir bėrimas yra viena iš tų priežasčių, kurią gali sukelti skalbimų miltelių šalutinis poveikis.

Vašingtono universiteto atlikti tyrimai nustatė, kad skalbimo milteliuose yra nuodingų junginių. Jo tyrimo metu, mokslininkai atrado, kad juose egzistuoja apie 100 lakiųjų organinių junginių, taip pat daug ir kancerogenų.

Kaip pasigaminti natūralius skalbimo miltelius?

Manau, kad būtų pats laikas pradėti naudoti natūralius miltelius, juolab juos galite pasigaminti patys namuose.

Norimą produktą, jūs galite pasigaminti patys, jums reikės tik 2 ingredientų. Jūs išplausite visus savo drabužius be jokio neigiamo poveikio savo organizmui.

Pagrindinis ingredientas yra actas. Pagalvokime, ką šiuo metu yra taupiau vartoti? Komercinius skalbimo miltelius, ar tiesiog actą?

Baltas actas - rūgšti medžiaga, kuri idealiai tinka valyti drabužius.

Jums reikia uždėti balto acto tiesiai ant dėmės prieš skalbiant.

Ingredientai:

  • druska;
  • baltas actas.

Naudojimas:

  1. Įpilkite vieną puodelį baltojo acto į skalbimo mašiną, vietoj ploviklio.
  2. Tada, įpilkite 4 arbatinius šaukštelius druskos.
  3. Štai jums super priemonė ir baigta!

Baltas actas išvalys jūsų skalbinius. Jie efektyviai susidoros su kvapu ir pašalins įvairias dėmes.

Dar viena receptas, dėl kurio gali skalbimo pramonė bankrutuoti, tai tiesiog paprastas ūkiškas muilas. Žiūrėkite vaizdo įrašą.

Pasidalinkite šia naudinga informacija su draugais ar šeimos nariais. Nepirkite brangių skalbimo miltelių. Naudokite, seniai patikrintas natūralias priemones, kurios nieko nenusileis brangiems jūsų perkantiems produktams. Du skalbimo būdai. Druska ir actas. Kitas, tik ūkiškas muilas ir eterinis aliejus (dėl malonaus kvapo).

Išbandykite, sutaupykite ir pasidalinkite paranormal.lt komentaruose ar šį informacija, jums buvo naudinga.

Paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 18:02 Japonijoje mirė seniausias žemės gyventojas
Japonijoje mirė oficialiai seniausiu pripažintas pasaulio vyras. Chitetsu Watanabei buvo 112 metų, antradienį pranešė japonų žiniasklaida. 1907-aisiais gimęs japonas tik prieš dvi savaites gavo Gineso rekordų knygos sertifikatą, liudijantį, kad jam priklauso seniausio planetoje vyro titulas....

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 08:01 Burokėlis: kaip išsaugoti naudingiausias savybes?

Burokėlis – tikras mūsų daržo karalius. Juk jodo jame daugiau nei kitose daržovėse, vitamino C kiekiu jis dvigubai lenkia morką, stimuliuoja ląstelių augimą, stipriną odą, nagus ir plaukus. Senovės graikai burokėlius pirmiausia naudojo medicinoje, tik tuomet sugalvojo išbandyti maiste, taig...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:56 Visur aplinkui permatomos sferos!
Lonas Strikleris, anomalių reiškinių tyrinėtojas iš Baltimorės (JAV), nelabai seniai gavo elektroninį laišką nuo Polo Kočreino, gyvenančio Australijoje, Perto mieste. Polas savo laiške pasakojo, kad jam jau tiesiog įgriso skraidančios permatomos sferos, ir prašė jam padėti rasti tokį žmogų, kuris su...

Skaityti daugiau

25.02.2020 laikas 20:00 Kodėl turėtumėte valgyti daugiau brokolių?

Miniatiūrinį medį primenanti daržovė kadaise lietuviams buvo neįprasta, netgi egzotiška. Šiandien brokolis yra viena populiariausių daržovių ant kasdienio stalo, kurį žmonės renkasi ne tik dėl jo skonio.

Skaityti daugiau