Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 5

Sofijos Loren principas, paaiškinantis klaidą, kurią santykiuose daro beveik visos moterys

Sofijos Loren principas, paaiškinantis klaidą

Sophia Loren yra nuostabi moteris. Jai pavyko nugyventi daugiau nei 40 metų laimingoje santuokoje ir net po vyro mirties ji ir toliau puoselėja prisiminimus apie jų santykius....

Tobula žmona - graži, maloni, puiki kulinarė. Ir jis išeina...

Taip skaudu, kai negali suprasti, kodėl santykiai nutrūko. Manai, kad viską padarei. Investavau į santykius kiek galėjau, kasdien ant stalo geras maistas, nuoširdūs pokalbiai, dėmesys. Ką dar reikėjo padaryti?

Įdomu: Ar verta suteikti mylimam žmogui antrą šansą, jei jis jį išdavė?

Sofija Loren yra nuostabi moteris. Jai pavyko nugyventi daugiau nei 40 metų laimingoje santuokoje ir net po vyro mirties ji ir toliau puoselėja prisiminimus apie jų santykius.

Unikalu tai, kad Sofija Loren savo laimę atrado iš karto. Jos vyras buvo jos pirmoji meilė, todėl jis tapo jos tikrąja meile. O aktorė jau tada buvo išmintinga moteris ir nesugadino jai atėjusios laimės.

Be jokios abejonės, Sofija Loren yra graži moteris. Moteris, kuri žino, kaip save pateikti. Taip, ji traukia vyrus, bet tai nėra vienintelis dalykas, kuris svarbus santykiuose. Net jei apsižvalgote, gražuolės pabėga. Gražaus veido nepakanka sveikiems ir stipriems santykiams sukurti.

Sofija Loren žinojo paprastą tiesą, kuri padėjo jai sukurti laimingus santykius. Nepaisant savo jaunystės, ji suprato, kad negalima tiesiog dingti į vyrą.

Ji vadovavosi principu, kad moteris yra atskira, vyras yra atskiras, ir tai, paradoksalu, leidžia abiem būti kartu.

Juk kaip moterys dažnai įsivaizduoja santykius? Turiu viską dėl jo daryti, kad jis liktų su manimi. Turiu būti geriausia visur. Turiu būti geriausia virėja, turiu valyti, turiu visą laiką su juo sutarti, turiu dalytis jo interesais.

Įdomu: Kodėl moterys ir vyrai kalba skirtingomis kalbomis?

Ir tai yra didžiulė klaida, nes stengdamasi įtikti patinkančiam vyrui, moteris praranda save. Pagalvokite, o kodėl jūs esate santykiuose? Ar jus domintų vyras, kuris viską dėl jūsų darytų, gaudytų kiekvieną jūsų žodį, bet pats sudarytų nieką?

Kas turėtų būti patrauklumas santykiuose? Pasirodo, kad susitikinėjate ne su žmogumi, o tik su patogiu daiktu.

Santykiuose labai svarbu, kad vyras ir moteris suprastų ir vertintų vienas kitą. Jie turi domėtis vienas kitu kaip asmenybėmis. Kartu išlaikyti pagarbą poroje, nes net ir kilus konfliktams, bent jau buitiniais pagrindais, viską galima išspręsti mandagiai, nesipykstant.

Santykiuose neturėtų būti nuolatinės kontrolės, nes šeima yra dviejų dalių dėlionė. Ir jos turėtų būti lygiavertės viena kitai, o ne dubliuoti viena kitą, nes taip paveikslas niekada nesusidėlios.

Įdomu: Vyras nemyli sutuoktinės, bet nepalieka jos, ką daryti?

Gudrybė ta, kad visada reikia investuoti į santykius, bet ne visada taip, kaip mes galvojame. Karščiausia liepsna poroje įsižiebia tada, kai abu dalyviai vertina, gerbia ir palaiko vienas kitą.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau